"Cei mai iubiti dintre pamanteni" :) (4)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lgireada spune:

Buna tuturor.
Ce bine ca v-am gasit in sfarsit ...
Voi fi si eu in Finlanda pt 3 luni de zile, plec pe 19 februarie. Deci voi fi si eu activa prin zona. Cand scap de sesiune promit sa citesc din urma 123 capitole
Mi-as dori sa gasesc raspunsuri aici la voi la toate intrebarile care ma framanta acum, inainte de plecare. Deci, ma primiti in club?

Liliana
http://pg.photos.yahoo.com/ph/lgireada/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sirimie spune:

Neata!

Io nu inteleg de ce sa fii impotriva regelui numai pentru ca a fost rege. E ca si cum zici ca esti impotriva lu' Base pentru ca e Base'. Io sint impotriva lui Base pentru ca face numai minuni, nu dintr-un "principiu" sau de placere.. Si nu sint o mare admiratoare a regelui, imi e indiferent.

Eu dau sfaturi de diversificare tot timpul . Am sa copiez de la alt subiect.

Eu faceam supa asa: cartof, morcov, dovlecel, albitura, broccoli, citeodata conopida, ardei si rosie si ceapa numai la fiert - mai tirziu, pasam numai cartof, morcov, dovlecel, broccoli si conopida. Carnea am fiert-o separat in apa cu putin ulei, schimbam apa dupa ce scotea spuma, si o pasam cu piureul in blender. I-am dat de la inceput tot amestecul, i-a mers bine.

Eu recunosc ca nu l-am inteles niciodata pe Bufnila. Si ca nu am incercat decit o singura data, am renuntat intre timp .

Va dorim sa cresteti mari si frumosi!

Simona & Vladut (27 februarie 2005)

Poze la http://pg.photos.yahoo.com/ph/seirimie/my_photos

Andrei are nevoie de ajutor: http://andrei.point.ro/

Despre Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

ia sa bag eu niste spam :))), si sa va trimit la sectiunea de sondaje, ca m-a ajutat andrada si a pus cateva acolo, pt doctoratul meu.

care vrea toate 12 intrebari sa strige, ca dau mail.



Sabina si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia


Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pegasis spune:

Hopa... Ete cine aparu de dupa colt... taticdetomavladcelratacitor . Acu' c-ai trecut si prin poienita de ce-ai venit cu mina goala? Pe Ileana unde-ai lasat-o?

Ana Maria . Bine ti-ai revenit! M-ai speriat, la inceput nici io n-am inteles cum statea treaba cu bufnitele...

Sabina, trimite mail.

Liliana, bine ai venit in poienita! Io-s scandinava de Bucuresti, dar n-are a face. Aici toata lumea e iubita.

mama Rayu, vezi ca Oliver n-a fost liber decit www.hotnews.ro/articol_64843-Olivier-Martinez-surprins-impreuna-cu-Penelope-Cruz.htm" target="_blank">citeva ore. Daca nu te-ai grabit...

Mai telegrafic d'atit nu pot sa scriu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iileana spune:

quote:
Originally posted by Pegasis

Pe Ileana unde-ai lasat-o?


....io-s intotdeauna aici. In public.

quote:
Originally posted by tata lu Toma

...Tudor o s-ajunga mare paleontolog.


Multumim de aprecieri. Deh, facem si noi ce putem pentru viitorul lui . Daca nu i-a placut fotbalul....


evribadi si




www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=iileana" target="_blank">see details

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ortansa spune:

eu vreau doar sa-ntreb unde e Muzeul de geologie...ca avem si nou un fan de dinozauri in famelie.

si pan' la urma cred ca iau si eu un loc in picioare,ca vaz ca toate cracile-s ocupate.ofcarz,daca nu deranjez

I've gt you under my skin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iileana spune:

Ortansa, e peste drum de Antipa.
Uite si aici: http://www.geology.ro/

E un loc aici, linga mine, ti-l pastrez.



www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=iileana" target="_blank">see details

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tata lu Toma spune:

Sabina, daca esti sigura ca vrei sa-ti raspund (hihihi,am vazut-o la sondaje p-aia cu ancronismu' compozerilor), poti sa ma emailezi si pe mine.

Aidi bre Pegaso' vazusi ca facui treaba cum trebe !? Na ca aparu si Ileana.


Ileano sa stii ca io ma rog de ceva vreme sa aiba Toma talent la fotbal ca tare bine ar mai fi ...

saliu tulmond,
je
ps.De ieri am internet si acasa asa ca daca ma lasa printu' mostenitor poate mai apar p-acia si la alte ore.



opa, editez ca mai aparu cineva !
Ce faci Ortansa, venirati la Ro ?
Toate gandurile mele bune fura indreptate spre voi la momentu' respectiv. Ma bucur sa te vaz sanatoasa si voioasa.

Am uitat sa va zic ca fuseram si la Antipa unde ie doo expo temporare. Una cu reptile cam jigarite da' ie fain ca multi serpi tocma-si schimba cheliselili asa ca poate o puneti de un Vuiton ceva iar a doua cu pesti egzotici faina de faina (se pot face si comenzi daca vreti si voi ceva asemanator acas')

_
Take me home, country roads

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

domne, talent la fotbal?
apai daca vreti asa ceva, va luati gandu de la Sofia nora;-)), tulmond care va sa zica
Liliana, si eu ca bucuresteana nu prea am la ce sa te lamuresc, dar cu siguranta fetele nordice iti vor raspunde la intrebari!





Sabina si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia


Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tata lu Toma spune:

apai, bre Sabino, ai auzit tu forbalist lu care sa-i trebe nefasta ?!

v

_
Take me home, country roads

Mergi la inceput