vreau sa mor!!!!!

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns violeta69 spune:

repet si yo...ca mi-a placut!
noroc ca februarie are 28 de zile,doar 28 de zile
ma uitam azi in calendar si-mi ziceam"hai ca mai sunt 10 zile-12 ...si sa vedem,adica sa auzim vestea cea buna!"
dar nu stiu de ce am asa un filing....

Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv!


*GRUPUL FETELOR FANTASTICE*
---------------------------------------------------
Vio,mamica de viitor "avionar"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didadi spune:

Si mie mi-a placut faza cu 28 de zile!!!
Diana,am citit si eu revista,si sa stii ca asa o sa fac.
Mai e putin pana pe 28,si atunci o sa fiu fericita.Am zis s ami astept pana atunci cand am stabilit.Asa cred eu,ca atunci o sa fiu mai linistita.Asta e motivul pt care mai astept.pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catty spune:

DIDADI, vad ca nu ai mai scris de cateva zile. Sper ca esti bine si te pregatesti ca la sf lunii sa incepi o viata noua in care tu vei fi centrul universului. Nu te mai gandi la ce a fost. Gandeste-te la ce va fi, la omul perfect care asteapta undeva ca tu sa te desprinzi de trecut si sa privesti cu incredere spre viitor.
Pupici si succes

catalina

"Uneori ai suferit prea mult ca sa ai dreptul sa nu spui niciodata SUNT PREA FERICIT"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violeta69 spune:

ba,yo cred ca o sa intre(daca o sa mai intre!) sa ne spuna ca dupa lupte seculare care au durat vreo 3 saptamani ...s-au impacat

imi e mila de ea....

Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv!


*GRUPUL FETELOR FANTASTICE*
---------------------------------------------------
Vio,mamica de viitor "avionar"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didadi spune:

Sunt cu voi in fiecare zi,dar nu am mai scris
Sunt in asteptare,mai e putin.Relatie e la fel,ma pupa ma iubeste si nu am mai discutat de plecare,dar stiu ca o sa plece.Stau si astept sa-mi revin dupa plecarea lui si sper ca o sa ma linistesc.Nu stiu ce gandeste ce are de gand ce vrea sa faca,nu stiu nimic.Sunt mai calma si las lucrurile sa vina de la sine.Nu ma mai agit si nu mai vreau sa mai plang si sa ma consum,pt ca nu mai pot.Am obosit.Sa faca ce vrea.DAca vrea sa plece,sa plece.Cu forta nu pot sa-l tin si nici sa ma mai milogesc nu mai vreau.M-am saturat sa tot plang dupa el si sa sufar.Nu ma merita daca imi face asta.Si daca nu ma merita asta inseamna ca nu mai are rost.Si o sa-mi vad de viata mea.Cat o sa sufar?O luna,doua,cinci,cat o fi.Si o sa-mi treaca.Asta a fost sa fie,Nu a fost sa fie al meu.Citesc tot ce e pe forum,zilnic.Va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violeta69 spune:

didadi..raman inca socata de ce aud!
cum vine asta"ma pupa,ma iubeste..."?!
adica iti da si un bonus pt ca pleaca?!
sa ramana in amintirea ta ca el a fost un om dragut,care desi,nu te mai iubea si voia sa plece....te iubea si mai statea...vreo doa saptamani.....
in fine,sper sa fie totul ok...si noi suntem aici

Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv!


*GRUPUL FETELOR FANTASTICE*
---------------------------------------------------
Vio,mamica de viitor "avionar"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didadi spune:

Da Violeta,cum ai citit.Ce parere ai,crezi ca e sanatos la cap?Ce vrea sa faca nu stiu.Dar asta cred si vad sigur.Nu e sanatos!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Aamu spune:

quote:
Originally posted by didadi

Da Violeta,cum ai citit.Ce parere ai,crezi ca e sanatos la cap?Ce vrea sa faca nu stiu.Dar asta cred si vad sigur.Nu e sanatos!!!



De-aia trebuie sa-l expediezi din viata ta! Pentru ca eu cred ca o sa te mai chinuie daca-i permiti.Poate pleaca la sfarsitul lunii dar cred ca n-o sa-ti dea pace.. complet.

Si eu sper sa fie bine si sa te trezesti odata din cosmar.

Aamu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fannna2003 spune:

quote:
Originally posted by didadi

Sunt cu voi in fiecare zi,dar nu am mai scris
Sunt in asteptare,mai e putin.Relatie e la fel,ma pupa ma iubeste si nu am mai discutat de plecare,dar stiu ca o sa plece.Stau si astept sa-mi revin dupa plecarea lui si sper ca o sa ma linistesc.Nu stiu ce gandeste ce are de gand ce vrea sa faca,nu stiu nimic.Sunt mai calma si las lucrurile sa vina de la sine.Nu ma mai agit si nu mai vreau sa mai plang si sa ma consum,pt ca nu mai pot.Am obosit.Sa faca ce vrea.DAca vrea sa plece,sa plece.Cu forta nu pot sa-l tin si nici sa ma mai milogesc nu mai vreau.M-am saturat sa tot plang dupa el si sa sufar.Nu ma merita daca imi face asta.Si daca nu ma merita asta inseamna ca nu mai are rost.Si o sa-mi vad de viata mea.Cat o sa sufar?O luna,doua,cinci,cat o fi.Si o sa-mi treaca.Asta a fost sa fie,Nu a fost sa fie al meu.Citesc tot ce e pe forum,zilnic.Va pup

dupa cum observ eu tu esti cea care s-a impacat cu gandul EL NU...sincer cred ca nu va mai pleca daca te vede ca esti hotarata sa rupi relatia...cred ca-i face placere sa te vada injosindu-te, vrea sa te auda cum ii cersesti iubirea...el crede ca fara el esti pierduta...de fapt vrea ca TU SA CREZI ASTA...
abia astept sa vad ce face el...didadi anunta-l sa-si faca bagajele...ca locul lui NU MAI E LANGA TINE...fa tu onorurile...spunei ferm:
gata...s-a terminat, imi dau seama ca locul meu nu e langa tine...nu ma merti...PAAAAAAAA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didadi spune:

NU am ce bagaje sa-i fac.E fara nimic la mine,un fel de hotel
e casa mea,sau nu stiu cum sa-i zic.Asta e pt el.dar curand nu o sa mai fie.

Mergi la inceput