Exercitii Oberlander-pentru copii de la 2 la 3 ani

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alia_ro spune:

quote:
Originally posted by lady_in_red
Chiar nu a fost nimic atat de greu de facutMa bucur de o familie iubitoare care ma ajuta si ma stimlueaza, probabil asta e tot secretul.



Da, asta e probabil...te invidiez (in sensul bun, desigur) ca esti asa norocoasa!!! Altele nu au fericirea asta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Katink spune:

Va multumesc foarte mult pentru carti

lady_in_red, am observat astazi ca lipsesc paginile 88-89 Poti sa le scanezi oare si sa le adaugi?
Nu am stat sa verific toate paginile, intamplator am descoperit citind la capitolul respectiv, deoarece fetita mea are 18 luni...


Pupici,


Katink cu Galusca si Dulcineea mea Emma-Andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lady_in_red spune:

Imi cer scuze, am sarit din inertie peste ele.Cred ca am dat doua pagini in acelasi timp.Acum sunt la serviciu si nu am cartea cu mine si nici scanner, si nici foarte mult timp, va citeam la o cafea...dar cum ajung deseara acasa promit sa imi repar greseala.

Katink, multumesc ca ti-ai dat seama

Karina Iulissa-7ani-Codrin Iulian-1 an si 5 luni-Laura Andreea si Daniel Florin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorelaim spune:

Fetelor - stie cineva sa "rupa" fisierul pdf obtint in mai multe bucatele? Nu de alta dar nu poate fii transmis de pe yahoo si nici primit pe cont yahoo!
Multumesc frumos,
Lorelai

"Daca dragoste nu e... nimic nu e..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorelaim spune:

Pt cei care n-au reusit sa acceseze fisierul de pe rapidshare - am trimis fisierul "impachetat" .rar (se despacheteaza cu zip si rar) 12909kb la adresa desprecarti@gmail.com (parola 000001). Celelalte fisiere cu exercitii Oberlander se gasesc la adresa desprecarti@yahoo.com, parola 000000. Am verficiat si au ajuns cu bine toate.
Spor la citit,
Lorelai

"Daca dragoste nu e... nimic nu e..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Care este cartea Dati copilului...? Eu nu am gasit-o pe mailul de yahoo si mailul gmail nu-l pot accesa, imi spune ca parola nu este buna... Ma ajutati? Vreau si eu cartea, va rog. Multumesc,
Nicoleta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lady_in_red spune:

Pe yahoo nu este decat linkul spre rapidshare pentru ca e prea mare si nu am putut sa o pun.Accesezi linkul, cobori in jos pe gani,a apesi butonul free si astepti pana se scuge timpul de asteptare.Dupa aia iti va da un cod pe care trebuie sa il introduci intr-o caseta.Introduci codul si dupa aia dai enter si poti descarca

Karina Iulissa-7ani-Codrin Iulian-1 an si 5 luni-Laura Andreea si Daniel Florin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

In care dintre mesaje este lunkul asta?
Multumesc.
Nicoleta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lady_in_red spune:

cred ca in cartea a doua...chiar nu mai stiu ce nume i-am pus

Karina Iulissa-7ani-Codrin Iulian-1 an si 6 luni-Laura Andreea si Daniel Florin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

NU inteleg...

Mergi la inceput