Clubul moldovencelor de peste Prut (40)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oxy spune:

Buna ziua!
Veronica,am privit si eu pozele cu dormitor vostru,frumos si stilat, chiar imi place mult,sa il stapaniti sanatosi.Voi cate camere aveti? 2 sau 3? sorry poate ai mai scris,dar nu mai retin.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinkav spune:

Fetelor ce e cu linistea asta pe aici?Ieri ce activitatea....iar azi nimic....
Elena, nu mai povestesti nimic de tine?Ce mai faci?
Diana...hai ca te vad online tot timpul...zi-ne si tu ce mai faci, ce mai face Natalia?
Poate stii tu ceva de Liudmila...poate totusi a nascut deja...si noi nu stim nimic????

Alex doarme...si ce bine e, stau putin in liniste!

Alina9+ si Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Trin spune:

quote:
Originally posted by alinkav
[Elena, nu mai povestesti nimic de tine?Ce mai faci?



Pai ce sa povestesc? La grandoarea noutatilor voastre, ale mele par mici si neinteresante. Dar cu cititul sunt la zi!

In rest, astept sa va simtiti mai bine si sa mergem la ceainarie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alegrutza spune:

quote:
Originally posted by alinkav

Azi e asa urat afara...as sta in continuu in pat!
Alina9+ si Alex


Alina,ys tare de acord cu tine, m-am trezit dimineata devreme,si am fost sa dau analiza de glicemie,si de atunci parca nu-s om,un somn pe mine de parca am fost toata noaptea la discoteca,e drept ca m-am culcat taziu, dar nici kiar asa?!acum ys din capu'meu,vreau dorm, vreau umblu asa buimaca si keauna, dar cand o sa fiu obosita si cu bebici ce ma fac?Cred adrenalina de ieri m-a lasat azi total fara vlaga, am dormit la amiza si parca mi-am mai revenit
Trin,oxy,merci pentru complimentele la adresa dormitorului,altii se bucura cand le lauda copii, da'eu de ce am:)) (asta deocamdata hi-hi-hi).
Tania,avem 3 camere,dar deocamdata e mobilat doar dormitoru bucataria si baia, in rest mai tu o masa,mai un fotoliu de imprumut;)
quote:
Originally posted by alinkav
Elena, nu mai povestesti nimic de tine?Ce mai faci?


Da,chiar,de cand ne tot duci cu zaharelu'ca povesteshti despre tine.Iar mic si neinteresant nu exista. Stiu ca tu si Lilia va faceati card de rezidenta pe 5 ani,cum merge procedura?Va tzin pumnii sa le aveti repede si fara multa alergatura.
quote:
Originally posted by alinkav
Diana...hai ca te vad online tot timpul...zi-ne si tu ce mai faci, ce mai face Natalia?
Poate stii tu ceva de Liudmila...poate totusi a nascut deja...si noi nu stim nimic????


Daca tot ii fur azi toate citatele Alinei,de ce sa ma opresc tocmai acum?,macar jumate din vina mi-e iertata ca recunosc si inca respect drepturile de autor, asa-i Alina?
Asa ca Diana,deja ai doua pe capul tau, spune-ne despre Ludmila,te rugam,momos-momos...
Gata ma duc sa papic, pup la toate fetitzele si baietzeii.

asa creste bebicul
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinkav spune:

Am plecat putin de la pc...si ma gandeam ca am sa gasesc un rand luuung de mesaje...cand colo...nica!
Elena, nici vestile noastre nu sunt atat de extraordinare...au fost ieri, iar azi suntem cu totii la fel, asa ca treci si mai spune de tine!Ca pana vom ajunge la ceainarie...Si stii si tu...ca acolo nu ai timp deloc sa povestesti de toate!

Alex se uita la niste desene pe Minimax, si este unul cu o printesa, si acum imi tot spune "Draga mea printesa, vreau sa te pup!".E tare scump cand il apuca dragostea....norocul meu ca se intampla foarte des!Vine si zice "mami hai sa ne iubim"!

Azi toata ziua am mancat...asa patesc cand stau acasa, as manca non-stop!


Alina9+ si Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaGoji spune:

Azi iar am fost foarte colicosi. O sa ma scoata din casa degraba copilul ista. maine am zi libera, abia astept ziua de maine. ies la 9 din casa si nu vin decat la 3 - ora plimbarii.

Mami de Vlad (17.10.2006)
Poze
www.totsites.com/tot/vladic" target="_blank">Paginuta mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Balbina spune:

Alinka, tare-i haios Alex, se vede ca ii plac povestile!

Elena, poveste ce mai face Tigrut, si poate ne mai pui poze noi cu el Ce mai faceti in we, ati mai fost la vreun film, spectacol nou?

Cristina, ai bona pentru ziua de miine de esti libera? Sau iar e sotul tatic cu norma intreaga? Is tare benefice iesirile astea periodice pentru mamici.

Diana, hai mai intra pe aici, te-ai suparat pe noi? Zi-ne ce face Ludmila, de ce nu mai intra, a nascut deja?

------------------
Numai bine,

Natalia si Vlad
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaGoji spune:

Natalia - il las pe sot cu el, n-am bona, ca n-am incredere in nimeni.

Mami de Vlad (17.10.2006)
Poze
www.totsites.com/tot/vladic" target="_blank">Paginuta mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Trin spune:

quote:
Originally posted by Balbina

Elena, poveste ce mai face Tigrut, si poate ne mai pui poze noi cu el Ce mai faceti in we, ati mai fost la vreun film, spectacol nou?





Tigrutz s-a aratat un mare iubitor de natura si in mod special de iarba. Deja avem roada si paznic la ea! Se duce la "gazon" da cu labuta prin el, incearca sa se culce macar cu o ureche in iarba .
Asa ca ma gandesc serios sa-i maresc coltul verde.

In we probabil o sa iesim undeva in oras sau in afara sa ne potolim dorul ca nu ne-am vazut de luni! (e plecat intr-o delegatie). Inainte parca eram mai rezistenta cand unul era la Chisinau si altul la Bucuresti. Iar acum, paradoxal, stam impreuna zi de zi si ma gandesc cu nerabdare la we. Probabil atunci stiam ca altfel nu se poate si ma resemnam. Vive l'amour!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Balbina spune:

Elena, aha, deci i-ai luat iarba pentru pascut lui Tigrut!
Cu despartirile stiu si eu cum sint, dar ah ce dulci sint revederile..

------------------
Numai bine,

Natalia si Vlad
Poze

Mergi la inceput