Pentru copii (hainute, lapte, cosmetice, etc.) 3

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns BOCANILA spune:


Ralcatisam primit ieri pachetul de la tine.
DESPRECOPII ne-a facut surori,sarumana si pupici lui atomox si mamici lui.


http://cocutalisor.hi5.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

Multumesc de urari Danielac. dar ieri a murit mama cumnatei care sta la 2 blocuri mama si mama e iar in criza de la plins.Uff.
SBINA ti-am trimis mesaj. Nr.ala de telefon zice ca nu poate fi contactat la orice ora .Esti sigura ca e scris bine? Eu am controlat. Am facut pachetelul. Daca raspunzi ca esti pe linee ai la la 13-14 ca e mai putina circulatie il trimit.Astept.
Sanatate tutror.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns biluta28 spune:

quote:
Originally posted by b_irina_c

buna,

Eu abia azi am reusit sa pun la posta un pachet pentru Naty-Blondy. Spar sa-i fie de folos.

Sa-mi fie rusine dar nu urmaresc subiectul in mod constant, ci apar cand se mai aduna ceva lucrusoare de la Vladut. Am inteles eu bine? Sunt fete care strang hainute si apoi le distribuie copilasilor care au nevoie? Daca e asa trimit si eu, ca de acum 2 saptamani doar Naty mi-a scis PM ca ar avea nevoie de hainute si sunt sigura ca sunt multi copii carora le-ar prinde bine.
Astept vesti.

si felicitari pentru toate actiunile voastre!

Irina, mami de Vladut (26.08.2005)




Am primit ieri hainute de la Irina si acestea vor merge la baietelul de la Pitesti a carui mamamica m-a rugat sa o mai ajut cu hainute, in rest incearca sa se descurce si singura.

De asemenea cine mai poate ajuta baietei din lista de la numele meu e bine venit mai ales ca le pregatesc o surpriza cu ocazia zilei de 1 Iunie.

O zi buna tuturor !

Ps. Irina multumiri pentru ajutorul acordat.

Mihaela - 33 ani- sagetator Ana 7 ani juma - Edi 2 ani si 8 luni

http://community.webshots.com/user/biluta28

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

Buna iaca vin si eu cu o cere de ajutor. O prietena de aici (care face singura transmisie la radio in limba romana pe melegurile astea) are la bucuresti, la ridul ei o prietena a care-i fata are nevioe neaparat de o proteza la ochi. E la liceul de arta Tonitza si are 13 ani. e de nota 10 dar de cind rid copii de ea nu mai vrea sa merga la scoala. La 3 ani fratele i-a dat cu ceva in ochi , din joaca si au trebuit sa i-l scoata. parintii sint dispusi sa plateasca. Are insa nevoie de o proteza din os de sepie care e compatibila cu corpul uman . Rugamintea e daca stiti vreo clinica oriunde in strainatate sa apeleze. Acu a intrat pe messul meu . Daca puteti sa aflati ceva adrese haideti sa mai ajutam un suflet! Multumesc ,Soni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns naty_blondy spune:

fetelor,va rugam mult,daca mai aveti ceva hainute de vara ptr.fetite de 8 luni,v am fi tare recunoscatoare daca ne ati mai trimitre cate ceva,ptr.ca a venit vara asta prea repede,si tare ne a luat pe nepregatite,mai ales sandalute nu i gasesc nicaieri,Antonica mea fiind micuta in picior,cred ca are nevoie cam de nr.17,daca o exista..uffffff
va pupim si va uram multa sanatate!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns naty_blondy spune:

b_irina_c sa stii ca a ajuns pachetul de la tine,dar mama mea i a facut retur,deoarece i s a spus de la posta ca tu ai cerut 500 de mii pe acel pachet,bani care trebuiau dati acolo la posta,nush exact,ca n am mai patit pana acum...oricum mama n a platit acea suma,deci daca vei reprimi pachetul sa stii de ce...oricum,noi iti multumim ptr.intentie.multa sanatate va uram!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Naty, mi-e greu sa cred ca Irina ar fi trecut pret de ramburs... mai degraba sa nu fie greseala celor de la posta...
si biluta a primit colet d ela Irina si nu s-a pans de vreo problema!

sa vedem ce ne spune ea!


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=2006%20in%20imagini&page=14" target="_blank">
Poza Dianei este Humulesti.jpg - Va place?

Petitia online:
http://www.sign2signal.com/sign2signal/index.php?ln=en&show=petitie&id=311

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariarusu spune:

mihaela zi-mi te rog ce numar mai poarta baieteii ''tai'' , vreau sa le trimit sandale , am vazut ceva frumos vreau sa le cumpar dar nu am indraznit fara o masura, eventual roaga-o pe mama lor sa se uite pe alte incaltaminte ce numar e , eventual citi cm, , sper sa ma incadrez pe 1 iunie , daca ai zis ca le trimiti pachet...

soni ce mai faci? mama ta se simte mai bine?


dana_e mersi mult pentru tot

va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns naty_blondy spune:

danielac nush ce sa zic..caci nu am mai patit asa ceva pana acum,insa,asa cum mi a spus mama,la fel am zis si eu,deci,a fost la posta,iar cei de acolo au anuntat o ca trebuie sa plateasca 500 de mii ptr colet,ptr.ca asa a spus cea care a trimis acel pachet,deci eu nu inteleg ce se intampla,dar mama a intrebat si i s a spus ca asa a cerut expeditorul...nu mai zic nich...ca mi e si rusine...
multi pupici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dantje spune:

Buna !

Am si eu ceva hainute, fac intai inventarul si va spun dupa, problema ar fi transportul. Am o promisiune dar mi-ar trebui o persoana de contact din Bucuresti care sa preia pachetul si sa distribuie hainele unde este nevoie.Ma ajuta cineva?


Dantje & Martijn

Mergi la inceput