*Aspirante optimiste > 20 ani (52)*

Raspunsuri - Pagina 30

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns AleDutulescu spune:

quote:
Originally posted by bibyrox

Buna fetelor!!! Acum am aterizat si eu de la cumparaturi si ma odihnesc putin ca diseara mergem la ziua unui prieten.
SURPRIZA de proportii cand am ajuns acasa: MI-AU VENIT URATZII!!! Ufff ce m-am linistit. Bine ca au venit ca sa ne apucam si noi de numarat iar! Eram sigura ca nu sunt mai ales ca de ieri nu prea m-au mai durut asa rau sanii.

Voi cu ce va mai laudati?
Pam esti fierbinte! Nu prea putem sa ne dam cu parerea pt ca temperatura depinde de la femeie la femeie... Eu am avut 36.8 si 36.9 luna trecuta in zilele 7 si 8 dar eram insarcinata... asa ca nu stiu ce sa-ti zic. Totusi nu strica sa faci un test!
Ancutz tin pumnii stransi maine la analize. Sa nu uiti sa intrebi ce te-am rugat!
Laurici ceva vesti???
BB si Ade cat de curand lucrurile la care visati le veti avea. "Ai grija ce-ti doresti s-ar putea sa ti se implineasca!"
Didi
Ralu stai linistita. Ne poti intreba orice... o sa vezi ce repede vei invata anumite lucruri. Eu cand am ajuns pe subiectul acesta nu intelegeam ce e ala CM si pana m-am dumirit au trecut cateva zile!

Va pup pe toate de la A la Z!!!! O seara frumoasa!

EDIT: Mi-am modificat ticker-ul!



In asteptarea...fetitzei mele

Biby






offf. draga mea! imi pare rau pt z1. se pare ca si la mine se apropie asa ca... la numarat din nou.

fetele va pup pe toate. citesc si revin cu post





http://tt.lilypie.com/WxC5p2.png

Alexandra

Mergi la inceput