vreau sa mor!!!!!

Raspunsuri - Pagina 36

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns madalina28 spune:

Sincer sunt de acord cu 26Octombrie si de Victoria am citit de la pag 1 pana la pag 25,la inceput te compatimeam DIDADI dar acum sincer cred ca saracul baiat e speriat de comportamentul tau de gelozia si posesivitatea ta Sunt oameni cu necazuri muuuuuuuult mai mari decat ale tale si privesc viata cu optimism nu vor sa moara,mananca si nu fumeaza atat.
Ce faceai daca aveai si vreo doi copii cu el????????Nici lor nu le dadeai sa manace?????????
Daca vrei sa faci ceva ajuta-te pe tine deschide ochii uita-te in jurul tau si vei realiza ca faci din viata ta o mizerie daca vei continua asa.....

Madalina
si maine e o zi...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns meg67 spune:

quote:

La el nu va ganditi??? Nu mai vrea si gata.Treaba lor din ce motive.



ei nu vrea! cum adica? TRE' sa vrea!

off topic:
quote:

PS Guestus, parca mai bine ar aluneca un bailey's...



da' chiar ca! ce imi arde buza dupa un bailey's...pfff
lasa ca nasc eu peste 1 luna si sa vezi ce ma apuc de alaptat si dupa aia...cam dupa un an rup gura targului cu un bailey's...

deja...batem campii. cu gratie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blackgirl0 spune:

si eu total off-topic... dar am baut aseara un vin negru de Braila.. laser, frate! si mi-e o pofta de-o bere neagra... din pacate, nu am cu cine bea, ca singura...

on topic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Guestus spune:

quote:
Originally posted by blackgirl0

si eu total off-topic... dar am baut aseara un vin negru de Braila.. laser, frate! si mi-e o pofta de-o bere neagra... din pacate, nu am cu cine bea, ca singura...

on topic



tu le ai cu negrul...blackgirl...bere neagra...vin negru....sa nu spui in acelasi timp te uitai la Cabral

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blackgirl0 spune:

Guestus.... daaaaaaaaa!
ca bautura cu bule prefer...normal! cola, beau cate 3-4 cafele tari pe zi (altfel nu se poate!), am avut perioada mea de black in adolescenta, sunt bruneta, citeam Cioran la greu. de cand cu moartea tatalui meu, numai ma imbrac monocolor (adica in negru).
ce mai? sunt... constanta!

p.s.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didadi spune:

26octombrie, madalina28,stiu ca va spuneti parerea,dar daca nu ati trecut si nu stiti ce inseamna,chiar nu ma supar daca nu mai scrieti.E bine sa va abtineti.Eu am spus ca simt ca sunt obsedata si trebuie sa scap de chestia asta.Nu am nevoie de mila nimanui, chiar nu se intelege, ce vreau? Nu am nevoie de rasfat ca nu sunt simandicoasa si nici plangacioasa asa cum ma cred unii.Pur si simplu sufar si asta simt, ca am facut o obsesie pt un om.Incerc sa imi revin, ma chinui si nu pot.Ce tot atata rasfat si mila??? Chiar nu am nevoie!!!Asta e lumea, fiecare vede, simte si spune ce gandeste.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Guestus spune:

Am devenit curios....ce avea EL asa de extraordinar de plingi atita?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delfinutza spune:

Dupa parerea mea problema se pune in felul urmator:tu trebuie sa iesi din acest cerc vicios care iti macina sufletul,inima si intreaga ta fiinta.Ai nevoie de niste prieteni...sau daca nu ai sa incerci sa iesi tu singura din acest impas impunandu ti tu singura ca tot ce a fost s a dus si ai o viata inainte.Esti tanara si iti poti construi o familie asa cum meriti...ca tu meriti sa fii fericita...intr un cuvant trebuie sa gandesti pozitiv tot timpul.Totul pleaca din cap...si daca tu singura iti impui unele chestii atunci inseamna ca ai realizat ceva.In cazul tau cred ca ar trebui sa iti vina in cap numai chestiile urate despre el...nu cele frumoase...ca atunci inseamna ca tu inca te mai hranesti cu ele si iti fac numai rau.Ai(presupun)colege de serviciu care nu sunt maritate...incearca sa intri in cercul lor...si sa iesiti impreuna..si sa vezi ca viata e frumoasa.Totul depinde numai si numai de tine ce vrei a faci cu viata ta.

Delfinutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didadi spune:

Delfinuta, la mine la servici, eu sunt singura fata.Nu am pe nimeni alaturi.Toti prietenii pe care eu i-am avut i-am lasat datorita lui.Imi spunea, ca aia e asa, ca aia nu mai stiu cum.....si m-am debarasat de toti prietenii.Intelegi ce vreau sa spun..
Nu stiu ca are el asa extraordinar, ca nu este un barbat frumos, chiar nu este, recunosc.dar nu stiu ce m-a atras la el.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lili_ka spune:

didaldi .
o intrebare : de unde esti?


Mergi la inceput