Pacientele optimiste si gravi ale dr.Tutunaru (26)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Hera25 spune:

Teodoramultumesc pt raspuns. Am ovulat acum 4 zile (z16), dar am avut asa dureri aproape in fiecare zi de cand am ovulat. Nu stiu ce sa zic. Si eu sper sa ai gura aurita.
Vad ca in seara asta nu prea ma dor chiar asa, dar ma doare mijlocul.
O seara buna.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihailescu teodora spune:

Vaiii,da e in trenduri rau micutza!Hmmmmmmm,sarafane de blug....

Abia astept sa-mi treaca raceala asta si promit solemn ca vin si eu s-o vad pe gogosica!Cred ca ti-o rapesc.Seamana asa de mult cu fetita nasilor ,Mara;si crede-ma ca pe Mara,daca n-o vedeam 1 zi cred ca muream.Acum s-a facut mai maricica si mai rusinoasa.

Asa ca-ti gasesti belea cu mineo sa vreau s-o vad mereu pe Emma!

Teodora7 +
http://new.photos.yahoo.com/gogosnel/albums/

,,Daca vei reusi sa-ti pese si de altii inafara de tine,vei avea succes si te vei simti implinit'' Maya Angelou

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihailescu teodora spune:

Feli,musafira noastra draga!
Nu ne mai spui nimic?
Ma rog sa iasa bine luna asta si sa fii ,invitata de onoare!

Teodora7 +
http://new.photos.yahoo.com/gogosnel/albums/

,,Daca vei reusi sa-ti pese si de altii inafara de tine,vei avea succes si te vei simti implinit'' Maya Angelou

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihailescu teodora spune:

Cred ca gripa asta imi da mincarici la degete;ba nu scriu 5 zile ,ba scriu 7 mesaje!

Teodora7 +
http://new.photos.yahoo.com/gogosnel/albums/

,,Daca vei reusi sa-ti pese si de altii inafara de tine,vei avea succes si te vei simti implinit'' Maya Angelou

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanatugs spune:

Kora_Pop multumim pentru noul capitol si Doamne ajuta sa fie cel mai norocos!
Maria08 va veni cu siguranta si acea zi!!
Marinar si eu m-am topit dupa pozele cu Emma, e dulce foc!!
Teo insanatosire grabnica!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_p spune:

Fetelor, as vrea sa sun pentru programare la monitorizare, dar nu stiu in a cata zi sa ma programez. Pana acum mergeam in zilele 10, 12, 14, la un ciclu de 28 de zile, dar acum, tinand cont ca mi-a venit in z. 25, nu stiu cum sa fac. Va rog, sfatuiti-ma!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madutz spune:

Draga mea Zenobia, nu-i ziua mea acum! La momentul respectiv era ziua 1 - aia cu pricina, stiti voi care - dar cred ca m-am exprimat eu mai alambicat si a iesit cum a iesit! Oricum, doua urari nu strica asa ca am primit-o cu veselie, chiar daca nu era pe bune !

In rest, toate bune si la fel, mai sper intr-o minune in cele doua luni care au mai ramas pana la laparo, asa ca luni (Z11) incep sa ma monitorizez din nou! Vine cineva la cabinet??

Ana_p, poate cel mai bine e sa-l suni pe T! Sau daca nu, sa te programezi in ziua 10, ca si pana acum, si vezi la fata locului care sunt recomandarile!

Stiti, cica maine vine primavara ???

Madi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madlen spune:

Buna, fetelor. Nu am mai scris de mult pentru ca nu am avut noutati. Le rog si eu pe fetele care pot sa-mi dea si mie detaliile despre laparo pe PM. Multumesc anticipat. Kora, multumim pentru noul capitol; te rog, poti sa adaugi si la mine o IUI nereusita.
marinar, e minunata micuta Emma si e incredibil cat de mult poate sa semene cu tine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marinar spune:

teo te asteptam cu drag.

ioana pupici de la noi.

Marina mami de Emma Ioana(16.01.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria08 spune:

Buna dimineata!
LA MULTI ANI SI O PRIMAVARA FRUMOASA!!!!!!
Ioanatugs: Sa te auda Bunul Dumnezeu!!!
Kora: fata harnicutz! Ai mare grija de capitol dupa cum vad eu!
O zi buna!

Mergi la inceput