Monica, Irinel si Irina Columbeanu (4)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mira_m spune:

quote:
Originally posted by Cristina_C

Dar, daca fac si a doua oara tot fata, tot la "Adriana" ajung .

Cristina,
mama lui
www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Cristina_C" target="_blank"> Bobita, zis si Robert, 14 decembrie 2002
Cresc...



La banii, lor fac o fertilizare in vitro si fac in asa fel sa iasa baiat!

Don't talk unless you can improve the silence!
Mami
&minunea mea ( mai 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

Or fi in stare!
Uite ca nu stiam ca poti alege sexul copilului la FIV.

Cristina,
mama lui
www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Cristina_C" target="_blank"> Bobita, zis si Robert, 14 decembrie 2002
Cresc...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

quote:
Originally posted by MamiLili

BB_Yasmi, cica n-o sa mai fie fam. Mutu nasi, ci un director de banca grec.

**************************************************
Sanatate la mamici si bebici!
Lili, mami fericita a lui Mathias (17.10.2006)
Varsta lui Mathias
Poze Mathias
Mathias si mami stralucesc, vrei sa vezi?





Aseara zicea Columbicu' ca l-a sunat pe Mutu si i-a propus. L-a sfatuit sa vorbeasca cu sotia si sa-i anunte.
Ei il vor pe Mutu... asa am inteles aseara.



In asteptarea...fetitzei mele

Biby


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinaalex spune:

la asa fini, asa nasi!

Alina si bb Marc Alexandru (28.03.2006)
poze
ursuletul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinaalex spune:

hehe, ziceati de epiziotomie...si io am pupat din aia si peridurala sufletu', ca la Oradea nu se practica inca! eu am nascut f.f. usor si n-am 20 ani ci 32! si ce-a urmat dupa, a fost mai greu de suportat, cateva saptamani m-a durut locul cu pricina ...desi imi mai doresc rapid un copil, astept totusi sa-mi revin ca lumea... ma distreaza ca Moni vrea sa mai faca repede un copil, anul asta, mama ce tare e! daca o tine pasarica...

Alina si bb Marc Alexandru (28.03.2006)
poze
ursuletul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalynaa spune:

quote:
Originally posted by alinaalex

hehe, ziceati de epiziotomie...si io am pupat din aia si peridurala sufletu', ca la Oradea nu se practica inca! eu am nascut f.f. usor si n-am 20 ani ci 32! si ce-a urmat dupa, a fost mai greu de suportat, cateva saptamani m-a durut locul cu pricina ...desi imi mai doresc rapid un copil, astept totusi sa-mi revin ca lumea... ma distreaza ca Moni vrea sa mai faca repede un copil, anul asta, mama ce tare e! daca o tine pasarica...[:D]

Alina si bb Marc Alexandru (28.03.2006)
poze

ursuletul meu




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AC spune:

quote:
Originally posted by alinaalex

hehe, ziceati de epiziotomie...si io am pupat din aia si peridurala sufletu', ca la Oradea nu se practica inca! eu am nascut f.f. usor si n-am 20 ani ci 32! si ce-a urmat dupa, a fost mai greu de suportat, cateva saptamani m-a durut locul cu pricina ...desi imi mai doresc rapid un copil, astept totusi sa-mi revin ca lumea... ma distreaza ca Moni vrea sa mai faca repede un copil, anul asta, mama ce tare e! daca o tine pasarica...

Alina si bb Marc Alexandru (28.03.2006)
poze
ursuletul meu




Alina este suburban!!ZAU!

Mie mi se pare forte fain sa fie cat mai mica diferenta. Gemeni daca se poate. Iar epiziotomia nu-i necesara sau obligatorie. Cu primul copil am avut-o cu al doilea nu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

Se pare ca Mutu nu vine de nas.Am vazut la stirile Pro Tv,dar am prins doar sfarsitul.Nu am auzit motivul.

NUNTA
28.05.2005
http://photos.yahoo.com/ramon_ramonel

in asteptarea gemenilor
http://tt.lilypie.com/yWG8p2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mira_m spune:

Cred ca nu s-au inteles in leg cu startul intrecerii pentru cine face cat mai mult copii si mai repede.

Don't talk unless you can improve the silence!
Mami
&minunea mea ( mai 2004)

Mergi la inceput
Mergi la inceput