Pentru copii (hainute, lapte, cosmetice, etc.) 3

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Fetelor, va multumesc pentru reactualizari si date in liste!!!

Lucia3 bine ai venit! multumim de ajutor!!!



Tuturor fetelor inimoasede aici un "La multi ani!" din inima pentru ziua de 8 martie!



www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=2006%20in%20imagini&page=14" target="_blank">
Poza Dianei este Humulesti.jpg - Va place?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucia3 spune:

rectific mesajul.mai am hainute de bb

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucia3 spune:

lauranicole ti-am raspuns la mesaj.l-ai primit?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

Da , Lucia , multumesc !

.............................
Noi:
http://s40.photobucket.com/albums/e212/nickysweet4u/
http://community.webshots.com/user/nickysweet4u

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns naty_blondy spune:

LA MULTI ANI MAMICI!!!!MULTE PRIMAVERI IN SUFLETE VA URAM ATAT EU ,CAT SI ANTONICA MEA!!!SI MII DE MULTUMIRI PTR AJUTORUL VOSTRU!!!D-ZEU SA VA RASPLATEASCA PTR BUNATATEA VOASTRA!!
apropo,voiam sa va spun ca,din bunatatea voastra,am facut si eu o fetita sarmana fericita,am facut curat prin hainute si am ajutat si eu la randul meu un alt suflet.va pupim pe toate!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cri19 spune:

Imi cer scuze ca n-am mai trecut de mult timp pe aici,dar efectiv n-am mai apucat.
Va multumesc ca v-ati gandit la Iulia, insa cred ca e necesar sa reactualizez datele despre triplete si despre ce le e necesar:
Fetele Iuliei au acum 60cm si 6kg;laptic au suficient datorita pediatrei care a avut grija sa le dea gratuit toata cantitatea necesara;hainutele si pampersii sunt in continuare binevenite;de asemenea ar mai avea nevoie de un carucior ( simplu,pt au cumparat deja unul dublu) si de trei tarcuri.Acestea din urma (carucior+tarcuri) pot fi si contra cost daca sunt la un pret rezonabil (spre mic )
Am rugamintea ca persoanele care-si doresc sa le ajute sa ma contacteze pe PM, pt ca eu efectiv nu mai am timp de stat pe forum (sunt singura cu piticul meu care e un alintat si nu sta singurel nici o secunda).Daca doriti sa le trimiteti voi pachetele o sa va dau adresa la care puteti sa le expediati.
Va pup pe toate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Naty, felicitari pentru initiativa!!!

Cri19, ce varsta au acum micutele?


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=2006%20in%20imagini&page=14" target="_blank">
Poza Dianei este Humulesti.jpg - Va place?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns _Ralu_ spune:

danielac, ti-am zis intr-un mesaj anterior ca tripletele iuliei sunt nascute pe 27 oct 2006. nu stiu daca ai vazut. deci ele au acum 4 luni si o saptamana.

*******************************************************
raluca, mami fericita de www.totsites.com/tot/alexia-maria" target="_blank">alexia-maria (07.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

quote:
Originally posted by bb ralukutza

danielac, ti-am zis intr-un mesaj anterior ca tripletele iuliei sunt nascute pe 27 oct 2006. nu stiu daca ai vazut. deci ele au acum 4 luni si o saptamana.

*******************************************************
raluca, mami fericita de www.totsites.com/tot/alexia-maria" target="_blank">alexia-maria (07.09.2006)



scuze ca am fost cam aiurita zilele trecute! am rectificat!


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=2006%20in%20imagini&page=14" target="_blank">
Poza Dianei este Humulesti.jpg - Va place?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BOCANILA spune:



Ralcatis am primit pachetele de la tine.Multumesc pentru tot!
Dumnezeu sa-ti rasplateasca tot binele pe care il faci
Sanatate lui atimox,il pupa matusa!


http://www.ringo.com/profile/cocuta_alisor.html
unde dragoste nu e,nimic nu e...


Mergi la inceput