vreau sa mor!!!!!

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns didadi spune:

Este un om de doi bani,nu stiu ce pot sa iubesc la el.Am inceput sa-mi dau seama si sa prind scarba,de tot ce-mi face.aseara si-a luat o bluza si l-am intrebat daca pt fete avea ceva.stiti ce mi-a raspuns?Ete na,am ajuns sa te si imbrac acum....deci va imaginati cat ma detesta,in conditiile in care eu niciodata nu am cerut nimic,chiar daca poate uneori imi era pofta de ceva.nu am indraznit sa cer.Usor, usor am sa ma debarasez de el,v-am spus imi este scarba.M-am saturat,mi-a facut doar rau.M-a indepartat de toata lumea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didadi spune:

Este un om de doi bani,nu stiu ce pot sa iubesc la el.Am inceput sa-mi dau seama si sa prind scarba,de tot ce-mi face.aseara si-a luat o bluza si l-am intrebat daca pt fete avea ceva.stiti ce mi-a raspuns?Ete na,am ajuns sa te si imbrac acum....deci va imaginati cat ma detesta,in conditiile in care eu niciodata nu am cerut nimic,chiar daca poate uneori imi era pofta de ceva.nu am indraznit sa cer.Usor, usor am sa ma debarasez de el,v-am spus imi este scarba.M-am saturat,mi-a facut doar rau.M-a indepartat de toata lumea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

quote:
Originally posted by didadi

Nu ma mai gandesc la moarte,vreau sa traiesc.Sunt tanara si am de facut multe.azi ma simt mai bine!!!!



Atunci schimba, te rog, titlul subiectului, ca-i sinistru!

Cristina,
mama lui
www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Cristina_C" target="_blank"> Bobita, zis si Robert, 14 decembrie 2002
Cresc...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bfly spune:

quote:
Originally posted by Cristina_C

quote:
Originally posted by didadi

Nu ma mai gandesc la moarte,vreau sa traiesc.Sunt tanara si am de facut multe.azi ma simt mai bine!!!!



Atunci schimba, te rog, titlul subiectului, ca-i sinistru!

Cristina,
mama lui
www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Cristina_C" target="_blank"> Bobita, zis si Robert, 14 decembrie 2002
Cresc...


Ar fi interesant sa se numeasca: "Am vrut sa mor, dar mi-a trecut!"


"Nimic nu se pierde, nimic nu se castiga, totul se transforma."

Roxana, mamica lui Andutu grasunelu' bursucelu' scumpicu' zis "Piedone"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns meg67 spune:

sau "a vrut sa mor, dar mi-a trecut"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_specht spune:

mai bine "am vrut sa mor dar m-am razgandit"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns melina34 spune:

didadi, eu sint perplexa! la ce iti trebuie asa ceva??
da-i papaucii si daca il ia alta sa zici merci ca ai scapat de el, nu e soi bun!!

M.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didadi spune:

Vreau sa va spun,ca iar ma simt rau,a revenit starea.Mi-as dori din suflet si din inima sa spun GATA,PLEACA.Dar eu,stau si sufar ca o proasta.Sunt suparta si plang de nu mai stiu de capul meu.Si ma oftic pt ca nu pot sa pun punct unei relatii care nu o sa mearga niciodata.Sunt cu moralul la pamant si-mi este teama sa nu ma imbolnavesc.Deja simt ca nu mai pot.Puterile m-au lasat si sunt deja obosita.Stiu ca poate unii dintre voi o sa ma blamati sau o sa-mi spuneti ca sunt proasta sau poate ca nu vreau.Vreau,dar nu stiu ce se petrece cu mine,cu sufletul meu,nu pot sa ma exprim sa fiu inteleasa.Uneori am impresia ca cineva mi-a facut ceva,farmece,sau nu stiu ceva urat.Va rog sa ma credeti ca nu ma recunosc.Sunt schimbata total,din toate punctele de vedere.Ma uit pe strada la fete tinere de seama mea,si plang si-mi spun,uite ce fericita e lumea!!!Eu sunt suparata si trista ma simt ca o femeie batrana care asteapta sa moara.Va rog sa ma credeti ca nu stiu ce se intampla cu mine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violeta69 spune:

pai ce sa-ti mai spun...ca zau tu stii cel mai bine,adica-ti dai seama cel mai bine.....
daca-ti place asa ce poate altcineva din afara sa-ti faca?!
iti place sa plangi...pai atunci PLANGI!!!
iti place sa suferi atunci SUFERA!!!

daca asa vrei tu sa traiesti te poate opri cineva?!
nu,din pacate.....


uita-te pe geam la lumea fericita si plangi ca tu nu esti fericita.....

da vina pe vraji si farmece si stai in casa si palngi...eu mi-as pune si un sac in cap si m-as tunde zero si as merge in zdrente palangand pe starzi......sa vezi ce mai sufera omu' dupa mine.....
asa de rau ii pare cand vede o femeie suferind si plangand!!!

in fine,ma ca vine bombardamentul asupra mea.....



Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv!


*GRUPUL FETELOR FANTASTICE*
---------------------------------------------------
Vio,mamica de viitor "avionar"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns coraly spune:

Ba sa stii ca eu inteleg foarte bine prin ce treci si nu te blamez.
Esti o persoana credincioasa? Du-te la un preot si roaga-l sa faca niste slujbe pentru linistea ta, sa-ti dea un post de tinut.
In orice caz, in faza in care ai ajuns, pe langa ajutorul lui Dumnezeu, trebuie sa te ajuti singura. Acuma lasa mintea si orgoliul tau sa preia controlul asupra inimii. Eu stii ce as face in locul tau? M-as duce undeva departe de el. Daca nu ai nervi sa-l dai afara(desi asta ar fi ideal, chiar daca dupa ce iese urli singura la pereti 2 zile, iti va trece), atunci pleaca tu! Ia-ti concediu daca lucrezi, minim o saptamana, si pleca! La o prietena, la parinti, in alt oras, unde stii tu ca poti pleca. Nu-i spune nimic. Lasa-i un bilet si gata. Daca reusesti sa te distantzi de el si sa meditezi vei vedea altfel lucrurile. Ce zici? Ai atata forta? Iti pasa de viata ta?

Coraly si Sergiu (3 ian 2005)

poze

Mergi la inceput