FIV 106

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cris86 spune:

VIGI-LENTUL, BRAVO TATICULE SI TIE SI MAMEI

cristina
http://community.webshots.com/user/cris8674

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana p. spune:

Se pare ca incantatiile lui Tanti Dascalescu au avut efect si a facut si pentru Shery si pentru Vigi.Incep sa prind incredere si in tanti Dascalescu....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Aldolina spune:

Vigi, felicitari !!si tie si doamnei pentru reusita.
Dana p., dar ce capitol ai deschis! cata fericire si bucurie aici! Sa dea DD sa fie tot capitolul de-acum incolo numai cu vesti bune!
Cand ai timp, corecteaza si la mine te rog (in loc de doua, trece trei, toate la Giulesti). Multumesc mult.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrada.P spune:

Sheri, draga mea, nu am cuvinte sa-ti spun cat de mult ma bucur pentru tine. De cand am aflat, n-am mai putut sa lucrez, ma gandesc numai ca exista un DD acolo sus si ca isi face timp pentru toata lumea! Ma bucur enorm! Sunt absolut convinsa ca vei trai sarcina asta la cote inalte, ca vei savura fiecare moment al ei, ca va fi "the time of your life". Drum bun la Odisee! Sa te mai uiti dupa mine, am sa apar si eu curand!! Felicitari si sotului tau! Sunt convinsa ca e in al 9-lea cer!

Vigi_lentu felicitari si tie si sotiei! Sa aveti o sarcina usoara

toate FIV-oasele care nu au renuntat si nu renunta la lupta!

Andrada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antosit spune:

Vigi Lentu FELICITARI!


Anto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victoria spune:

BRAVO SHERI!!!!!! MA BUCUR CA TE-AI TINUT DE CUVANT, ASA CUM AI PROMIS!!!!!

“In curand, de cate ori am sa deschid gura in public, nici pe mine n-o sa pot sa ma mai cred.” – Gabriel Liiceanu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aniast72 spune:

Sheri, felicitari inca o data!!!

Abia astept sa vii sa ne povestesti, cu vorbele-ti maiestre, felul cum te simti. Stiu ca nu se poate descrie in cuvinte fericirea... e prea mare ...
Cel putin la ce prestatie ai avut dupa acest FIV ai dovedit ca, daca e sa se intampla, se intampla doar cu voia lui DD. Fara stat in pat, fara sticle de apa sub picioare, fara ananas si curcani...
Ma bucur tare mult, fie ca sarcina ta sa fie fara probleme si sa te bucuri de orice moment.

FIV-oaselor dragi, va urez din tot sufletul sa traiti aceste momente magice.

Eu o sa merg joi, pe 1 martie la dr. Iosup sa vad ce-mi da...un martisor sau o martisoara.

Pupici tuturor,

Andreea 13+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MadalinaM spune:

Dupa atitea emotii...O VESTE ATIT DE MARE!
Felicitari Sheri si Vigi-lentu!

Dana, sa te mentii in forma si cu alte capitole fericite!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurel_cris spune:

Ma alatur si eu cu felicitarile mele,bravo Sheriiiiiii sarcina usoara deasemenea si pt sotia lui Vigi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anca Wish spune:

Felicitari! Ma bucur din suflet pentru voi!!!


Mergi la inceput