vreau sa mor!!!!!

Raspunsuri - Pagina 32

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

didadi,ce faci?esti bine?da-ne vesti!BUNE,....

mihaela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 26octombrie spune:

meg, violeta, didadi, umflatel,

Luana si Hora - 14 Mai 2006

www.geocities.com/mamici_de_mai_iunie2006/povesti.html#Hora " target="_blank">poveste
io tot cresc

„Femeia vede unde barbatul abia zareste” Proverb romanesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_specht spune:

ce nu inteleg eu e ca didadi recunoste ca s.a purtat urat cu ea ,ca a facut-o sa sufere .....etc,si totusi continui sa te gandesti la el sa plangi ca a plecat.pai eu l-as uri pe omul asta de numa.
nu stiu ce sa zic.
pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina26 spune:

Didadi,
Ce mai faci? L-ai sunat si ai plans ca el sa se intoarca la tine? Sper ca esti mai puternica decat atat.


What we have once enjoyed we can never lose... all that we love deeply becomes a part of us" - Helen Keller
Cristina mama ingerasului Paul

Va rog aprindeti o lumanare in amintirea bebelusului meu Paul

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=b2d4d0366fd97a7fe09e3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet

19+ poze cu fetita si cu mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didadi spune:

Acum am citit ce ati scris.Am ajuns la servici la 10 si m-am apucat putin de treaba.Ieri am facut curat in casa, mi-am pus muzica,melodia pe care mi-a trimis-o cristina am ascultat-o la greu.Am aerisit in casa sa iasa mirosul lui, am schimbat lenjeria,am schimabat prin casa putin,m-am machiat, m-am aranjat si capul sus.Am o viata, trebuie sa o accept asa cum este ea si cu ajutorul lui DD o sa trec peste tot.M-am rugat mult si o sa ma rog sa-mi dea DD putere si liniste sufleteasca.Cred ca m-a auzit are grija de mine, nu ma lasa.va multumesc din suflet ca ati fost si sunteti alaturi de mine.DD sa va ajute asa cum ati facut voi pt mine.Va pup pe toate si multe[flo] pt voi TOATE!!!va tin la curent

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

BRAVO!,TINE-O TOT ASA!

mihaela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catty spune:

DIDADI, ma bucur mult de tot iubita ca te-ai decis sa iti vezi de viata ta. Cred ca machiata aratai super. Iesi cu colegele de serviciu, mergi in vizita la rude, fa ceva sa iesi din monotonie. O sa vezi ca ranile se vor inchide curand, important este ca tu sa vrei sa se inchida aceste rani.
DD va avea grija sa te sustina si sa nu te lase sa cazi.
Pupici si succes in noua ta viata.


catalina

"Uneori ai suferit prea mult ca sa ai dreptul sa nu spui niciodata SUNT PREA FERICIT"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns XIO spune:

Mda , si eu as vrea momentan sa dispar , dar nu se poate asa ca incerc sa ma suport...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

Didadi este un inceput bun, important e sa nu te lasi doborata de nostalgii. Acum incepe o noua viata.
Nu stiu daca am mai scris, insa, la 24 de ani, dupa ce am rupt o relatie dureroasa, am stat singura 2 ani. Insa asteptarea a meritat, acum am gasit omul potrivit (chiar daca ma mai enerveaza el din cand in cand )
Bucura-te de perioada aceasta si statutul de "necuplata" are farmecul sau, poti face ce vrei, sa iesi in oras, discoteca, restaurant cu fetele la o barfa mica.

Felicia si Ilinca Teodora "duracell" (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina26 spune:

Suntem cu toate foarte mandre de tine. Felicitari! Vei intalni persoana potrivita la momentul potrivit.
Numai bine!

What we have once enjoyed we can never lose... all that we love deeply becomes a part of us" - Helen Keller
Cristina mama ingerasului Paul

Va rog aprindeti o lumanare in amintirea bebelusului meu Paul

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=b2d4d0366fd97a7fe09e3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet

20+ poze cu fetita si cu mine

Mergi la inceput