Rahova sau apropiere..... (23)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Dory232002 spune:

quote:
Originally posted by MIRCLAU

dory ce fac mai departe ca am facut albumul?
cu poze

MIRE


Mirela, aseara ti-am scris pe mes., dar nu ai raspuns si nu am insistat ca am zis ca poate e sotul tau la calc., si sa nu deranjez .
Intrii aici pe forum in stanga la profil personal si la semnatura scrii link-ul respectiv(copy- paste).
Da fetelor, intradevar TRAIASCA MAMA, care ma ajutat ft., ft. mult , mai ales de cand am nascut,pana a facut Alexa 6 luni mama a dormit mai mult la noi decat la ea acasa, apoi venea zilnic la noi (ba calca, ba imi facea mancare, ba ma ajuta la curatenie de gen:spalat faianta, geamuri etc...), chiar si acum de multe ori ma suna inainte sa plece la serv., sa ma intrebe daca am tot ce-mi trebuie sau imi cumpara ea si trece sa mi le aduca.

DORY & ALEXANDRA DENISA
http://photos.yahoo.com/dory232002

FILMULETE : http://www.dropshots.com/dory232002

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dory232002 spune:

Cristina acum am vazut ca ai scris ca ai luat testul, sa vezi tu ca sapt. viitoare nu scapi de ,

DORY & ALEXANDRA DENISA
http://photos.yahoo.com/dory232002

FILMULETE : http://www.dropshots.com/dory232002

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

pai normal ca nu scapa...daca o sa aibe salariu mai mare ne face o cinsteeee

monica
mami de alex(7 iunie 2001)si ruxi(16 dec 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dory232002 spune:

Neata,
Sa aveti un we. minunat,

DORY & ALEXANDRA DENISA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dory232002 spune:

Priviti cateva poze din luna ianuarie:

aici

DORY & ALEXANDRA DENISA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Ah fetelor macar sa iasa ca zau dau de baut!
Oricum, asta va fi al doilea filtru si cred ca va mai urma (in caz ca fac o impresie buna luni) cel putin un interviu daca nu si mai multe. Acum...o sa vad, sunt bineinteles pe ganduri, am emotii si imi doresc mult sa iasa daca e sa fie de bine.
Noi deja am facut treaba pe ziua de azi, am pus o masina la spalat, am bagat la cuptor un ostropel pentru Ale si am dat si un ochi pe net asa rapid.
Sa aveti o zi minunata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dory232002 spune:

Cristina, te rog, spune-mi si mie cum faci tu ostropelul pt. Ale

DORY & ALEXANDRA DENISA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Eu dau carnea de pui intr-un clocot sa iau spuma, de fapt arunc cu totul apa aia. Apoi pun intr-o cratita carnea, putin ulei, 2-3 cartofi (ca sa nu mai muncesc si la piure) taiati in sferturi, sare si 2 catei de usturoi, 1-2 cani de apa cat aproape sa le acopere si le dau la cuptor. Cand e fiert cartoful si carnea pun 1-2 linguri bulion si las sa scada dar cat sa mai am sos si ca sa ii fac amestecul "mancabil". Cam asa il fac eu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violeta69 spune:

buna dimineata!
Dory am pozele!!
ai o fetita frumoasa foc....o sa-i spun lui Mihnea,cand o fi mai mare sa o urmareasca prin parc ...
am fost la biserica,evident ca am uita sa iau vin ....la cat beau yo n-am cum sa-mi amintesc
si fi-meu a fost pt. prima data cuminte,doar ca a vrut si el o lumanare aprinsa....am observat ca se uita la sfinti si a incercat sa se inchine...nu prea ii iese,dar invatam noi...
acum ma simt bine,linistita si ma gandesc ca mama mea se bucura ca m-am gandit la ea....
sa aveti o zi buna...

Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv!


*GRUPUL FETELOR FANTASTICE*
---------------------------------------------------
Vio,mamica de viitor "avionar"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MIRCLAU spune:

buna dimineata fetelor
sunteti matinale,noi azi am dormit mai mult sa recuperam
din timpul saptaminii
dorydar cand mi-ai trimis mesaj ca eu aseara
am fosy la cora si am stat pana pe la 22 si nu am mai intrat
poti sa trimiti ca sotul meu nu se supara e de gasca.am incercat acum iar cu pozele sper ca am reusit
va pupam ca iesim afara,intram mai tarziu mai mult timp

MIRE

Mergi la inceput