Barbati care NU vor sex!!!

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mutunel spune:

trebuie sa comunici f. mult cu sotul tau pt. a afla ce se intampla.Pe scurt va spun cazul meu.Dupa ce am nascut sotul meu parca nu mai vroia, dar nu recunostea ca ar avea o problema.Desi nu recunoaste nici acum eu cred ca alaptarea a fost la noi de vina.Nu mi-a atins niciodata sanii atata timp cat am alaptat, cand faceam dragoste.Am alaptat 1,5 ani timp in care nu am prea facut dragoste.Dupa ce nu am mai alaptat totul a revenit la normal.Cand il intrebam daca faptul ca alaptez e problema, el imi spunea sa fac ce e mai bine pt. copil fara sa-mi dea un raspuns clar.Si sa nu uit. Mi-a amintit ca ii place sa ma culc in camasuta de noapte si nu in pijama, cum ma obisnuisem dupa ce am nascut. Intreaba-l si tu ce si cum ii place? cine stie

florea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AYLLA spune:

Scuze de off topic!!!

Poate aflu si eu de ce sotul meu prefera dimineata ca nu e asa ocupat ziua incat sa se surmeneze cu munca?
Daca e vreo persoana de sex masculin pe aici poate ma edifica si pe mine...pe el l-am intrebat dar nu am primit un raspuns viabil...mai pe scurt a dat din umeri!

Ma rog nu ma deranjeaza acest fapt sunt just curios!

inca o data scuze lui Desiree ptr ca am intrat peste topicul ei

http://new.photos.yahoo.com/dianaaureliachiriac

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ymcar spune:

Poate pur si simplu pentru ca dimineatza este fresh si plin de energie? Sau poate viseaza frumos noaptea si dimineatza ? Desi cred ca prima varianta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Si eu cred ca-i vorba de bioritm. Unii oameni sunt activi (inclusiv sexual) dimineata. E naspa daca nu va potriviti, altfel e foarte tonic sa incepi ziua cu o partida...

poze multe cu noiAna a implinit un an 20062007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AYLLA spune:

Multumesc Ymcar,multumesc Rufus!

Cam asa ziceam si eu,ca e o chestiune de bioritm si nimic mai mult.
Oricum nu ma deranjeaza si da Rufus e ...tonic!

http://new.photos.yahoo.com/dianaaureliachiriac

Mergi la inceput