FIV 104

Raspunsuri - Pagina 22

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dana p. spune:

Pana am trimis eu raspunsul am vazut ca sotia ta , Vigi, este deja la servici. Tot e bine daca colegele o protejeaza.Si eu lucrez tot in domeniul asta dar n-am nicio protectie din partea nimanui din pacate, daca se poate sa le fac eu pe toate ar fi foarte bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris86 spune:

DanaP, trebuie sa fie bine si sigur o sa ne vedem la odisee.
Ai rezolvat cu scarbiciul?
Tin pumnii stransi pt.vineri la toate fetele care mergeti la eco.

cristina
http://community.webshots.com/user/cris8674

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana p. spune:

Cris, inca nu.Am o perioada foarte aglomerata acum si nici macar nu ma mai pot gandi la ce sa spun la servici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Buna fetelor.

Aldolina, imi pare tare rau pt nereusita, din nou. Cred ca e foarte greu, mai ales cand ai esec si a2a oara, dar o sa treaca, trebuie, si iti doresc sa ramai optimista si sa nu renunti! in final, o sa fie bine!

Moni, felicitari pt cei 2 embrionasi babanosi! iti tin pumnii sa mearga totul bine!
Sheri, nu te-am uitat! sa vii cu vestea cea mare peste o saptamana!
Cris, eu stiu ca nu ai voie sa te speli inauntru! nici dupa ET, nici in timpul sarcinii! nu e cazul sa-ti faci procese de constiinta, chestia asta sigur nu tine de reusita, dar ebine sa fii prevazatoare. Oricum, la ce embrioni buni ai pusi deoparte,a i toate sansele sa devii mamica!
Zouzou, sa fie intr-un ceas bun cu tratamentul asta si sa dea DD sa ajungi la Odisee dupa incercarea asta!
Va pe toate si succes cu tratamentele!



Andicu 19+
Poze cu burtica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANDRA0 spune:

Buna, fetelor. Felicitari celor ce au reusit sa-si indeplineasca visul si pumni stransi celor aflate in asteptare. Eu incep de maine stimularea cu Puregon (protocolul lung, cu inhibare din ziua 21 de ciclu), fiind acum in ziua 14 de inhibare.
Moniland, felicitari si sa ai grija de voi. Parca tu povesteai de cineva de la Cluj cu tripleti - dupa ce i-au fost transplantati 3 embrioni si doi s-au divizat, deci cinci initial. Ca sa vezi ce mica e lumea, astazi cand am fost la Gine 1 la control era si ea acolo. Este deja in 15 saptamani si este bine. Daca am avea si noi macar pe jumatate norocul ei. Moniland, am inteles ca ai facut FIV-ul la Cluj. Sper sa nu te superi ca te intreb, dar ai putea sa imi spui daca se obisnuieste sa se dea ceva pe la medici(embriolog, anestezist) si cam cat!? Nu am mai fost pusa in astfel de situatii si nu as vrea sa gresesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina28 spune:

ALDOLINA sigur ca imi amintesc de tine si sincer imi pare tare rau de nereusita ta chiar spuneai ca o sa faci totul mult mai bine decat in celelalte dati,dar asta a fost voia Domnului.Din cate am inteles mai ai ceva la congelat cand vei incerca cu ei?Poate acolo este mult asteptat

Madalina
si maine e o zi...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina28 spune:

CRIS facem galerie pt maine iti tin pumnii

Madalina
si maine e o zi...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bombonique spune:

AndraO la ce esti?

Bq

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris86 spune:

andicu,madalina,fetelor cu asa galerie trebuie sa fie bine de data asta.

cristina
http://community.webshots.com/user/cris8674

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana p. spune:

Andrao, sa-ti mearga bine stimularea !

Eu, printre declaratii, balante si alte chestii care le am de facut zilele astea, mi-am adus aminte ca azi noapte am visat ca mersesem cu sotul meu la un magazin si am luat doi unul mai mare si unul mai mic si i-am adus acasa, erau tare simpatici, parca erau din desene animate,bucalati, asa frumosi erau, ce-o insemna oare? Cine stie sa-mi spuna si mie ce inseamna cand visezi iepurasi, e de bine sau de rau?

Mergi la inceput