Casnicutze sexyyyy (110)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

buna sexoaselor,
la multi ani! sa aveti o primavara frumoasa si plina de realizari pe toate planurile, sa va dea Dumnezeu tot ce va doriti.
v-ati ales babe? eu vreau ca baba mea sa fie pe 9...sa vedem cum o sa fie atunci afara si asa o sa fiu eu o baba frumoasa sau urata
eu am facut un tortuletz de ciocolata, am pregatit niste frigarui, cartofiori si asteptam sa iesim in curte la un gratarel cu mai multi prieteni....si sa serbam 1 martie.
eu am primit un super martishor, un cuptor cu microunde ceva mai perfomant decat pe cel care-l aveam(nu cred ca era sa apara azi adica era programat ceva mai tarziu ca si pentru sotz a fost o surpirza cand l-a vazut la poarta)dar daca a venit mai repede omu' cu transportul sa fie primit
dar cele mai frumoase si de suflet martisoare le-am primit de la alexutul meu drag si de la papushica mea ruxi, mi-au dat lacrimile cand au venit amandoi(bineinteles ideea ii apartine lui alex care este super atent la chestii de-astea)
ca sa va dati seama cat de "sensibil" este a vazut el ca sotul nu mi-a luat martishor(ca doar cuptorul nu e martishor)si s-a dus repede a pictat o pietricica, a legat-o repede cu un snuruletz, a pus-o intr-un plic si s-a dus la tati si i-a spus...du-te repede la mami si da-i asta ca e 1 martie
va pup pe toate, ma duc sa ma pregatesc si eu

monica
mami de alex(7 iunie 2001)si ruxi(16 dec 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

Ce vrednice ati fost....Ma duc sa citesc.Revin sper daca nu cade netul


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikiriki spune:



MIKI

``Daca astepti momentul potrivit, te intrec altii, care nu-l asteapta! ``

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

Gata.Hai mai fete nu mai fiti suparate ca nu mai scriu ca inainte.Io de miercuri pana vineri bag la greu de dimineatza pana seara .Si nah cred ca scot parleala in week-end printre picaturi.Dus la mama, stat cu pitica....Aseara cum v-am zis dimineatza mi-a cazut netul.Acum profit de ultima seara fara Stef sa fac si eu curatenie ca de maine seara....
Pupare deci si muuulte


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

pt vvoi toateeee di la grasu

..Danelutzooo multumesc mult pt martisor e minunat.
alinutzooo cred ca de la tine veni felicitarea..ca doar atat scrisasi pe ea si ma bagasi in ceata/..ce frumos chiar azi ajunsa..multumesc mult..

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

tot io, pasarica de noapte

Emilly si tzie itzi doresc o primavara frumoasa, serviciu ushor si... tot astept pozele cu Ilinca

Georgi dar cine tzi-a zis ca nu scrii ?




Daniela si micuta Isabella
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena de sus , www.dropshots.com/danelutza" target="_blank">filmuletze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

Monica foarte frumos gestul cu marthishorul. Pacat ca doar in Romania este aceasta traditzie.
Aaa, vroiam sa-ti spun, potzi face linistita mucenici cu retzeta de la cornuletze, am facut eu piinitze astazi, au ieshit pufoase si moi, iar in loc de miere, am pus doar o lingura de zahar. Iar la mucenici, pentru ca ii insiropez si le pun miere deasupra, tot asha o sa fac. Chiar avea piinea gust a mucenici

Liano -ici pentru tine si burtica, pe grasu' imi permit doar sa-l si sa_i multzumesc pentru floricica virtuala .




Daniela si micuta Isabella
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena de sus , www.dropshots.com/danelutza" target="_blank">filmuletze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikiriki spune:

Liano, multumesc grasului pt floricica
Cred sambata fac un martisor. sa vad ce-mi poate mintea, cat ma duce imaginatia

MIKI

``Daca astepti momentul potrivit, te intrec altii, care nu-l asteapta! ``

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:






Daniela si micuta Isabella
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena de sus , www.dropshots.com/danelutza" target="_blank">filmuletze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Eu am primit martisoare de la fratele meu, de la cumnat si de la sot....prin intermediul cumnatului(i-a lasat insarcinare) ca e plecat...
Si Alesio mi-a facut un martisor: a scris pe toti peretii din camera lui cu pixul!

Na am fugit la culcare(cine stie cat apuc sa dorm noaptea asta si de cate ori ma trezesc ca tare rau doarme piticul mic...)....noapte somnoroasa sexoaselor!!!!!




Eu

Mergi la inceput