Destinul, viata si drumul spre Pavia - 3

Raspunsuri - Pagina 22

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aurelia1278 spune:

Odihneasca-se in pace.


Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=85226" target="_blank"> Bazar pentru Alex, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=85226" target="_blank"> un baietel diabetic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danna_36 spune:

Nici o clipa nu am crezut ca se va termina astfel!
Dumnezeu sa il odihneasca si sa ii intareasca pe parinti si pe tine Soni!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

Multumesc fetelor! aCUM AM VENIT . AM FOST SA ALEGEM ---SICRIUL! EU NU AM MAI REZISTAT SI AM ASTEPTET 30 MIN IN MASINA . VA FI ALB , CANDID SI GINGAS CA SUFLETUL LUI! N- A GRESIT , DAR ---NU NOI ALEGEM DRUMUL! miine vom alerga prin alte patri ,TREBUIE sa facem ticalosii astia de euro care il despart de pamintul natal, al nostru , romanesc! Si eu as vrea cind e ora ca cineva sa ma duca ACASA! Am incercat sa fiu tare dar acum lacrimile curg riu! Am pus in masina , dupa ce au coborit parintii melodia care ii placea lui Mihaita!! Si---e greu ,va rog sa ma credeti! . Ma bucur ca -l-am pupat aseara si l-am mingiat.Si nu cred nici cu ca nu mai este .
MA SCUZATI DACA VA LAS?? a-s vrea sa va povestesc cine era Mihaita ,copilul neacceptat de la inceput , si iubit pe masura ce trecea timpul! dar asta e alta poveste.Intr-o zi am sa vi-o spun!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buggy spune:

Imi pare asa de rau...nici nu am cuvinte. Eu am urmarit subiectul inca de la inceput chiar daca nu am scris prea des. Speram sa ca Mihaita sa reuseasca...pur si simplu imi pare ingrozitor de rau Condoleante familiei si multa putere iti doresc draga Soni. Ai facut tot ce ai putut si inca si mai mult de-atat.
"Mi s-a spus si am uitat, am vazut si am inteles, am facut si am invatat" - Confucius
www.funscience.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

multumesc Buggy , cosmina ,daniela si toate care a-ti fost alaturi , din suflet dar acum sa ne rugam sa fie intradevar ingeras si sa se bucure acolo sus de iubirea cereasca! parintii nu se pot schimba dar sper sa vegheze asupra lor asa cum ei au vegheat linga el pina in ultima clipa!
ne auzim miine . va tin la curent cu ce am mai facut.
plecarea e prevazuta pe ---marti -miercuri !! off doamne ce frumos cadou de 8 martie!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Dumnezeu sa il odihneasca in pace!Ingerii sa ii calauzeasca drumul ...caci este un inger...

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmina_72 spune:

soni cred ca esti distrusa, dar gandeste-te mereu ce ai insemnat tu pt baietii astia si la faptul ca ai reusit sa le faci ultimele clipe mai frumoase mai usoare.
Gandeste-te si la parintii lui , cat de mult ai insemnat pt ei si vei insemna mereu.
Ai facut multe, multe si cu rezultate mari.Ai facut niste suflete fericite intr-un moment urat , i-ai imbarbatat, le-ai dat putere si speranta.
Nu stiu daca te misca asta azi cand tu iti doreai altceva, dar de la noi de 8 Martie ai un pupic mare , multa dragoste si enorma admiratie.

Dumnezeu sa-l odihneasca si putere multa parintilor si tie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana_e spune:


nu-mi vine inca a crede, n-am cuvinte -decit ca NU E DREPT !!!!!

fetelor din Bucuresti:
soni sugera ca un mod de a trimite REPEDE niste banuti e cu Western Union. numai ca au niste comisioane maricele, mai ales la sume mici. oare ar merita ca cele care putem ajuta cu ceva - sa stringem si sa trimitem totul odata? de exemplu eu pot ajunge in piata Victoriei azi la ora 19 si sa iau/dau cuiva. sau - propuneti voi un loc si o ora, nu e problema, vedem cum facem.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurelia1278 spune:

quote:
Originally posted by dana_e

fetelor din Bucuresti:
de exemplu eu pot ajunge in piata Victoriei azi la ora 19 si sa iau/dau cuiva. sau - propuneti voi un loc si o ora, nu e problema, vedem cum facem.



Eu as veni (ca sa dau, nu ca sa iau). Intrebare, trebuie sa aduc euro sau merg si leii?


Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=85226" target="_blank"> Bazar pentru Alex, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=85226" target="_blank"> un baietel diabetic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns psichoMom spune:

Fetelor, voi probabil ca nu ma cunoasteti... Ma numesc tot Dana si sunt prietena cu Georgeta (Soni) si cu Mihaela (Catrinadil) si impreuna avem asociatia Ingeri fara Aripi.
Noi vom trimite toti banutii care ii avem in acest moment in cont... Nici nu stiu cati sunt, sunt asa de ravasita incat nu am putut sa fac nici o socoteala... Mai am promisi niste banuti si de la o alta buna prietena a noastra.
Dana, exact sugestia ta o aveam si eu si chiar i-am dat aseara Georgetei un mesaj Off line rugand-o sa va anunte sa ma contactati.
Daca vreti, contactati-ma pe adresa de mail sai id de mess mamaluimatei.
Daca vreti, ne intalnim cat mai curand si mergem impreuna la un centru WU.

Cu drag,
Dana

Mergi la inceput