Timisoara, impreuna! (49)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Buna dimineata....

Doris multam' de cafeluta!Ce faceti?Ce face Ines?Si multa sanatate lui David!probabil ca e raceala asta care bantuie...
XIO,bun venit in grup...

Fetelor,io ma bucur ca proasta ca-i vineri,nush de ce...ca sambata ma asteapta "luptele" de weekend,adica gatit,pus rufe la spalat,aspiratoreala....stiti voi...
Luana e mai bine...chit ca tre' sa ii dau antibiotic pana duminica seara...Alex e de azi in vacanta,dar are de lucru...ca altfel face numai prostii de unu' singur in casa,asa ca e "calare" pe matematica...mai ales ca in martie e concurs de mate...A incheiat semestrul cu FB la tot...
Se pare ca o sa lipsesc vreo 2 zile din Timisoara,plec in delegatie...asa ca sa nu ma dati disparua,bre...ehehehehehehe...
Pai,dragelor,va pup si mai vorbim noi...Si de n-oi mai intra azi p-acilea va urez si weekend frumos...Pupici!

Ana-Maria,mami deAlex&Luana si
Ea e TOYO...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Ana, imi pare rau de Luana...sanatate multa.
Felicitari pentru Alex.
Cand pleci si unde?
Am vorbit cu Vali, o sa vina pediatrul la ea maine, deocamdata doar antitermice.
E prima faza cu david de cand s-a nascut, asa ca e normal sa fie putin panicata...
Fetele, la apel...

DORIS siINES

Povestea printesei mele

Portofoliu INES

POZE CU NOI



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gonghy spune:

Ana imi pare rau pt Luana,trece si asta sunt virozele astea turbate
pt Alex,tot asa in continuare.
Doris sper ca ai primit datele pe mail,am uitat sa te intreb cand am vorbit la telefon.
Xio si eu sunt noua dar bine ai venit printre noi!

Fetelor un weekend super fain!
Azi iesim si noi pe la 12 afara dupa 5 zile de stat in casa. Cred ca Maya va fii super fericita,cum iesim afara cum adoarme.
la toata lumea.

Laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

Eu sunt cam trista. Azi de dimineata m-a sunat sefa si m-a anuntat ca de luni vine inlocuitoarea. Nu stiu ... adica stiu ... da simt asa un gol ... offff firar si e numa inceputul
Hai ca nu mai scriu nimic ... va pup si vichend fain va doresc

Silvana si Bubu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Ciao, fetelor! Sunt la nasa care lucreaya la Renasterea si am prins un comp liber asa ca ma bag in seama.

Silva, iti dai seama ca te inteleg perfect. Si mie mi s+a frant inima cand cu plecarea. Cu atat mai mult cu cat a doua yi imi tot suna telefonul ... care+i parola de la fostul tau comp, pot sa iau eu scaunul si pernita ta, ai uitat un clendar pe birou mi+l dai mie....da fac si eu un plagiat dupa cel mai mare psihanalist in viata si+ti spun ca un viitor bun se cladeste pe un trecut uitat. Capul sus si multa bafta. La naiba cu sefii cretini!!!!
Ana sanatate multa Luanei. Tu unde pleci... sper sa am timp sa+ti scriu si de o consultatie... chit ca nu stiu cand ajung sa citesc raspunsul
Doris succes cu dieta. Eu am slabit 2 kg in perioada asta a plecarii si pentru ca regimul de viata va fi mult mai normal sper sa o tin tot asa
Xio bine ai venit. Asteptam amanunte....
Gonghi pe spiridusa nu am uscat+o cu foenul pana pe la un an, da ea a fost tare cheluta. Nu cred sa fie probleme, dar ai grija sa nu se sperie.


