Monica, Irinel si Irina Columbeanu (4)

Raspunsuri - Pagina 29

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

Probabil invita doar cupluri - si-atunci ajunge o langusta pe cap de familie . Sau poate n-or fi toti amatori de languste si i-o fi intrebat inainte.
Eu nu prind postul unde e reality show-ul Columbenilor, ce ziceti, pe Protv international o sa dea secvente de la botez si petrecere?



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lgireada spune:

Sigur da pe toate posturile, la stiri cel putin.
Anul trecut a fost nunta secolului, acum va fi botezul secolului, nu?

Liliana
http://new.photos.yahoo.com/lgireada/albums

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Onetzica spune:

Ama mi-a placut. Ai pus degetul pe rana. Chiar nu inteleg de ce o compatimesc unele fete atata pe "biata" Munica. Daca era atat de prostuta si se lasa pacalita ar fi ajuns probabil pe mana unor proxeneti si nu in "ograda" unui multimiliardar.


quote:
Originally posted by ama_kaly

quote:
Originally posted by irina2000


Ca au facut dragoste dupa 2 ore, cand ai 17 ani si cand ti se ofera cerul pe tava si cand ai gauri in ciorapi si vanatai pe spate de la ultimul iubit, eu personal zic ca nu e de condamnat! De condamnat e EL care stiind contextul si-a permis sa il foloseseasca in favoare lui pentru a seduce fata! Ca lucrurile au luat turnura asta este numai pentru ca MONICA S-A INDRAGOSTIT DE EL iar latura asta pana acum Printzul nu o vazuse, iar dragostea face ca si cel mai umilitor lucru sa para un har! Restul fetelor o faceau pentru bani si favoruri, fata asta a facut-o DIN DRAGOSTE! Sa iti dea Monica Dumnezeu putere sa crezi in iubirea ta si lui puterea de a vedea ce mare binecuvantare i-a dat Dumnezeu cu fata asta si sa aiba grija de ea!

Dear Lord, I pray for Wisdom to understand my man; Love to forgive him; And Patience for his moods. Because, Lord, if I pray for Strength, I'll beat him to death. AMEN



Irina, eu acum vad ca tu pe o parte spui ca Monica nu e " de condamnat" pt ca avea 17 ani si gauri in ciorapi, adica esti constienta de faptul ca banii au atras-o la Irinel nu aspectul lui fizic de barbat fatal si pe de alta parte sustii sus si tare ca il iubeste de nu mai poate.Te contrazici si incep sa cred ca esti ruda cu Monica.

Eu de Seby (27 aprilie 2006)

Poze mami, tati si Seby

Erik Sebastian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu_boches spune:

Monica, nu e nascuta in ianuarie?Ei nu s-au cunoscut in iulie 2005?

Bucuria vine din lucruri marunte...
Liana&Luana(17.09.02)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana maria spune:

Am vazut pe coperta unei reviste ieri ca e iar gravi Monica noastra!! Ce ziceti fetelor de asa realizare?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mira_m spune:

"Nici macar miliardele lui Irinel Columbeanu nu i-au induplecat pe reprezentantii Bisericii Ortodoxe sa se abata de la randuielile crestine. Preotul care o va boteza pe Irina i-a interzis omului de afaceri ca fetita lui sa poarte, in timpul crestinarii, chiloteii Swarovski, special creati pentru acest eveniment.

Cu doar cateva zile inainte de botezul fiicei sale, Irinel s-a vazut nevoit sa renunte la ideea ca micuta Irina sa poarte faimosii slipi cu pietre pretioase, la slujba de crestinare. Desi, initial, miliardarul a avut acordul preotului, iata ca, pe ultima suta de metri, acesta si-a luat vorba inapoi. Influentat si de tam-tam-ul facut in jurul slipului, creatie realizata dupa o luna de chin de designerul Catalin Botezatu, parintele s-a gandit ca un asemenea gest ar discredita Biserica Ortodoxa si i-a impus lui Irinel sa-si boteze fiica in conformitate cu obiceiurile crestin-ortodoxe.

Miliardarul e dezamagit de hotararea preotului, insa nu se poate impotrivi acestei decizii. "imi pare rau ca nu am inregistrat convorbirea, atunci cand mi-a spus ca este de acord ca Irina sa poarte chiloteii. M-am gandit ca ar fi decent din partea noastra sa o imbracam, dar asta e, Irina va fi botezata in mod obisnuit, ca orice copil", a spus omul de afaceri. Acesta nu a confirmat zvonul ca va fi din nou tata, dar a promis ca va face un anunt oficial, maine, in timpul petrecerii: "Daca Monica are o surpriza pentru mine, o va anunta in ziua botezului".(9 am)


Iaca-ta problema! Ce ne facem cu banii dati pe loloti?

Don't talk unless you can improve the silence!
Mami
&minunea mea ( mai 2004)
AM T'EI ANI!!!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:


sigur maine va aparea si tanti hormonica cu testu' surpriza , la cat mai multi!!

_
Cea mai fericita sotzie si o viitoare mamica!!!

16+ mami de baietzel sau fetitza ???

poza eco bb si burtik
www.babysfirstsite.org/newtickers/ticker/96494.birthdue.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana Claudia spune:

bb_yasmi esti bestiala: tanti hormonica

Roxana si Catalin (5 iunie 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lgireada spune:

Azi e ziua cea mare. Stie cineva la cat incepe petrecerea? Sau mai exact emisiunea B1TV?

Liliana
http://new.photos.yahoo.com/lgireada/albums

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

quote:
Originally posted by lgireada

Azi e ziua cea mare. Stie cineva la cat incepe petrecerea? Sau mai exact emisiunea B1TV?

Liliana
http://new.photos.yahoo.com/lgireada/albums



la ora 11!!! pana la 14.30 parca si dupa masa incepe din nou!

_
Cea mai fericita sotzie si o viitoare mamica!!!

16+ mami de baietzel sau fetitza ???

poza eco bb si burtik
www.babysfirstsite.org/newtickers/ticker/96494.birthdue.png

Mergi la inceput