Monica, Irinel si Irina Columbeanu (4)

Raspunsuri - Pagina 24

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lgireada spune:

quote:
Originally posted by lulu_boches

Regret ca aici nu am b1tv

Liliana
Nu ai pierdut nimic




Glumeam, evident.

Liliana
http://new.photos.yahoo.com/lgireada/albums

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

quote:
Originally posted by ligia13

si iata ca Dl. Columbeanu nu doarme si mai si inventeaza cate ceva:
http://www.evz.ro/article.php?artid=300528

O inventie BETON!

Eu si Raducu (22.04.2005)



Si ii poarta numele: BETON COLUMBEANIT



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginutza2002 spune:

apropo de botezul lor, eram azi in metrou si doua doamne si un domn dezbateau problema cu mare intensitate.
printre care dl spune: alti nu au bani nici macar sa se duca la biserica cu copilul sa il boteze si el isi face botez de 200.000 de euro.
asa de grea i-am simtit remarca, de parca s-ar fi referit la mine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marilena12 spune:

Eu inteleg, pe unii ii deranjeaza opulenta supermediatizata si amestecul presei in budoarul si in dormitorul lor; dar ce ar fi mai bine sa faca astia? Sa petreaca saracacios sau hai sa spunem "decent", numai pt ca noi ceilalti nu putem sa traim ca ei, sau pt ca exista saracie? Sau ar trebui sa se prefaca a fi saraci doar ca sa nu se indigneze lumea? Nici mie nu-mi place ca se afiseaza, dar sa fac comparatie intre cel care nu are 50 RON ca sa-si duca copilul la biserica si sa-l boteze, cu un magnat, mi se pare cel putin fara sens, nu se spune ca "cine poate, oase roade"? Foarte bine, sa petreaca, nu ma prejudiciaza pe mine in vreun fel, nu cheltuiesc banii mei, este mare diferenta intre valoarea acestei sume, 200000 euro in ochii mei, care nici nu am vazut in viata mea atatia bani, si in ochii lor, pt care reprezinta doar costul unei petreceri, importante, dar o petrecere, totusi.

MARILENA SI ANNA

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

lool, ajtept cu interes sa-l vaz pe iri defilind pe podium cu nijte bikini batuti in pietre pretioase marca botezatu

tzucurei de tzucurei 1, 2, 3,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniella4 spune:

Io NU!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doradora spune:

e bine ca am aflat de unde isi cumpara el lenjeria, chiar aveam o neliniste!

chris + alexandra
varsta alexandra
poze bebe alexandra

bebeii nostri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns canne-marie spune:

E da , de asta ce mai zice-ti fetelor?

http://www.e-click.ro/articole/irinel-barfit-de-operatori/22279

Virinel Columbeanu este zgarcit si e ffff interesat cum da pe sticla ! ! ! HA HA HA

annes

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamaruta spune:

Pe mine ce ma distreaza apropos de ce zicea Marilena mai devreme e ca ala saracu de nu poate sa faca botezu lu fii su savureaza cu nesat imaginile pe care cei doi le ofera... pe bani. Si penca ratingu e mare si publicitatea e scumpa... si cine plateste... el saracutu de nu putea sa-i faca botez lu fii su

Mergi la inceput