Fetelor, deocamdata, cu toate temerile mele, e super fain la noul job. Sefii raman aceiasi tipi nemaipomeniti, am reyolvat rapid si usor tot ce am avut de facut, am si timp liber berechet plus ca nu mai stau incontinuu in tensiunea aia nervoasa ca urla cineva la mine, ca ma ia in suturi sau ma transforma in paratraznet pentru nervii lui.
Asa ca nu ma pot plange deloc, dimpotriva. Daca va fi yapada pe Semenic plecam maine la Garana. Mi+e asa un dor de nameti ca sotiorul a hotarat sa+si duca fetele la sanius. Va pupacesc si va doresc un weekend placut.

Mamica de spiridus

Poze cu Loriana





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns XIO spune:

Bine v-am gasit !
Studenta la Medicina , stau chiar langa Medicina, pe strada Bucuresti . Am 22 de ani ,, deci fara sotz , copil , casatorie prea curand

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

quote:
Originally posted by danitin

da fac si eu un plagiat dupa cel mai mare psihanalist in viata si+ti spun ca un viitor bun se cladeste pe un trecut uitat. Capul sus si multa bafta.







BRAVO DANA!!!!!!
Silvana,imi pare rau de starea ta....e de inteles,dar o sa-ti treaca....Beeeeeyyyyy si cine pleaca la Unchiu' Sam?Hee????????Poa' nu-mi faci si mie o invitatie la Disney Land...ca te sparg,sa moara mama....Na ca l-am plagiat si io pe Frankfurt....
Doris,cica se lasa de-o delegatie la Tg.Jiu...
Laura,multam de vorbele frumoase!Cu Luana asta e: asa e cand esti student de gradinita...Distractie placuta in weekend!
XIO draga...in ce an de medicine esti?Fata sotului meu este anul I,e bobocica si sta in complex....


Bey gagix....ce e cu primavara asta?Cica pe aquwater zice ca ninge de rupe maine...mie nu prea mi se pare!

Ana-Maria,mami deAlex&Luana si
Ea e TOYO...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns XIO spune:

La Generala , anul 3 .
Stii cumva in ce serie e?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Saluti...

Noi am fost la plimbare, la cumparaturi, e super la soare...am ajuns si la Real, si ce credeti?
Poate stiti, poate nu, eu va zic...s-a deschis patinoar si acolo, in fata la Real, e mai ieftin decat la Mall, dar mai mic...parca...cu muzica, cu inchiriere de patine.
Ana, la Tg. Jiu zici?
Silvana, te intelegem perfect...asta e...se inchide o usa si se deschide o alta...capul sus...
Sa inteleg ca de luni nu ne mai auzim aici, ca tu acasa nu ai net, nu?
Te sunam noi, stai linistita...pana la intalnire...mai vb.
Suna-ma si tu daca ai chef de o cafea...oricand...
Laura, plimbarica placuta...ne sunam diseara, ok?
Suna-ma tu ca eu nu vreau sa o trezesc pe Maya.
Danitin, doamne ce frumoase cuvinte!
Auzi, parca nu scrii tu, o fi alta persoana? una mult mai fericita, mai linistita? sau mi se pare mie?
Xio, faina meserie ti-ai ales...
Poti veni si tu cu noi la intalniri, daca vrei sa ne cunosti...
Acum esti in sesiune, nu?

Dragelor, sunt prin zona...

Gabi, Anda? Alexa?
la apel...

A...cine vrea sa iasa maine la o cafea, ne sunam sau ne scriem...



DORIS siINES

Povestea printesei mele

Portofoliu INES

POZE CU NOI



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deya spune:

buna eu sunt din resita si va rog daca ma puteti ajuta cu o informatie.luni venim(eu mama si fratele meu)la timisoara si vrem un eco la inima pentru fratele meu.stiti cumva pe cinevA sa imi recomandati sau vreun cabinet?
astept raspunsurile voastre cu nerabdare si daca se poate cu indicatii cum se ajunge acolo si cu ce....

va multumesc anticipat
aveti grija de voi

Mergi la inceput