Ce filme bune ati mai vazut?(4)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lgireada spune:

Atunci ma uit si eu la The Prestige ...

Liliana
http://pg.photos.yahoo.com/ph/lgireada/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mia. spune:

a vazut cineva Black Dalia(sau cam asa ceva)?

poze cu Corina Elena
poze

Piersicuta mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns layla spune:

Am vazut si eu Prestige! Mie mi-a placut!

Layla si Daniel Alexandru (29.12.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Babel. mi-a placut mult de tot. se apropie putin de Crash ca stil al scenariului....dar fara nota finala de optimism a celui din urma. nota 10. domnu Pitt m-a impresionat pozitiv.
"The devil wears Prada" nu mi-a placut la fel de mult ca si cartea. m-am uitat mai mult pentru haine .

Roxana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Inex spune:

Am vazut si eu azi "The Prestige",mi-a placut foarte mult.

Inex ,de 2 x mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana spune:

In ultima vreme am vazut o groaza de filme bune:
- Babel
- The Prestige
- Children of men
- The Departed
- The pursuit of happyness
- Blood Diamond
- Apocalypto
- Marie Antoinette
- The Illusionist
- Half Nelson

Am mai vazut si altele dar pe care nu le pot numi bune:
- Dreamgirls
- Little Miss Sunshine
- The Holiday
- Little children
- The Good Sheperd
- Borat
Borat cel putin m-a dezgustat teribil nu va pierdeti timpul cu el.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andreea_k spune:

vreau sa le multumesc tuturor fetelor care au recomandat The Illusionist.Eu ma uit sa vad cam cata lume a vazut filmul respectiv si care sunt parerile generale ( de la noi de pe forum ).
Cel mai tare film pe care l-am vazut.O idee noua si geniala.Nu tu droguri , nu tu masini de lux si femei usoare , nu tu "mother fucker " , intr-adevar un film super tare.
Mi-a zis sotzul meu ca a vazut undeva reclama la un film cu 2 iluzionisti care practic se intrec intre ei , care face cele mai misto iluzii.A mai vazut careva reclama ? Stiti cum se cheama ?

Am vazut aseara si The Others si mi s-a parut excelent , mai ales ca-mi plac filmele cu final neasteptat.
Mai am o rugaminte , vrea sa revad un film care mi-a placut f tare dar nu mai stiu cum se chema.E tot in genul The Others , era cu Bruce Willis si cu un copil care putea sa intre in contact cu fantomele.Daca l-ati vazut , tare v-as ruga sa-mi spuneti cum se chema.Era ceva cu simtz , parca al 7-lea sau al sase-lea simtz.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Teodora D. spune:

quote:
Originally posted by Andreea_k

Mai am o rugaminte , vrea sa revad un film care mi-a placut f tare dar nu mai stiu cum se chema.E tot in genul The Others , era cu Bruce Willis si cu un copil care putea sa intre in contact cu fantomele.Daca l-ati vazut , tare v-as ruga sa-mi spuneti cum se chema.Era ceva cu simtz , parca al 7-lea sau al sase-lea simtz.



Andreea, filmul se numeste chiar asa, www.imdb.com/title/tt0167404/" target="_blank">Al saselea simt.



Peste 100 de ani nu va conta ce cont in banca am avut, in ce casa am locuit sau ce masina am condus.
Dar lumea ar putea fi diferita pentru ca am fost importanta in viata unui copil.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns layla spune:

Andreea -k filmul cu cei 2 iluzionisti este "The Prestige".

Layla si Daniel Alexandru (29.12.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andreea_k spune:

Va multumesc din suflet pt informatii.

Mergi la inceput