Pentru copii (hainute, lapte, cosmetice, etc.) 3

Raspunsuri - Pagina 22

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ralcat spune:

Daniela, hainutele de bebe de la Ruxi au ajuns la Naty-Blondy pentru Antonia o mica parte si la bebe Cristina Mihaela o parte mai mare.
Cele de la Hristina ... zice ea ca stie mai bine

Raluca, leoaica cu Pui Nazdravan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyonise spune:

gata, am stabilit. pampersii merg la adinell care ii va trimite mai departe unui pui mic care are nevoie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hristina spune:

quote:
Originally posted by ralcat

Daniela, hainutele de bebe de la Ruxi au ajuns la Naty-Blondy pentru Antonia o mica parte si la bebe Cristina Mihaela o parte mai mare.
Cele de la Hristina ... zice ea ca stie mai bine

Raluca, leoaica cu Pui Nazdravan





Fetita se numeste Narcisa; este noua mea protejata! impreuna cu mamica ei! [;)

Kasi si Victoria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariarusu spune:

buna fetelor am intrat doar sa va salut si sa iti confirm dyonise ca violeta a primit pachetul tau si iti multumeste ,
iti doreste sa fi cea mai fericita mamica din lume.....chiar meriti.

hristina ce mai faci nu te-am mai vazut demult , nu mai ai nevoie de nimic pentru fetita pe care ai botezat-o?
cit timp are acum?



Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns malla spune:

deci, s-a facut o greseala si tre sa mi-o asum cu rusine. Pampersii de care spunea dyonise nu mai merg la mine pentru fetita de care spuneam deoarece e cam maricica pentru ei. Acum cu cateva minute am sunat-o pe mamica sa o mai intreb inca o data kilogramele si are cinci kilograme, deci... nu i se potrivesc. De fapt, ea are probleme cu anemia, de aceea imi ramasese mie in minte ca are ceva baiuri... Scuze inca o data.
Gabrielle, ti-am trimis pm si iti zic inca o data ca am incredere in tine si te rog sa imi dai adresa sa iti trimit pudra.


Andrei si Adriana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyonise spune:

Oferta revine deci. Un pachet destul de mare de Pampersi pentru 2-5 kg. Insa, asa cum le spuneam si celor care m-au contactat pe PM, lui Teodor care are 4.500 Kg si e un bebe mai mult lung decat dolofan, deja nu ii mai vin. deci, ar trebui sa fie un bebe sub o luna sau maximum de o luna ca varsta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns malla spune:

Gabrielle, notat adresa, te anunt imediat ce o pun la posta, bine?


Andrei si Adriana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabrielle74 spune:

adinell e ok.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

Buna!
SINCULET ajunge marfa! de la doi acu nu de la unu . Ce fac? te mai interesezi de cele 10 suflete??
Daca nu spuneti voi cine se ofera sa le ia sa le imparta. Eu intre azi si luni ma deplasez sa le adun . Luni seara stiu ce am . Ies la raport si dupa decideti voi! Pup . Soni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns naty_blondy spune:

IRINA draga,au ajuns hainutele de la voi,multumim mult,n au mai fost probleme,deci o fi fost vreo incuratura pana la urma,de asta eu m am si ferit sa comentez in vre un fel cele intamplate atunci,si spuneam chiar ca mi este rusine sa mai si zic,ce mi se intamplase...dar asta e..totul e bine cand se termina cu bine...pachetul a ajuns acum cateva zile dar eu dupa cum v am mai spus,nu am calculator mereu,si raspund si eu atunci cand pot...sper sa nu fie nici o problema..
RALUCA multumim inca o data si tie ptr hainute,chiar daca ne sunt cam mari,ne vor folosi la toamna foarte bine.

Mergi la inceput