FIV 100

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns KoraPop spune:

KITTA Unde "aici"?Si la Bucuresti e soare cu dintisori...si sotul meu doarme si, la fel, dupa ce se trezeste nu mai am loc la computer...

Kora

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KITTA spune:

Scuze te-am confundat cu Moniland cred din Cluj.
Sheritoesti absenta nemotivat la capitolul centenar. Pai, tu sa lipsesti la petrecere. Nu vezi ca noi o tinem asa de vineri....si io aseara da uite ca tot imi fac timp sa ma dau prezenta pe aici..
Vaz ca si Avalonnu a mai scris pret de vreo 5 pagini, cea ce nu ii sta in caracter. S-o fi uschit pe muteste, ca prea ne ameninta de ceva timp....Pe Moana o scutim ca ne-a spus de ieri ca si-a facut bagajelul de week-end!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adhnana spune:

Buna dimineata fetelor!
Se pare ca e regula asta. Si eu m-am trezit mai devreme decat sotul si butonez de zor ca pe urma nu mai am loc
Kitta- bafta cu testul. E bine ca esti rabdatoare. Eu deja nu mai am stare. Tot dau tarcoale la o farmacie sa-mi iau un test, dar totusi cred ca e prea devreme
Korapop- si eu am fumat la greu. Dar m-am lasat inainte sa incep stimularea. Nu a fost chiar asa complicat.
Va pup,
Adhnana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyalo spune:

Adhnana,KITTA -pumnii mei sunt stansi-stransi!
Va zic si eu buna dimineata ...acum pe fuga..ca azi nu am voie la computador...e zi de ++! deci fugggg... ca daca sunt prinsa...nu mai pup...nimic!!
Va pup si va doresc o duminica foarte placuta si romantica!
dany

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

Miki sunt in ziua 11 de inhibare. In mod normal incep stimularea pe 1 februarie, iar de ziua indragostitilor vom sarbatori sau punctia sau ET-ul.

Kitta, iti tin pumnii sa nu mai fie cazul sa-ti faci analizele hormonale. Iti doresc o dumininica de neuitat . Si la noi e soare cu dinti si o zapada de 10 cm, dar nu la Cj .

Adhnana, cum te simti? e totul ok? In a cata zi esti?



Monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris86 spune:

Nata fetelor da ce de activitate.
Kitta sa iasa cu II lini
Adhnana, cum te simti?
Kora, eu nu am fumat de loc de cant m-a urecheat Miki

cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

Kitta Nu are importanta ora!! Distractie placuta la aniversarea de 2 ani!!! Si dupa clipe de neuitat!!!
Korade maine ADIO FUMURI!!!
CrisFelicitari!!! Sa nu mai aprizi niciunaBurtica cum e??
Adhnananu are sens sa-ti faci test de urina, e mult prea devreme. Alexi22 care e si-a facut si testul de urina si cel de sange in Z11, testul de urina a iesit negativ si cel de sange era peste 100 - val. BetaHCG. Asa ca stai linistita in patut si bucurate de clipele astea. Cand ar trebui sa-l faci pe cel de sange??Ar trebui sa stai in casa...la virozele care sunt!
Monilandspor la injectoane!!! Sa pricep ca de Martisor primesti e alb cu rosu!!!

O duminica frumoasa!!! Si daca tot vorbeati de vreme..la TM e asa de frig si de urat.

PUSSI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adhnana spune:

cris si moniland- merci de intrebare. Nici eu nu stiu cum ma simt. Am aceleasi dureri de burta ca atunci cand trebuie sa vina CM. Si asta de a doua zi dupa ET. Iau no spa si-mi trece. Cam asta.
Tu cum te simti, cris?
moniland - inteleg ca tu o sa ne dai o veste buna de martisor
va pup
Adhnana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adhnana spune:

pussi te pup. Joi pe 1 februarie ar trebui sa fac testul de sange. Ziua 11 dupa ET.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinici spune:

Hai fetelor cu vesti bune ,sa putem sarbatori centenarul cum se cuvine.
Vad ca intalneala a devenit deja o traditie de vineri. "va invidiez"
cristinici

''Niciodata sa nu te simti rusinat ca ai incercat si n-ai reusit,pt ca acela ce nu a avut esecuri inseamna ca nu a incercat vreodata''O G Mandino

Mergi la inceput