*Aspirante optimiste > 20 ani (55)*

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

Eu m-am hotarat sa merg acum la un alt spital la urgenta, sa vad ei ce spun, dar nu le povestesc nimic de situatia mea. Si am facut un test acum si e pozitiv.
O cunostinta mi-a spus acum ca sora ei a avut ciclu pana la 5 luni, dar mai putin ca de obicei si a nascut un baietel de 4.750 kg
Merg, cu Dumnezeu inainte.

Noi 2 singurei
http://tt.lilypie.com/Nn410.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Hello fetele,uite acum reusesc si eu sa intru ca pana acum nu m-a lasat sotul sa ma ridic din pat.
Eu am facut HSG si am ramas o noapte acolo ptr ca Niculescu nu m-a lasat sa plec,se pare ca pe trompa dreapta aveam un dop iar dupa ce a bagat substanta s-a desfundat ,insa trompa stanga este infundata de tot.Acum astept sa termin hormonalele si sotul spermograma si mergem la Niculescu sa vedem ce urmeaza sa facem.
Teo nu am uitat de tine si am intrebat ,mi-a spus ca nu se infunda in urma HSG-ului ,insa daca racesti sau faci vreo anexita imediat se pot infunda.
De Alina ce se stie ptr ca m-am intalnit cu ea acolo si o internase ptr investigati?
Irlandeaza nu-mi vine sa cred ce ti se intampla,aia chiar sunt IDIOTI.Fuga la spital si vezi cum sta treaba ptr ca se pare ca bb este un luptator.
Bibileana mea draga te pup si multumesc.
Pup toate fetele si astept intrebari daca aveti despre HSG.


anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blueeyes2003 spune:

Anca cum te simti,esti bine?
Inseamna ca asta era cauza pentru care nu ramaneai insarcinata!
Iti doresc din tot sufletul sa reusesti sa ai un bebe cat mai curand!Doamne ajuta!
De la vreo raceala se pot infunda trompele sau am inteles eu gresit?



Mirela
"Ai curaj pentru marile suparari din viata si rabdare pentru cele mici;dupa ce ti-ai terminat cu bine treburile zilnice dormi linistit.Dumnezeu este treaz!" Victor Hugo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Mirelus multumesc acum sunt bine,nu m-a durut aproape de loc atunci,abia dupa ce am ajuns in salon m-au luat durerile dar suportabine.
Tu esti bine?

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blueeyes2003 spune:

Anca ce sa zic...supravietuiesc...incerc sa merg mai departe!Asta-i viata!




Mirela
"Ai curaj pentru marile suparari din viata si rabdare pentru cele mici;dupa ce ti-ai terminat cu bine treburile zilnice dormi linistit.Dumnezeu este treaz!" Victor Hugo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Mirelus mama nu avem incotro trebuie sa mergem mai departe ptr ca altfel ce am facut pana acum si prin cate am trecut au fost degeaba.Pup fata curajoasa

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blueeyes2003 spune:

Anca, asa este!




Mirela
"Ai curaj pentru marile suparari din viata si rabdare pentru cele mici;dupa ce ti-ai terminat cu bine treburile zilnice dormi linistit.Dumnezeu este treaz!" Victor Hugo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby_r7 spune:

IRLANDEZA,iti multumesc mult pentru ca ma ajuti cu informatiile astea pretioase pt. mine, imi pare rau ca treci prin asa ceva, dar sper si iti doresc din tot sufletelul meu sa fie sigur bebe, un puternic si care sa ajunga mare.
nu iti pierde speranta ca va fii bine,ok?
eu sunt alaturi de tine asa cum vad ca sunt toate fetele care te cunosc mai bine.
ma bucur ca v-am gasit si sper cat de curand sa am si eu cu ce sa ma "laud".....cu frumoase pt. inceput.
primul bebe a venit la mine dupa 6 ani lungi si din pacate l-am pierdut, dar din fire sunt optimista asa ca il asteptam cu nerabdare pe anul asa.


vreau si eu un bebe in 2007!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby_r7 spune:

, scuze ca ma furat valul si am mancat din cuvinte, am vrut sa spun : vreau sa "ma laud" pt. inceput cand va fii, cu 2 liniute rosii poate luna viitoare.
ma Irlandeza sa iti fie bine!

vreau si eu un bebe in 2007!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns winter spune:

Neata fetelor! Cine vine la o ? ANCA fata curajoasa , ai sa vezi ca va fi bine!!! Eu aveam de dim temp 36.8(cam mica ) si nici un simptom de urati. Mai astept ... fetele toate si sa veniti cu vesti bune!!!

http://tt.lilypie.com/DoU1p2.png"

Mergi la inceput