vreau sa mor!!!!!

Raspunsuri - Pagina 38

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cristina26 spune:

Comportamentul lui Didadi ma sperie. Nu stiu de ce hartuieste omul ala cu telefoanele ei de ore intregi. Din mesajele ei se intelege forate bine lipsa ei de respect pentru decizia lui si pentru dreptul lui de a nu mai fi cu ea.
O inteleg ca sufera, stiu ce inseamna sa pierzi pe cineva, pe care il iubesti mai mult decat pe tine insuti, dar nu ii inteleg comportamentul abuziv.



What we have once enjoyed we can never lose... all that we love deeply becomes a part of us" - Helen Keller
Cristina mama ingerasului Paul

Va rog aprindeti o lumanare in amintirea bebelusului meu Paul

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=b2d4d0366fd97a7fe09e3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet

20+ poze cu fetita si cu mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina28 spune:

DIDADI,crde-ma si eu am trecut prin mai multe esecuri si suturi in fund cand imi era lumea mai draga,chiar vb din greselile mele.
Stiu ca sunt mai dura dar dc iti plangi singura de mila nu rezolvi nimic,daca chiar il vrei inapoi trateaza-l cu aceeasi moneda cu raceala nu cu dulcegarii si cu milogeli.Tu chiar vrei sa stea cu tine doar din mila??????????Daca te-ar fi iubit macar un pic nu te parasea.

Madalina
si maine e o zi...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AYLLA spune:

Daca eu maine ,ma trezesc,ma spal pe ochisori si pe dintisori,ma uit in oglinda si vad pe chipul meu dorinta arzatoare de a poseda un avion si repulsia totala ptr orice al mijloc de transport "terestru" ce ma fac daca realizez ca nu am bani nici daca as mai trai 3 vieti si nici aripi n-o sa-mi creasca???

Zau DIDADI,iarta-mi ironia dar mi se pare ca iti asumi rolul de victima nejustificat,ba dimpotriva incepe sa-mi fie mila de bietul om.
Daca e sa analizam asa toti suntem niste victime intr-o mai mare sau mai mica masura...inclusiv eu care nu am avion

Sorry dar pe mine m-ai pierdut...nu mai inteleg nimic....cred si iti recomand ca si ceilalti participanti la subiect, ajutorul unui pshihoterapeut.

uite o si nu te supara pe mine dar asa-s eu:mai grea de cap ...cu subtilitatile astea!

POZE

VINE BB???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexis2002 spune:

Nu ar fi trebuit sa-l suni.stiu ca ti-e al naibii de greu.daca tu continui sa-l suni dupa ce el ti-a spus clar ca s-a terminat nu faci altceva decit sa-l indepartezi si mai mult.nu ti s-a intimplat niciodata sa fi iubita si sa nu iubesti?si acea persoana sa insiste la nesfirsit cu rugaminti si telefoane?ce simteai?oricum aici sint 27 de pagini de sfaturi,se scria o carte cu toate puse cap la cap."vindecarea" e in miinile tale.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

Didadi, ti se intampla ce ti se intampla pentru ca esti f. tanara si nu ma refer la varsta neaparat, cat la experienta ta de viata. toti trecem mai mult sau mai putin pe aici.Da este o obsesie, nu dragoste.
Ai facut un idol dintr-un chip de om pe care l-ai imbracat tu cum ai vrut, cu virtuti pe care in mod sigur nu le are si l-ai pus pe piedestal.Acum fa bine si da-l jos, ia-l bucata cu bucata, ca pe lego si dezbraca-l sa vezi ce mai ramane din el si daca-ti place realitatea.
Daca vei ramane cu el(ceea ce nu-ti doresc) vei ajunge sa-l urasti, pentru ca iti vei aminti de fiecare fapta/vorba ofensatoare demnitatii tale de femeie,de om.Si tot in iad vei trai, un iad creeat de tine.
Mai poti sa faci ceva:gaseste-ti o amica sau un psiholog, prima este pe gratis, dar trebuie sa poata sa asculte.Pentru ca asta va trebui sa faci:sa povestesti la nesfarsit, pana te saturi, aceleasi lucruri despre el si despre ce simti.
Citeste-o pe Scarlet, te vei regasi si te va mangaia.Poate te vei intelege tu cu tine. Plangi pana nu mai poti, daca asa iti vine.Dar nu il cauta.Rupe lantul!
La sfarsit vei fi cu siguranta vindecata(esti tanara si chestia asta chiar e un atu),iti va fi ciuda cat de fraieruta ai fost, iar mai apoi vei gasi sigur ADEVARATA DRAGOSTE si ce ai patit acum te va ajuta sa apreciezi ce vei avea mai tarziu.Dar trebuie facuta curatenie in casa:sa-l scoti din minte(ca acolo-i)si sa-ti linistesti inima.


nu mor caii cand vor cainii...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu_boches spune:

Mai dar o lalaiti de o luna de zile cu "vreau sa mor!!!".Lumea nu a inceput si nici nu s-a terminat cu tipu ala de 35 ani ....Am inteles ca ai o problema, o postezi si ti-au fost date sfaturi, pareri...dar tu nu mai termini , asa ca eu am ajuns la o concluzie :PROBLEME CU MANSARDA!!!!!!Un subiect mai bun nu putem posta?????????
Liana&Luana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violeta69 spune:

lulu yo zic ca poti posta ....la un "subiect" mai bun!
nu e oblogatoriu sa postezi unde nu-ti place!!

Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv!


*GRUPUL FETELOR FANTASTICE*
---------------------------------------------------
Vio,mamica de viitor "avionar"


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu_boches spune:

Apeleaza draga la Mircea Radu........

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violeta69 spune:

cine?!
didadi?!
sau la mine te referi?!
ca yo nu cred in Mirecea Radu ....daca era vorba de mine!

Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv!


*GRUPUL FETELOR FANTASTICE*
---------------------------------------------------
Vio,mamica de viitor "avionar"


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu_boches spune:

Pai de la tine pleca ala de 35 de ani????Din cite am lecturat pe aci, nu de tine e vb.Dar daca vrei....Ce situatie dramatica....sa fi parasita de un tip caruia nu ii pasa prea mult de tine, doar ca e gelos, il mai ti si la tine acasa, de lucrat nu stii ce lucra ,mai ramine sa-i faci un copil, poate .......M-am gindit sa mai vb inca o luna pe acest subiect............
L&L

Mergi la inceput