Sa nascut Sara

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Stiam povestea Sarei, asa in mare,au fost zile intregi cand intram de n ori sa vad ce se mai scrie despre evolutia ei si m-am rugat ptr ea,acum nu pot decat sa fiu fericita ca rugamintile mi-au fost ascultate.
Imi pare rau ca te-ai lovit de atata nesimtire si indiferentza la spitalul din Galati,nici nu vreau sa-mi imaginez cum ar fi fost daca as fi fost eu in locul tau,te felicit ptr puterea ta si va doresc sanatate si fericire tie si familiei tale.

Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si 36+ Eduard Ionutz album no1 album no2 albumul no3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Geraura spune:

Va multumesc pentru mesaje si urari.Sara e tare dulce.Azi am fost cu ea la vacin la medicul de familie.A ras si a gangurit cu medicul pana la vaccin ,pe urma dai urlete de nu se mai linistea.Se prezinta foarte bine din toate punctele de vedere.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxie spune:

Felicitari pentru mica luptatoare Sara! Parca nu-mi venea sa cred ce se poate intampla intr-un spital!!!
Aura, poate ar fi bine sa pui pe lista medicilor de care sa te feresti si pe "minunata" neonatoloaga si pe doctorita aia nevrozata care ameninta cu bataia mamicile pe masa de nastere. Am inteles ca esti din Galati, mamicile de acolo ar trebui sa stie unde si cu cine ai nascut, de ai avut parte de asa o experienta.


Roxie, bubulutza Denisa (23 decembrie 2005)si bebe Mihnea Sebastian (11 ianuarie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Felicitari pentru Sara, sa va traiasca!



www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=2006%20in%20imagini&page=14" target="_blank">
Poza din concurs a Dianei se numeste Humulesti.jpg - Va place???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ainia spune:

Ingrozitor prin ce ai trecut! Insa Dumnezeu a vrut ca micuta Sara sa traiasca! Sa fie sanatoasa , sa va bucurati de ea si sa va aduca numai bucurii!

Lavinia
pozele mele @};-Andrei (25.01.2001) @};-Tea si @};-Rares (12.07.2006)
franturi din viata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ildikodrujit spune:

Aura, ma bucur espus ca Sara e bine. Am urmarit povestea voastra cu interes si am simtit ca Sara va fi bine. Copii astia mici au o forta in ei si o pofta de viata de nedescris si de multe ori, ajutati de Dumnezeu, dau peste nas doctorilor atotstiutori. Asa a fost si la noi. O sa vezi ce minuni va face Sara cand va mai creste. Pusici si o floricica de la Alex pentru Sara. Vezi ca o sa te sun zilele astea.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanae spune:

Felicitari pt. Sara.Doamne ce poveste ..... dar bine ca are final fericit.
Sa va traiasca printesa si sa va aduca multa bucurie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alynta27 spune:

[size=4][/size=4]Geraura te rog sa ma crezi ca povestea voastra m-a impresionat pana la lacrimi! Sara Maria (frumos nume!) sa va traiasca! Dumnezeu a vrut sa fie cu voi si sa va bucurati de ea! Ma uimeste si revolta in acelasi timp lipsa de profesionalism si raspundere a unor cadre sanitare!
Si eu de mica am fost foarte bolnava, iar faptul ca sunt in viata, si iata ca voi fi si MAMA se datoreste lui Dumnezeu, parintilor mei si unor medici care au stiut sa-si faca datoria si sa fie OAMENI!
Multa sanatate!

Alina-Mirela 25+ cu DAVID
Poze burtica

Pozele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dania.nicol spune:

Sara esti o invingatoare
Sa fi sanatoasa,sa cresti mare si frumoasa. Sa ai parte de tot ce-i mai frumos in lume si sa le aduci parintilor tai numai bucurii.



Mami de doi: Sebi<18.07.2005> si Cătă<06.03.1997>
Stelutele mele Poveste

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kristinutza spune:

impresionanta povestea voastra!
felicitari si multa sanatate!

cristina, mama de radu (09.10.2005)
poze si www.dropshots.com/new.php?userid=128437&cdate=20060625&cimg=0" target="_blank">video

Mergi la inceput