FIV 105

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns antosit spune:

Pussiam primit mail-ul,merci!Este super interesant am sa il citesc cu atentie.....Eu nu am decat o broscuta de jad, primita de la sora mea si o tin pe noptiera cu, capul indreptata catre pat,aaaaa altceva nu m-am gandit sa ii fac decat o mai sterg de praf din cand in cand, dar vorba ta daca mai trebuie facut si alt ceva nu ma dau in laturi!
Moni cum iti este?Sper ca stai cumintica...!
Anto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina28 spune:

MONI cum esti?Sper ca ai uitat de serviciu si de probleme ca sa fie puiutii linistiti.
CRIS galerie pt maine sa reziste la decongelat si sa se cuibareasca la mamica lor.

Madalina
si maine e o zi...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinici spune:

Sheri sa fii cumintica si fii optimista in continuare.
Moniland au dreptate fetele, detaseaza-te de serviciu , se gasesc solutii pana la urma.
Cris bafta maine.
Moana maine intalnire cufraila? Si danap?
AndradaP eu deocamdata sunt cu ochii pe voi pana la toamna.
cristinici


''Niciodata sa nu te simti rusinat ca ai incercat si n-ai reusit,pt ca acela ce nu a avut esecuri inseamna ca nu a incercat vreodata''O G Mandino

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

Multumesc fetelor de ganduri, dar de maine ma duc la serviciu. Am fost anuntata ca de maine vine inspectia fiscala. Ceea ce inseamna ca ne sta pe cap cateva saptamani. Cele care lucreaza in domeniu ma inteleg. Asa ca ...

Monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

va tin pumnii la toate..


Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nusy spune:

Fetelor,din experienta voastra sau din auzite,ce stiti, Gonal F e mai bun ca Menogon? Ca dr.mea mi-a prescris Gonal ,insa eu i-as cere Menogon,daca are efecte mai bune ( si as scuti si niste bani).

Pupici si multa bafta tuturor!

Nusy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KITTA spune:

Delfisi eu am sunat dupa un FSH pierdut de cei care il fac si tot nu m-a sunat inapoi. Stiu ca in primele zile cand vine Profu' sunt f. ocupati cu recoltarile dupa care e o zi mai de relas cand fac consultatii la greu dupa care fac ET-urile care cer mai putin timp. Mai insista, ce sa faci.....Oricum daca trebuia sa te vada profu' te chemau daca nu o sa discute cu el schema pt. tine si o sa ti-o trimita pe mail, ca sa o ai negru pe alb.
Sherim-am gandit la tine si trebuie sa ramai de data asta ca sa dai broscutele mai departe. Azi mi-am luat-o si eu pe a 3-a si nu mai tinui minte ochiometric ce dimensiuni au si am 2 mame. Nu e de bine. Maine iar alerg dupa un pui...O sa incerc sa te mai sun la ora mea de sunat, adica dupe 7 seara cand sunt spre casa.
MOanaSheritanu ne mai intalnim sa va vaz in febra febreleor? Si cu Andradacare iar este in cumpana daca incepe luna asta sau nu. Cam des pleaca dr. asta...ca si cand eram eu la ea tot aveam stupize, stupize si mai ajungeam pe mana Moisicai la cate o IAS ca asa am ajuns sa vad ce ii poate pielea...
Lachidaca fura cu noroc broscutele tale vedem acum la SheriHai cand s-o face cald mutam locatia mai aproape de tine adica in Cismigiu...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dariela spune:

Marrina si Danap - Nu stiu cum sa-mi activez PM (poate ma invata cineva) dar v-am trimis voua unul si puteti sa-mi raspundeti pe adresa de e-mail.

Pussi si Crinuta - Multumesc pentru cautari si pentru e-mail.

Moniland - Ai grija de tine daca trebuie sa te duci neaparat la serviciu. Sper ca sa aiba grija de tine!

Cris - sunt in continuare alaturi de tine. Sigur o sa fie bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dariela spune:

Marrina - Nu ca e clar in cazul meu Gonal-ul, pe langa faptul ca ustura rau, are ceva efecte adverse - am inceput sa uit. Acum spre seara cand m-am mai linistit simt o usoara presiune in zona ovarelor - este singurul simptom.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia21 spune:

Fetelor,din pacate vestile mele nu sunt prea bune,....eu am acel sindrom polichistic si chiar nu stiu cum se face ca in 2 saptamani mi-au crescut pe ovarul drept 2 chisturi mari si babane......si in loc de ET,uite ca voi face tratament 2 saptamani ca sa le micsoram,dar zise doctorul sa ma pregatesc ca in cazul in care nu se micsoreaza.....sa intrerupem Fivul si am 2 posibilitati,una ar fi drillingul,sau medicatie mai indelungata,poate chiar cateva luni bune.....ca sa ma scap de chisturi.Mai auzirati voi de chisturi dintr-astea care au crescut asa....in 2 saptamani?Deci....stam pe banca de rezerva deocamdata.Va pup si sunt cu ochi pe voi!

Mergi la inceput