Pentru copii (hainute, lapte, cosmetice, etc.) 3

Raspunsuri - Pagina 24

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sinculet spune:

Buna,
Imi cer scuze ca nu am mai intrat, dar cei care furnizau serviciul de internet au avut probleme si asa ca am renuntat la aceea firma si am trecut pe rds.
Am poze facute cu micutii si maine am se le pun in album pentru a le vedea.
Copilasii va multumesc mult pentru hainutele trimise.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinculet spune:

Am ajuns sa pun pozele mai repede....
http://new.photos.yahoo.com/alina_/album/1152921504619099900

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tala spune:

quote:
Originally posted by denicris

Felicitari pentru initiativa unui asemenea topic! As dori sa ajut si eu cu hainute pentru varsta de 0-9 luni. Apelez la voi si cu rugamintea poate puteti sa ajutati cu imbracaminte si hrana o familie necajita, au o fetita de un anisor si trei luni si mamica fetitei ar avea nevoie de haine mai subtiri de vara, are in jur de 60 de kg si 1,70 inaltime.


pot sa-i dau eu cate ceva spune-mi doar cum sa fac

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns malla spune:

Tala, daca crezi ca ai putea trimite caruciorul prin posta, eu as avea la cine sa il dau aici, in Deva. Cunosc pe cineva care are mare nevoie, numai sa poti trimite tu.
Astept sa imi spui.


Andrei si Adriana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

Siculet , am mai scris .Nu stiam pe unde esti. Am inceput sa am hainute . Duminica seara altele si un carucior . Cum facem? Nu vad pozele mie i-mi da inchis yahoo fotoCind le am pe toate dau bip??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denicris spune:

quote:
Originally posted by Tala

quote:
Originally posted by denicris

Felicitari pentru initiativa unui asemenea topic! As dori sa ajut si eu cu hainute pentru varsta de 0-9 luni. Apelez la voi si cu rugamintea poate puteti sa ajutati cu imbracaminte si hrana o familie necajita, au o fetita de un anisor si trei luni si mamica fetitei ar avea nevoie de haine mai subtiri de vara, are in jur de 60 de kg si 1,70 inaltime.


pot sa-i dau eu cate ceva spune-mi doar cum sa fac



Multumesc mult Tala, iti scriu adresa mamicii pe mesaje private dar trebuie sa iti activezi optiunea de a primi mesaje private.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Soni daca nu le trimiti pe toate, imi poti trimite si mie sa le dau cui are nevoie!

fetelor noi, bine ati venit alaturi de noi!


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=2006%20in%20imagini&page=14" target="_blank">
Poza Dianei este Humulesti.jpg - Va place?

Petitia online:
http://www.sign2signal.com/sign2signal/index.php?ln=en&show=petitie&id=311

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b_irina_c spune:

Naty_blondy ma bucur ca de data asta nu au fost probleme .

Irina, mami de Vladut (26.08.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tala spune:

quote:
Originally posted by adinell

Tala, daca crezi ca ai putea trimite caruciorul prin posta, eu as avea la cine sa il dau aici, in Deva. Cunosc pe cineva care are mare nevoie, numai sa poti trimite tu.
Astept sa imi spui.

Adinella

"Cand Isus era pe cruce, tu erai in inima Lui!"


Andrei si Adriana




sigur, sa-mi trimiti adresa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tala spune:

quote:
Originally posted by denicris

quote:
Originally posted by Tala

quote:
Originally posted by denicris

Felicitari pentru initiativa unui asemenea topic! As dori sa ajut si eu cu hainute pentru varsta de 0-9 luni. Apelez la voi si cu rugamintea poate puteti sa ajutati cu imbracaminte si hrana o familie necajita, au o fetita de un anisor si trei luni si mamica fetitei ar avea nevoie de haine mai subtiri de vara, are in jur de 60 de kg si 1,70 inaltime.


pot sa-i dau eu cate ceva spune-mi doar cum sa fac



Multumesc mult Tala, iti scriu adresa mamicii pe mesaje private dar trebuie sa iti activezi optiunea de a primi mesaje private.


am activat optinunea, eu stiam ca era activata deja pt ca zilele trecute am primit pm dar nu stiu ce se intampla, sper sa mearga acum

Mergi la inceput