Casnicutze sexyyyy (110)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Gagicilor, sexoase ce faceti?eu am facut treaba pe afara ca e frumos, cald, sunt nitel suparata, un curcan aveam si pe ala l-am gasit mort...si era mare...asta e!nu e un capat de tara!
Raceala ma mai incearca dar eu nu o bag in seama!
Nu stiu ce sa fac de mancarica pentru diseara...acum ma bag nitel la tv, ma uit la Povestiri, apoi trec la bucatarie.Vin mai pe seara dupa ce fac de mancare la termite...

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:






Daniela si micuta Isabella
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena de sus , www.dropshots.com/danelutza" target="_blank">filmuletze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

io am un pandispan la cuptor. o sa-l umplu cu crema de fructe de padure. va pun poze deseara.
ce-ai cumparat banano?
mmiha, nu mai spune nik , pliiiz.
io am primit un martisor, atit:( soata e la munca de azi de dimineata, pin' desera la 21. da' se recompenseaza el zilele ce urmeaza

www.tickercentral.com/view/64zu/3.png" target="_blank">alexa


Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria2mami spune:



......bi ce faci dupa canapea???

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1ee92d9ae480526e99ab42" target="_blank">Just.........Maria


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

danelutza. multumesc mult la tine si la isa
plec p'afara.

www.tickercentral.com/view/64zu/3.png" target="_blank">alexa


Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria2mami spune:

fetelor noi plecam acasa....
va pupam si vb in wek

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1ee92d9ae480526e99ab42" target="_blank">Just.........Maria


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Emilly spune:

quote:
Originally posted by alexa si mami

io n-am sarit la nimeni in cap. inteleg ca unele dintre noi merg la munci:(, altele au fost bolnavioare, da' nici macar un





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Emilly spune:

La multi ani Mirela!!!!!!!! sa fii iubita si fericita!!!

Danelutza ce mult imi mai doresc si eu o gradina, o curte a mea....offff, sper sa o am vreodata in viata...spor la gradinareala!!

Fetele cucuietele, sa aveti o primavara frumosa, plina de soare, bucurii si impliniri!



Mergi la inceput