Aspirante opimiste>20 ani (51)

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Mav, dar tu ai citit in urma? Olivia nu tine nimic pentru ea, mereu ne informeaza si pe noi... Chiar nu ti-ai gasit de cine sa te iei? Mereu ti se pare ca e vorbarie goala pe-aici... Vino tu mai des si da mai multe informatii daca tot spui ca lipsesc cu desavarsire!


bebe?!



Ioana, cea mai optimista aspiranta

Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Mav, sa-ti traiasca Sebi si sa fiti sanatosi. Imi pare rau pentru pierderea suferita.
Imi pare rau ca nu m-am facut deloc inteleasa. Eu tocmai asta fac. Impartasesc cu voi ceea ce stiu si mai mult decat atat, invat din
experientele voastre. Multumirea mea este atunci cand vad ca mai ramane o fata, -uta. O vorba buna daca am putut sa-i spun si este o mare mutumire pentru mine, nu este nevoie de pagini intregi umplute cu multumiri. In plus, sunt dispusa oricand sa aflu informatii noi si eventual sa imi schimb unele pareri daca cineva vine cu argumente solide.



***************
Ce nu te omoara, te face mai puternic.
Asteptam barza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Fetelor, pe unde sunteti? Ramonella, Anca, Clau, Ade, Ale, Olim, Winter, Fecian, Yasmi, Ache, Madutza, Aylla, Oanele


bebe?!



Ioana, cea mai optimista aspiranta

Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kalosalina spune:

pe toate fetele.

Plec acasa, asa ca mai vorbim maine. Va rog sa va rugati pt. mine sa nu-mi mai vina uratii si maine sa-mi iasa testele fff pozitive ca sa incepem si luna bine...



asteptandu-l pe Bebica
http://tt.lilypie.com/NSWPp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Kalosalina, sa dea DD sa fie uite asa II.



***************
Ce nu te omoara, te face mai puternic.
Asteptam barza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Kalosalina, bafta multa! Sa vezi doua liniute ca cele pe care ti le-a aratat Olivia.


bebe?!



Ioana, cea mai optimista aspiranta

Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

buna ziua fetele dragutzele!!!

incep prin a le ura bun venit noilor aspirante : Oana26, Adaria!!! sa fie cat mai scurta sederea la aspirante!!!

Mav, mersi de informatiile postate!! foarte interesante, le-am printat la lucru si le-am luat akasa al citit!!

Kory, ai facut testul?? cand il faci???

si akuma sa raportez si eu : ziua 32 s-a transformat in ziua 1 desi Tb azi dimi era 36.9, deci luna asta am luat temperatura si atata!!!! m-am lamurit cum e si nu mai am deloc incredere in Tb!!!!

Adina, testul de ovulatie cu linia pala este negativ!! ca sa fie pozitiv trebuie sa fie de aceeasi intensitate!!!

eu nu sunt deloc suparata ca mi-a venit! nici nu ma asteptam sa iasa bb din prima, las ca luna viitoare sigur vine!!!!

akuma ma duc si eu sa pap ca numai ce am ajuns si am si sarit sa postez ac toata ziua m-a mancat degetele de numa'.......
pup toate, toate fetele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Yasmi, inainte cu tupeu! Trebuie sa vina si bebe.


bebe?!



Ioana, cea mai optimista aspiranta

Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

asa e ioana, aspiranta cea mai optimista!!! vezi ca iti iau locu'

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

Pacat de unele fete..care incearca..pacat..
la fetele dragi!


Nunta noastra de vis



Viata fara dragoste..isi pierde sensul..

Mergi la inceput