Ce filme bune ati mai vazut?(4)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tumpi spune:

Am vazut azi Flushed away(Aruncat la canal), un fil de desen animat tare haios.Eu in we ma destind bine uitandu-ma la genul asta de filme.

"Rabdare!Rabdare!chiar cand ti se sfasie inima"(A.Bürger)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AYUMI spune:

Si mie mi-a placut THE DEPARTED;desi,nu prea ma omor dupa genul asta de filme.Am vrut foarte mult sa il vad pentru distributie.

Bianca
http://community.webshots.com/user/ayumi118


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns layla spune:

Am vazut si eu Children of Men. Mie mi s-a parut un SF interesant. Plus ca a jucat si Oana Pelea in el.

Mi-a mai placut: The Ilusionist si A good year (Russel Crowe).

Layla si Daniel Alexandru (29.12.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Aseara ne-a dat si noua tata Apocalypto al lui Mel Gibson. Doamne fereste!!! Desi parea f.interesant eu nu m-am putut uita la el. Mi-am pus plapuma pe ochi si l-am rugat pe sotul meu sa dea sonorul la minim. Nu suportam nici sa aud... FOARTE DUR! Chiar mi-as fi dorit sa-l vad...



In asteptarea...fetitzei mele

Biby


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Inex spune:

Azi am vazut "Must love dogs" -dragutel.

Inex ,de 2 x mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mia. spune:

LUCKY NUMBER SLEVIN

poze cu Corina Elena
poze

Piersicuta mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zuppy spune:

quote:
Originally posted by Oana

Chiar nu ti s-a parut interesanta ideea de a ajunge intr-un viitor fara copii? Mie ideea (scenariu) mi s-a parut foarte originala de altfel daca te vei uita pe nominalizarile la Oscar de anul acesta vei vedea ca este nominalizat de cateva ori si in primul rand pentru scenariu ...


Da, ca scenariu. Dar cred ca la regie se putea face mai mult. Nu stiu, i-a lipsit ceva, dar nu stiu ce. Puteau croseta mai mult pe langa subiect.

Va recomand The Prestige

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana spune:

Zuppy, mie stii ce nu mi-a placut la "Children of men"? Ca Oana Pellea juca rolul unei tiganci si mai ales nu mi-a placut ca mai vorbea si romaneste!!! Adica din asta ce se intelege? Ca noi suntem un popor de tigani. Nu vreau sa scriu mesaje cu tenta rasista dar acel lucru pe mine m-a dezamagit! Cand am auzit ca joaca si ea m-am uitat cu interes dar rolul pe care l-a avut... Ce, nu putea sa vorbeasca in alta limba? Trebuia sa spuna in romaneste neaparat?
"The Prestige" chiar am de gand sa il vad in curand am auzit si eu ca e bun.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Idaira spune:

The Prestige m-a situat in aceeasi atmosfera ca si Iluzionistul...rochii de epoca,magie...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielai spune:

Blood Diamond e un film bun.

Mergi la inceput