Rog barbatzii sa raspunda...

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ymcar spune:

- Nu cred ca rezolvi nimic.
- Nu cred ca o sa afli adevarul si nici nu cred ca ti-ar folosi.
- Nu cred ca e important daca au facut-o sau nu.
- Nu cred ca e o idee buna sa o cauti la serviciu. Mie asta imi suna a ii face circ la serviciu(poate ma insel, dar altfel de ce nu o cauti acasa, de ce nu ii dai intalnire undeva?). Mie mi se pare genul de razbunare de mahala, care nu onoreaza pe nimeni. Ai incercat sa te pui un pic in locul ei? Pana la urma este o femeie singura si cu un copil. In functie de cum iese circul si de cat de ciudati sunt cei de la locul ei de munca, la limita ai putea sa o lasi pe drumuri.
- Si, in fine, inainte sa o acuzi prea tare... te-ai intrebat daca ea stia ca el e casatorit?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AYLLA spune:

Eu nu cred ca e o idee prea buna sa te intalnesti cu ea.In primul rand nu vad ce castigi din aceasta discutie,in fond sotul tau tr sa-ti dea explicatii si nu ea,iar in al doilea rand ,daca e hotarata sa intervina intre voi si banuielile tale sunt intemeiate,cred ca va simti slabiciunea ta si va profita de aceasta.
E total gresit sa speri ca amanta va renunta doar ptr ca sotia o roaga iar sa-ti faca confesiunii ma indoiesc sincer.
Mai bine lupta ptr casnicia ta daca vrei si asta iti doresti dar pe alte fronturi.
Mama mea acum multi ani s-a intalnit cu amanta tatalui meu si a fost pusa intr-o situatie fff neplacuta,respectiva declarandu-i ce mult il iubeste si cat il doreste ea,iar mama s-a simtit f umilita.
Deci in concluzie nu te sfatuiesc.
Nu te supara e doar parerea mea!


dya
url=http://photos.yahoo.com/dianaaureliachiriac

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elise spune:

nu, nu cred ca o sa iti zica adevarul.

Daca mai are o relatie cu el, o sa zica probabil ca NU.
Daca nu mai are si e frustrata din vreun motiv sau altul, o sa recunoasca si ce n-a facut ca sa te enerveze pe tine.

In ambele cazuri, n-ai cum sa o determini sa fie sincera, pentru ca nu are nici un interes, interesele voastre sint oarecum opuse.
Si nici n-ai cum sa verifici sau sa confirmi o ipoteza sau alta.

Eu zic sa o lasi balta.

Elise & BBLisa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns redi spune:

Pisimuky
spune-mi ca Nu vrei sa-l faci sa creada ca ai un amant ?

Il iubesti si crezi ca daca vei afla ca a avut contacte sexuale cu alta ,te vei elibera sufleteste ,ma insel ?

(Cauti motivul pentru care sa nu-l mai poti iubi)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisimuky spune:

Mare dreptate aveti voi ! De fixat o intalnire cu ea nu aveam cum pt. ca imediat dupa ce am vorbit cu ea, asta fiind anul trecut in decembrie, nu mai raspunde la nr. acela de mobil ) probabil are alt nr ), de cautat acasa, nu as vrea sa o fac pt. ca ea locuieste cu parintii si cu fratii in aceeasi curte ( nu are locuinta ei personala ) + ca tipa nu e chiar singura, are o relatie stabila cu un barbat. Asa ca situatia e un picut mai complicata. Dar, oricum m-am razgandit, chiar ca nu mi-ar folosi la nimic discutia cu ea. Sotul meu nu recunoaste nici sa-l tai ca a vut ceva cu ea, vesnic aceeasi placa "eu n-am avut nimic cu aia". Va intreb pe voi, cele de sex feminin, daca o femeie va suna si va intreaba daca aveti o relatie cu sotul ei, voi ii spuneti respectivei ca "da, am iesit cu sotul tau de cateva ori" chiar daca nu e adevarat ?! Ce motive ati avea sa faceti asta ?! + ca imi zice ca "sa stau linistita ca in afara de iesirile cu pricina nu s-a intamplat intre ei nimic si ca oricum pe ea nu o intereseaza o relatie cu el ca e prea in varsta pt. ea. ( insa in toate sms-urile pe care i le trimitea scria de fiecare data "te pup dulce". Asa te comporti cu un om care nu te intereseaza ?! Mie mi se pare ca, dimpotriva era o atitudine exact contrara acesteia ! In fine...

Mamica de nazdravan Rares si Mihnea

Good things last forever.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisimuky spune:

Da, Redi, ai dreptate, il iubesc pe sotul meu.Pentru mine nu exista jumatati de masura, ori sunt cu cineva 100%, ori nu sunt. Si n-as vrea sa ma macin atat, dar asta mi-e firea, nu ma pot schimba. Nu pot ramane indiferenta si mai ales nu pot juca teatru.

Mamica de nazdravan Rares si Mihnea

Good things last forever.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabi66 spune:

quote:
Originally posted by ymcar

Si ce te faci daca e o tipa mai ... cu conditie fizica si se apara eficient? S-ar putea sa nu fie deloc un sentiment placut, ci tocmai pe dos.

My life smells acceptable




Poate nu ai trait sentimentu'...sa vezi ce puteri ai atunci, mama-mama!Adrenalina reactioneaza foarte propt!Adica reactiona...la mine!Acum m-am mai linistit si eu ca nu mai am 20 de ani, dar ...nu se stie niciodata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabi66 spune:

Mda...acum am ajuns la sfarsitul mesajelor!
Nu o sa-ti spuna adevarul nici daca o pici cu ceara, iar la servici nici eu nu m-as duce.As urmari persoana si as aborda-o pe drum.Trebuia sa-i fi dat un mesaj de intalnire ca din partea sotului tau, asa mai cu intalnire la CENTRAL sau la SELECT(undeva mai ascuns).Ai reactionat tare precipitat.
Acum sa-ti spun si eu ceva...nici la noi nu mai era la prima tinerete, amanta a fost prinsa in casa si tot ea a fost catre...padure.Cu ciocu mare!Au trecut 20 de ani si parca tot mi-as mai baga mana-n parul ei.Stiam ca a facut-o pentru ca era o consumatoare de barbati, nu din iubire

Mergi la inceput