Pentru copii (hainute, lapte, cosmetice, etc.) 3

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Fetelor am o mare rugaminte la voi: am reactualizat un pic listele, dar nu complet, va rog sa va aruncati un ochi pe ele si unde stiti trimiteti-mi ce mai e valabil din lista de dat si mai ales cate luni (data nasterii e cel mai bine!) au bebelusii din lista celor ajutati, sa le aducem la zi!
multumesc pentru intelegere!



www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=2006%20in%20imagini&page=14" target="_blank">
Poza Dianei este Humulesti.jpg - Va place?

Petitia online:
http://www.sign2signal.com/sign2signal/index.php?ln=en&show=petitie&id=311

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

Buna ,Eu trimis pachet pt micutul Andrei a lui Sabina ! Azi tre sa ajunga. Anuntat tot pe adresa data.
Maria mama e asa si asa ca am avut o inmormintare in familie oia trecuta mama cumnata si e la 2 blocuri. Am evitat 2 zile sa-i spunem dar--- n-are voie nici sa plinga!Asta e cum o vrea DD!
Tre sa primesc si eu hainute iar ca am dat sfoara prin tirg . Anunt .Cind vins anunt Resita sa le ia pt mamica cu copii multi si educati!
Danielac azi trimit PM pt fetita de care ceream ajutor de clinici. E ca am examen peste o luna si trag din greu!
Pup fetele inimoase!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralcat spune:

Daniela, am o completare la lista:
Cristina Mihaela - 5 mai 2007 Ralcat (e fetita de care am scris aku cateva mesaje si pe care deja am ajutat-o cu cateva din hainutzele de bebe de la Ruxi)
si am si o corectare: Stefan al lui Bocanila are deja anul, cred ca poti pune aprilie 2006 la data nasterii :).
Pupici,



Raluca, leoaica cu Pui Nazdravan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

quote:
Originally posted by ralcat

Daniela, am o completare la lista:
Cristina Mihaela - 5 mai 2007 Ralcat (e fetita de care am scris aku cateva mesaje si pe care deja am ajutat-o cu cateva din hainutzele de bebe de la Ruxi)
si am si o corectare: Stefan al lui Bocanila are deja anul, cred ca poti pune aprilie 2006 la data nasterii :).
Pupici,

ok, Ralu! s-a facut!

Raluca, leoaica cu Pui Nazdravan






www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=2006%20in%20imagini&page=14" target="_blank">
Poza Dianei este Humulesti.jpg - Va place?

Petitia online:
http://www.sign2signal.com/sign2signal/index.php?ln=en&show=petitie&id=311

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Qamar spune:

Daniela, lucrusoarele de la mine au ajuns la Gabrielle, cand se mai aduna, va anunt


Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil !!!


Noe si Anne-Bianca (14.03.2006)
Madness does not always howl. Sometimes, it is the quiet voice at the end of the day saying, "Hey, is there room in your head for one more?"
**teamu' care a facut buildingu' la Moeciu**

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

quote:
Originally posted by Noe

Daniela, lucrusoarele de la mine au ajuns la Gabrielle, cand se mai aduna, va anunt


Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil !!!


Noe si Anne-Bianca (14.03.2006)
Madness does not always howl. Sometimes, it is the quiet voice at the end of the day saying, "Hey, is there room in your head for one more?"
**teamu' care a facut buildingu' la Moeciu**



ok Noe! modific imediat!


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=2006%20in%20imagini&page=14" target="_blank">
Poza Dianei este Humulesti.jpg - Va place?

Petitia online:
http://www.sign2signal.com/sign2signal/index.php?ln=en&show=petitie&id=311

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristiana70 spune:

Buna fetelor,

multe laude din partea mea, ati pus la punct o "masinarie" care functioneaza perfect!

Eu am un baietel de cinci luni, caruia, desi prematur, i-au ramas deja mici o gramada de lucruri. In principiu este vorba despre hainute (salopete, caciulite, body-uri), un pachet de scutece Happy pentru nou nascuti (le-am primit prea mici, am incercat doua-trei bucati, dar n-a tinut figura ), o paturica, si un combinezon de iarna pentru nou-nascut, dar nu e cazul acum. Ma gandeam la baietelul Rodicai, si as vrea sa-mi spuna SINCULET daca mai are nevoie de hainute, daca nu, atunci cand gasiti voi pe cineva, le trimit cu mare placere.

SINCULET
, as vrea sa stiu de ce ar mai avea nevoie familia Rodicai, nu suntem bogati dar, la fel ca la toata lumea, ni s-au strans prin casa o gramada de lucruri pe care nu le mai folosim.

cristina mamica de David (21.12.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariarusu spune:

sinculet am pregatit si eu un pachet pentru rodica , maine il pun la posta ,

Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinculet spune:

Multumesc in numele copiilor pentru lucrurile trimise familiei cu 10 prichindei. Eu au nevoie de hainute, hrana...
Inca nu am ajuns in comuna Sosdea sunt in jur de 50 km de Resita dar sper ca la sfarsit de saptamana sa pot merge si atunci sa pot face poze si sa descriu mai amanuntit viata lor.
La Multi ani tuturor micutilor de 1 IUNIE!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

Mariarusu salut ce face fetita? ai mai vazut-o?? II serveste aparatul?

Sinculet citi ani au fetete? Am o clienta cu trei copii unu de 2 ani fata 4 si unu 5. ea e micuta de statura . Mi-a telefonat ca face pachet sa ma duc sa-l iau , si pune si hainute de ale ei. cind e gata te anunt pe PM . Sint tot pt mama Rodica.

Cum mai am ceva anumt! Duminica frumoasa!

Mergi la inceput