FIV 100

Raspunsuri - Pagina 30

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bombonique spune:

Draga Maria, m-am luminat si eu de ce ti-au recomandat Ungaria!!
Una dintre colegele d-rei tale este sora lui Tokes Laslo si de acolo o fi stiut mai bine. de altfel nici cu dr de familie a mea nu imi este rusine. Si ea a recomandat Ungaria, asa parca auzise ea... nici nu stia numele macar al dr din Cluj ( al colegilor ei) si nu stia nici ca fac, cu toate ca prof Surcel (decedat 2003) a infiintat sectia in 2000!!!
Bq

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

Delia, tot pe fuga? Care e procedura la ET, cum faci stimularea? Si eu cam tot pe atunci preconizez ET-ul . Bafta multa!

Monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bombonique spune:

Va rog sa ma scuzati ca va intreb tot felul de lucruri care voua poate vi se par stupide deja. dar vreau sa imi fac si eu un calcul. ca oricum nu avem bani de intors cu lopata si vreau sa ne incadram in buget, sau sa vedem cum ne putem invarti de diferenta.
Multumesc pt intelegere
Bq.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina28 spune:

DANA P eu am facut stimularea cu GonalF simplu la dr.BM 3fiole/zi,iar inhibarea cu diphereline de 3.75.
CRIS dupa punctie cate zile te-a durut burtica sau mai bine zis te-a durut?Pe mine ma cam doare,azi mai rau ca ieri,am stat cat am putut eu de linistita am luat si no-spa dar degeaba.Ma doare din capul pieptului pana jos,jos adica tot abdomenul.

MADALINA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina28 spune:

Fetelor din cate stiu eu CRIS(a scris ea odata) are laptop asa ca sta cumintica in pat.

MADALINA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana p. spune:

101

Dana
Poze

Mergi la inceput