Exercitii Oberlander-pentru copii de la 2 la 3 ani

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Witchie spune:

Si eu am descarcat cartea din mail dar cu rapid share nu ma descurc deloc.
Va multumesc oricum pentru efortul depus! Noi incepem sa ne jucam de maine!

Anda, mama Irinei
domnisoara Irina
Partir...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lady_in_red spune:

witchie, cand se deshide pagina dai in jos pe ea si iti va aparea un buton pe care scrie fre...apesi pe el , astepti sa se scurga timpul respectiv, introduci codul care iti apare si te pui pe descarcatSper ca ti-au fost de folos explicatiile,e trecut de 21.00 si devin incoerenta, mai ales ca bazaie fii-mea pe langa mine
edit ca altfel trebuia sa vin cu mielul de paste
Karina Iulissa-7ani-Codrin Iulian-1 an si 5 luni-Laura Andreea si Daniel Florin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magnolia spune:

Ne cunoastem , cumva ? Ca si eu am fost indrumata tot spre medicina!-da' m-am salvat , zic eu in ultimul moment!Dar am ffff. multi prieteni in domeniu ,asa ca , daca-mi permiti , te includ si pe tine in lista mea rosie- am vrut sa zic rose , ca eu sunt magnolie.Daca ai o domnisoara , trebuie sa-ti spun ca te INVIDIEZ!!!!!!!- si nu mai vorbesc cu tine!!!!Eu am 2 baieti , si iti multumesc ca ma intelegi in privinta tehnologiei!Da' nu cred ca pot sa te iert ca ai o domnisoara!!!!!!Multumesc pt. tot!Felicitari pt. bebici!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Witchie spune:

Lady in Red merci gata descarc ! am mai invatat ceva in seara asta :)

Anda, mama Irinei
domnisoara Irina
Partir...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andrruzza spune:

lady, multam mult!

mamica lui Rares(10.03.2005)
http://community.webshots.com/user/andrruzzaR

"Neasteptatul se produce intotdeauna"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alia_ro spune:

Lady, Ilenutza, Magnolia - tot respectul nostru!!!

Mai fetelor, dar voi traiti in Romania? Credeam ca mor si nu mai intalnesc suflete altruiste pe ici-isha, pe meleagurile noastre mioritice...Multumim din suflet!

Soro Lady, draga mea, spune-mi si mie secretul cum te descurci si cu copchii, ca io una te admir pana la cer, auzi tu, sa scanezi cartea intr-o zi sa o si pui pe share...ori io sunt o mama denaturata, ori e ceva necurat la mijloc???

Alia 37+ si Vladut (1,3 ani)

Pup U!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magnolia spune:

Draga Alia , eu una sigur traiesc in Romania , desi in mintea mea traiesc la Paris ( nu-s de ce , da' am un feeling ca in viata anterioara , acolo am trait , ca prea mi-e drag orasu' ala, desi s-ar putea sa fie , partial , vina lui Alexandre Dumas , care mi-a spalat creierii in adolescenta!)Si eu o admir pe Lady , pt. copii in primul rand , dar si pt. ea , pt ca nu pare mai tanara decat mine(-HA , HA!)- si pt. ca , in sfarsit , contrazice tiparele sec. xxi-iata ca mai exista femei adevarate , care traiesc in Romania , , si care au grija de copii , au familie , cariera , vise si realizari!!!Te admir , Lady, desi nu te cunosc , da' nu e timpul pierdut!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lady_in_red spune:

Uite, incerc sa le impac, din fericire ma ajuta si sotul, si bona, azi am stat mai umlt pe langa calculator pentru ca am avut ceva de lucru iar scanatul a fost o placuta modalitate de relaxare.Plus ca sunt antrenata pentru al doilea de la prima capra

Karina Iulissa-7ani-Codrin Iulian-1 an si 5 luni-Laura Andreea si Daniel Florin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lady_in_red spune:

Valeu, ma faceti sa rosesc.Chiar nu a fost nimic atat de greu de facutMa bucur de o familie iubitoare care ma ajuta si ma stimlueaza, probabil asta e tot secretul.Magnolia, am 30 de ani, suma rotunda[:P].

Poate nu ar fi rau sa mai popularizati Oberlanderul si pe la clubul scutecelor, mamicile de acolo fiind mult mai interesate.Se prea poate sa nu aiba toate tip sau interes sa intre aiciMai dati si voi "sfoaran-tara"

Karina Iulissa-7ani-Codrin Iulian-1 an si 5 luni-Laura Andreea si Daniel Florin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magnolia spune:

Lady, m-ai batut!Eu am 38 (aproape) , dar mai am multe de implinit!Mi-ar place si mie un al treilea 9 preferabil fetita , dar , nu ar conta )-da' nu am cu cine... Daca vrei , poti indica tu celor de la cubul scuteceloer o sageata spre tine....( scuze m, Mihai tot apasa pe tasrete 0)-pe maine , ca ii este tare sonnMN...

Mergi la inceput