Mamici de iulie-august 2007 (22)

Raspunsuri - Pagina 29

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ioana75 spune:

mioara, miruna a avut bona 6 luni, iar de 4 luni merge la o gradinita particulara care ma usuca de bani, dar in alta parte nu pot sa o dau la virsta asta.
nikole, incearca sa fii optimista, sper sa-ti iasa testele bune!
aylin, da, 10 ore e mult. Eu stau in medie mai putin de 8, ca trebuie sa fiu la 5 jumate la gradi sa iau copilul, si sintem toti acasa inainte de ora 6.

Ioana, mama Mirunei (25.08.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns X-ray spune:

nikole aparatul acela monitorizeaza activitatea inimii timp de 24 de ore.parca iti scrisesem de el.e fff bine ca ai fost,cel mai bine ar fi sa nu ai nimic,desi durerile intense pe care le acuzi tu nu sunt totusi normale.asa ca pune-l pe sot sa-ti mai faca cateva crize de gelozie si asa vede dr cum reactioneaza inima la nervi.dar poti sa-i spui ca e cam greu sa coosulte inima fara sa ridice bluza ca e situata chiar intre sani....oricum in perioada cand il porti incearca sa ai activitate fizica normala. chiar ma bucur ca ai fost. si butoneaza aici la greu ca nu-i bai,asa te mai descarci.

alina 19+ cu bb Elisa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liadorian spune:

Joujou, iti multumesc din suflet pentru raspuns! O sa vad cum evolueaza lucrurile pentru mine. Povesteam ca zilele astea am avut ceva dureri de burta si mai mult din cauza asta incepusem sa-mi fac griji. Oricum, am invatat sa nu-mi pierd prea repede speranta, si eu am o sarcina pierduta in antecedent iar aceasta a trecut si ea prin destule. Conteaza mult ca pot vorbi cu voi aici!

Lia S18

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo78 spune:

quote:
Originally posted by jadi

Andutzy Denisa ar fi fost frumos, pe mine ma cheama Deniss exact cum vezi, asa e si in bolentin! Sa vezi cum vin curierii si intreaba de Domnul Deniss, hehe !




Deni & Vlad & bb2





Simona 16+ Matei Hisham

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikole spune:

quote:
Originally posted by alina.a

nikole aparatul acela monitorizeaza activitatea inimii timp de 24 de ore.parca iti scrisesem de el.e fff bine ca ai fost,cel mai bine ar fi sa nu ai nimic,desi durerile intense pe care le acuzi tu nu sunt totusi normale.asa ca pune-l pe sot sa-ti mai faca cateva crize de gelozie si asa vede dr cum reactioneaza inima la nervi.dar poti sa-i spui ca e cam greu sa coosulte inima fara sa ridice bluza ca e situata chiar intre sani....oricum in perioada cand il porti incearca sa ai activitate fizica normala. chiar ma bucur ca ai fost. si butoneaza aici la greu ca nu-i bai,asa te mai descarci.




alina 19+ cu bb Elisa




Hahahahhaha, ai fost mortala....da , i-am explicat sa stii ulterior pozitia inimii, si multe altele, n-a mai zis nimic dar i s-a ridicat si lui tensiunea...nebunul!
Abia astept sa vad ce rezultat imi iese, ca intr-adevar nu sunt normale durerile astea, si nici diagnosticul anxietate nu-l inghit!
ca daca ar fi asa, toata lumea asta de pe planeta s-ar covoi de dureri...

Simo78, multumesc pentru vorbele bune...


vacanta Filipine
vavanta Brasil
18+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mychydutza spune:

neata fetele. nikole ai grija de tine si nu te mai stresa atata ca se supara corasonu'. am fost de dimineata sa-mi fac analizele si am avut parte de o mare surpriza . toate ma costa 5 milioane. adika: toxo, chlamydia, cmu, listeria si rubeola. atata v-a costat si pe voi? pt ca mie mi se pare enorm. macar sa stiu ca nu iau teapa si in alta parte e mai ieftin. eu la cantacuzino am fost. oricum a ramas pe maine ca jadi a avut dreptate. vor banii inainte ca la.............fetele alea "bune".

+15

mihaela
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns X-ray spune:

nikole oricum cred ca barbatii sunt ca niste copii intr-un corp de adult in prea multe situatii.al meu de exemplu,zilele trecute se bucura ca evolueaza tehnologia in lume si astfel cand lisa nostra va avea 15 ani ii va implanta un cip sub piele montat la un gprs sa vada el pe unde umbla....eu nici nu-l iau in seama.i-am zis ca e prea tanar totusi sa dea semne de senilitate!ca efectiv deraiaza!

alina 19+ cu bb Elisa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mioara2004 spune:

Jadi, si eu am crezut ca te cheama Denisa...E mortala faza cu curierii!!!
Noi de aceea ne-am gandit sa-i punem 2 nume ca sa aiba alternative...
Eu in acte ma numesc Maria dar asa mi-au spus de mica, asa m-am prezentat la scoala, prieteni, servici ca mi se intampla sa-mi greseasca acte oficiale pe care scriu Mioara...Unii nici nu stiu ca sunt Maria...Faza a fost la cununie cand lumea din sala incerca sa corecteze angajatul primariei ca mi-a gresit numele

Poza 20 sapt

Mioara 21+ Doru Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns X-ray spune:

si prietenii nostri au descoperit ca ma cheama maria alina la cununia religioasa,cand paritele mi-a zis numai maria.

alina 19+ cu bb Elisa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liadorian spune:

quote:
Originally posted by mychydutza

neata fetele. nikole ai grija de tine si nu te mai stresa atata ca se supara corasonu'. am fost de dimineata sa-mi fac analizele si am avut parte de o mare surpriza . toate ma costa 5 milioane. adika: toxo, chlamydia, cmu, listeria si rubeola. atata v-a costat si pe voi? pt ca mie mi se pare enorm. macar sa stiu ca nu iau teapa si in alta parte e mai ieftin. eu la cantacuzino am fost. oricum a ramas pe maine ca jadi a avut dreptate. vor banii inainte ca la.............fetele alea "bune".

+15

mihaela
poze




Pe aceleasi analize am dat cam 2 milionane jumatate la Synevo in ianuarie...

Lia S18

Mergi la inceput