FIV 100

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cris86 spune:

Miki,pe 6.02 fac Bhcg.

cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

Kitta, si eu sunt cu pumnii stransi .

Monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

Kitta

PUSSI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyalo spune:

Hai Kittaaa scoate si ne-arata: ! Tinem pumnii..
dany

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina28 spune:

Buna seara fetelor!!!
KITTA nu ne mai tine pe jar asteptam vestea cea buna!!!
CRIS felicitari ca te-ai lasat de fumat!!!Cand vrei sa-ti aprinzi o tigara nu te gandi la tine ci la fiinta sau fiintele mici care se dezvolta in tine.
Maine am punctia cu dr.BM si embriolog Monica Dascalescu.

MADALINA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teodoran spune:

Am mai intrat si eu sa va salut si sa vad ce mai faceti.
cris86 daca te doare burta ia no-spa. Poti sa iei pana la o tbl /4 ore. Eu de multe ori luam si preventiv chiar daca nu ma durea.

Eu in timpul inhibarii cat si in timpul stimularii, nu am mai baut cafea deloc. Nici acum nu mai beau, nici macar o gura...sincer nu mai simt nevoia. De fumat nu fumez si incerc nici sa nu stau intr-un mediu unde se fumeaza.

Aveti grija de voi, si va tin pumnii.
MAine ma duc si eu la eco sa vad cum a mai crescut bb.
VA pup

8+
http://bd.lilypie.com/qZ8Fp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KITTA spune:

fetelormultumesc de sustinere. Nu v-am tinut pe jar dar pana acu' petrecui...Si cum am venit acasa cu vezica plina de beuturi nealcoolice ca eu am condus, direct la baie. Am avut un test FEMINA - stilou (nu de scris !) si daca il cunoateti are o bula mai mica etalon unde ar trebui sa apara I de control si o bula mai mare care este cea mult sperata II. E mie mi se intampla ca bula mare s-a facut imediat roz (ca urina o umplea mai intai pe aceea) si in bula mica nic....Poate am vazut eu putin roz asa in fata ochilor de cat mai uitai la bula mare roz, care nu se facu o dunga verticala ci mai degraba una orizontala. Deci, in concluzie neconcludent. Si altu' nu mai am prin casa. In rest, n-am nici un semn inca, dar nici sanii nu ma dor, iar de burta, nu ma doare si as putea spune ca m-am debalonat.
Asadar, mai asteptati pana maine mai pe seara, da' de care test ziceti sa imi cumpar, care e mai bun ca vad ca cu asta am dat chix!
Ma duc sa cetesc din urma...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

Kitta, nu am inteles nimic cu bulele acelea .Foarte bine ca ai tras tu concluzia de neconcludent caci altfel eram complet in ceata. Ideea e ca habar nu am cum arata testul acela . Imi pare rau ca te-ai debalonat

Madalina, iti tin pumnii pe maine si sa ai o productie mare si frumoasa.

Teodoran, iti doresc sa creasca mare si voinic.

Asadar fetelor maine aveti o zi incarcata si sper sa fie placuta.


Monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurabyby spune:

buna fetelor sant laura azi am vb cu nicol si a facut iar un test si i au iesit amandouya liniile rosii.deci este viitoare mamica.kitta tu in a cata zii esti de la et?facetiva teste la banda ca pe alea se vede si linia a doua daca este mai slaba e cel mai sigur test.succes la toate fetele.
delia te ai hotarat sa l faci si pe al doilea?bravoooooooo
succes

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dj_mama spune:

kitta, ai tinut testul prea mult in urina si l-ai stricat; pai dc zice 5 sec., atunci nu-l tii mai mult ; mi-a placut aia cu linia orizontala
pussi, ascult eu ce spui dar nu inseamna ca si pricep ; oare cum functioneaza una ca aceasta ?

Mergi la inceput