Spiridusi de ianuaire - februarie 2006 (152)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns acina spune:

Moni nu le-am intrebat dar se pare ca trebuie s-o fac ca altfel nu aflu.Si eu sunt baba curioasa maica .

Anca si Andrei(13.02.2006)

Pozele Noastre
Buburuzul Mic
Povestea Nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andiaroro spune:

acu chiar ca ma car:
NICO POATE CELE 4 habar nu au ca au scrsi ce ai primit tu; te-ai gandit si la varianta asta? E ATAT de simplu sa-ti faci un id necuynoscut si apoi sa scrii un dialog in 4 in word.........DACA VREI sa faci rau, totul e posibil;
nu exista decat o cale dea afla adevarul si o suferinta poate inutilaa: discutand deschis cu persoanele respectiveeeee


ana si alexandre (17.02.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicoleta raducu spune:

Moni..nu intelesesem niste insinuari..si faza cu..Cit despre inventat..sa stii ca orice pot fi acuzata..dar mincinoasa nu sunt.Parol!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Nico te rugam sa dai numele.
astea 4 mamici sunt prea lase ca sa intre sa ne spuna.
Cu siguranta nu e nici una din cele care au scris azi.
asteptam pozele de la ziua Dariei.
Acina e cam mult de pove ce s-a intamplat data trecuta, dar semana foarte mult cu ce se intampla acum.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marco (1),www.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(3), www.dropshots.com/new.php?userid=230209&cdate=20070111&cimg=0" target="_blank"> filmulete Craciun, Marco la 1 an
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bombonicaaaa spune:

Hai ca i-mi permit sa ma bag si eu in seama
Nico draga, nu cred ca Moni vrut sa zica ca tu ai inventat chestiile astea , dar se pare ca " binevoitoarea " una sau mai multe care si-a facut un scop din a se distra pe aceasta tema nu este atat de sincera pe cat vrea sa para ... eu nu am de unde sa stiu in sitatia de fatza , dar de un lucru sunt sigura , in scandalul Alina & Cata s-a ajuns multtttttt prea departe , s-au spus minciuni exorbitante , s-au afirmat lucruri murdare si despre alte persoane , lucruri scoase din imaginatzie Eu nu am fost prezenta atunci la toate conferintele care se faceau , dar la 2-3 da si stiu ce s-a discutat si pot sa asigur pe toata lumea ca nu a fost prezentata situatzia pe fatza , " turnatoarea " a selectat probabil ce i-a convenit cat sa aprinda scanteia , plus ca si-a lasat si imaginatia libera si a construit frumos " bomba " .
Deja ma depaseste situatzia si nu mai stiu ce sa mai zic sau sa mai cred , poate trebuiau spuse multe adevaruri inca din fasa ...se pare ca daca nimeni nu vrea sa puna cartzile pe fatza ne invartim in jurul cozii si se ajunge intr-un punct mort unde toata lumea se v-a feri de toata lumea

Oana de Iustiana Noemy(4.11.1999) si Jasmine Neidyn(28.12.2005)


POZE
www.dropshots.com/Bombonica" target="_blank">VIDEO 1 , www.dropshots.com/bombonica1" target="_blank">2

www.onetruemedia.com/shared?p=189e1555048a1ba8191351&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MY ANGEL

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

BEE in tabelul ala e gresit: din O+O poate iesi exclusiv o.Deci daca voi aveti O1 amandoi,sigur si Anutza ara tot asa !
ACINA deci hai la confe vai ce dor imi e de ele! Din pacate de cand cu turnatoarele ... cam pauza

MONI de DIANA (01.01.2006)DIANA ALBUME ,www.dropshots.com/jerpelm" target="_blank"> FILMULETZE 1 ,www.dropshots.com/monica70" target="_blank"> SI MAI NOI ,www.dropshots.com/moni3" target="_blank"> 3 ,www.dropshots.com/moni4" target="_blank"> NOI


"MAI BINE SA TE CONSUMI,DECAT SA RUGINESTI"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana_m spune:

peste o ora plec acasa. Si inca mult de lucru ca azi toata ziua m-am benoclat pe DC .
Chiar crede cineva ca vinovatele vor zice ca ele sunt ???

Ana si bb Clara Francesca (16.01.2006)
http://pg.photos.yahoo.com/ph/ana_m2005/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns acina spune:

Moni mama ce conferinta ca io nici toate id-urile voastre nu le am

Anca si Andrei(13.02.2006)

Pozele Noastre
Buburuzul Mic
Povestea Nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andiaroro spune:

mai stau jum de ora
bomboo-pai poate tocmai asata se vrea sa se fereasca toata lumea de toata lumea si depinde doar de noi sa niu dam staisfactie sforaritelor( ca baieti nu aveml ep aici)

ancaa- tu ce faci acu;;;;;;;;;;ii tragi tare cu id lipsa ca nu cumva sa fii acuzata-glumesc;;;;;;;;;
iaaaa-ti o cana de cafeaa, vb cu sefu sa-ti dea o zi libera si pun-te ep cetit historicu scutecelor;;;;;;;;;;;;;;pt lamuriri suplim intreaba-le si pe ALINA SI pe CAATA ca sunt chestii pe care si ele le-au lasat in coada de peste ca Nico acu cu cele 4;;;;;;;;;;;;adica noi , spectatoarele, ne-am aflat TOT in 33neintelegere335NECUNOASTERE? NELAMURIRE, ca acu;;;;;la final

ana si alexandre (17.02.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maraki spune:

quote:
Originally posted by anasebe

Diana Apropo de felicitare. Catalina mi-a dat si o felicitare pentru Maria cu cateva versuri scrise de ea. Taaare dragut. Si felicitarea imi place ca-i cu fluturasi. Felicitarea nu a semnat-o a zis s-o semnez din partea intregului colectiv.


ana + tiberiu (13.01.2006)
petrecere Tibi
poze Tiberiu , www.dropshots.com/anasebe" target="_blank"> filmulete(1)
varsta Tibi



Frumos gest, cinste Catalinei

Mooooniiii,hai ca acum am vazut primul rand din mesajul tau, normal ca vreau sa aflu!!!! Abea astept sa citesc si restul pt. ca ma striga Giorgos sa iesim afara si eu sant lipita de pc

Monica
http://community.webshots.com/user/maraki36
mamica de bebe Angelo ( 29 Dec. 2005 )
http://www.dropshots.com/maraki
http://www.dropshots.com/maraki1
http://www.dropshots.com/maraki2

Mergi la inceput