Destinul, viata si drumul spre Pavia - 3

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns denis spune:


Doamne, da-i bucuria pe care n-a avut-o aici pa pamant, acolo la tine printre ingerii tai.
Ma doare, dar e mai bine asa. Sigur, acolo sus, va fi fericit.... Cel putin s-au incheiat suferintele....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

Doamne , nu mai pot aIci la cererea lui tata jan am vorbit cu cine a dus acasa si e marian! I-am dat nr de telefon sa vorbeasca intre ei!
pLING SI NU-MI DAU PACE ! dEJA 3000 euro sint enorm de multi in aceasta situatie , din cinci companii de avion una a zis ca face asta la 8000 euro!! de unde?? Daca gasim 3000 e mult si daca nu cit o sa-l tina in congelator?? nU MAI POOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOT!1MIHAITA INCA RESPIRA! da nu pentru mult si noi ----- dar se pare ca face parte din viata -sa suferi ca sa intelegi!- oare cine nu trece prin asta intelege???
dA MAI MULT MA INTREB , DUPA CE A TRECUT MAI SE UITA LA ALTII CARE AU NEVOIE???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Mihaita e un suflet nevinovat dar foarte chinuit! unde mai este dreptate pe lumea asta????


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=2006%20in%20imagini&page=14" target="_blank">
Poza Dianei este Humulesti.jpg - Va place?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

Nu se poate! Nu e drept !

.............................
Noi:
http://s40.photobucket.com/albums/e212/nickysweet4u/
http://community.webshots.com/user/nickysweet4u

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmina_72 spune:

Nu-mi vine sa cred cu ce viteza se deruleaza toate.
Citesc si recitesc tot si nu pot sa cred ca e vorba de Mihaita cel luptator..........., de cel care mergea chiar bine .

Soni stiu cat de mult ti la el.Imi pare rau ...

Ne rugam pentru el si parintii lui si asteptam vesti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana_e spune:

eu nu mai zic nimic decit ca incerc sa pun niste bani. in rest nu mai e nimic de zis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

Buna . Am inceput sa scriu acu o ora da parca si pc nu vrea sa stie de vesti rele. Am fugit de unde treb sa stau pina la 15.30 am plecat pe jos la spital am sta vreo trei ore dar---am vazut doar o papusa care respira .Nu va dau prea multe amanunnte ca sint prea dureroase . Am ramas singura cu el l-am mingiat , i-am vorbit , i-am facut masaj (abia atins ) pe umarul drept care il durea si cu ochii pe monitor! Ma simtea . Linea sus jos de la batai devenea sinuasa ondulata !! Am zis ca tre sa se faca bine ca trebuie sa mergem sa cumparam motocicleta!!bataile se accentuau . Puiul de el! . ! Nu-mi vine sa cred . Azi dim a facut o criza de stop respirator de la agitatia lui tata Jan care a lesinat si au aprins luminarea cu dR acolo dar ...inima bate in continuare! Si pina bate ----asteptam .
Trist dar adevarat!
O sa ma duc pe la cliente care stiu , sa vad daca pot aduna ceva (chiar daca -----intelegeti voi) dar pt el am sa fac si asta!
Mai mult doar bunul D-zeu poate face! tata jan acu se roaga, e mereu in genunchi ,la o minune , acu zice ia-l doamne nu-l mai chinui , acu zice sa i se scoata masca de oxigen sa nu-l mai chinuie si ei , acu lesina ----doamne doamne---Mama tine in ea si e mai rau. Dar e mai tare decit ne gindeam .Cel putin pina acum. Atit a zis :nu credam sa ma rog la d-zeu sa-mi ia copilul!De azi dim sta o amica cu sotul(cea care a stat si cu mama marian cind eu eram acasa).Si ea a lipsit servici.)Fiecare dam o mina cum putem dar durerea e prea mare! Acum am vb iar .Asteptam ! a zis mama!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lili81 spune:

Dumnezeu e mare!

Poate se va intampla o minune...

http://pg.photos.yahoo.com/ph/liliana_ignat/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denis spune:

Doamne, nu-l mai chinui...
Cumplita trebuie sa fie durerea parintilor....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

mii sufletul greu si totusi mai sper..macar o minune Doamneeee

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput