Casnicutze sexy (99)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

YUPIIIIII! NINGEEEE!

www.tickercentral.com/view/64zu/3.png" target="_blank">alexa


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns barbye spune:

Ce harnicute sunteti! .Am primit PM ...Multumesc ca ati fost pe faza .De ce am scris in cel inchis....Eu am probleme cu calculatorul asta...dau sa pun semnul intrbarii imi apare o linie, dau sa pun....imi apare altceva.Sa nu va mirati daca prop. mele au inceput si ni sfarsit....
ange, din pacate multe fete ma cunosc personal, de pe DC, sau au auzit de mine.La mine din pacate anul trecut viata a luat o intorsatura la 180 grade.Intrßo clipa am pierdut totul....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ange spune:

quote:
Originally posted by barbye
ange, din pacate multe fete ma cunosc personal, de pe DC, sau au auzit de mine.La mine din pacate anul trecut viata a luat o intorsatura la 180 grade.Intrßo clipa am pierdut totul....




de ce din pacate?
faptul ca te stiu fetele este chiar un moment de bucurie pt tine cat si pt ele.inseamna ca ai multi prieteni si asta ar trebui sa te bucure.
imi pare rau daca ai trecut prin momente grele.viata nu-i simpla deloc asa-i?
nu-ti cunosc "istoria" dar indiferent care ar fi ea iti sunt alaturi si-mi doresc sa te simti bine printre noi.Poate vom reusi sa-ti ridicam moralul


gaby,pai in contractul cu agentul am mentionat ca din moment ce vand casa voi locui in ea inca 4 luni(timp in care imi vor construi alta) .Astea se discuta cu noul proprietar.Cel mai probabil vom sta in "casa mea" cu chirie
Cu siguranta ma astept sa ma lovesc de un milion de probleme

danelutza,acum am vorbit cu mama si nu inceteaza sa ne spuna ca ne vrea acasa parca-i dusa cu pluta.crede ca asa una doua ne urcam in avion si ne caram de aici

am dus copila la patinaj.am revenit acasa pt ca nu se poate sta acolo.e tare frigggg.ne vom duce peste o ora sa o luam sa o ducem la balet.Nu stiu cum de rezista. Eu sa fiu in locul ei mi-as baga picioarele si as sta in casa la caldurica pe calculator decat sa bat drumurile de la un club la altul


"nimeni nu moare virgin.viata i-o trage fiecaruia cel putin odata."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ange spune:

oooooooo banana.acum am vazut.sorry.
sa-ti traiasca socrela LMA!

emily,nu treci mai sa ne povestesti cum ati petrecut sau astazi e party-ul?

alinutza,cum ninge? mama spunea ca la ea e cald

miha,vreau si eu reteta de la "krem a la krem" si de aia alba (alba ca zapadap parca) le ai salvate?
Imi place barby a ta numai ca parca prea ai infipt-o mult in fusta.Asa am facut si eu cu prima si mi-a atras atentia mmiha ca nu da bine.Avea dreptate.Acum vad si eu la tine acelasi lucru.Nu poti sa o scoti ceva mai sus din fusta sau deja e papata?
E faina rau.Cred ca ai muncit ceva la ea.E frisca aia? cu ce ai stabilizat-o de sta atat de tzeapana?

olga,vreau reteta de la prajitura aia pe care am papat-o la tine.E musai sa o fac ca ma dispera colegul
O aveam salvata dar de cand mi-am ras calc. am pierdut absolut tot


"nimeni nu moare virgin.viata i-o trage fiecaruia cel putin odata."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ange spune:

braby,tare cunsocut imi parea nickul tau.
acum m-a luminat Danelutza.stiu cine esti.scuzeeeeee
tare mult m-a impresionat povestea ta...
ce faci?
cum esti?
unde te putem vedea?
ma bucur ENORM ca ai "poposit" la noi.Sper sa-ti placa si sa ramai cat mai mult aici

danelutza,

miha, si daca tot cauti prin arhiva baga si reteta de la browni.Aia alba se numeste alba ca zapada
daca nu le ai salvate e o. le caut eu pe culinar.



"nimeni nu moare virgin.viata i-o trage fiecaruia cel putin odata."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikiriki spune:

citesc din urma




``Daca astepti momentul potrivit, te intrec altii, care nu-l asteapta! ``

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns barbye spune:

,, Am spus din pacate": ptr ca ne-am cunoscut la necaz ...De era normal la o berica, la iarba verde, la o felie de tort/....oricum am mai spuso si o mai spun,, voi a-ti ranas alaturi"De ce? spun asta; Doina stie!
Ma puteti vedea la Natasa in Album. ASm si eu una la mine dar pe cand eram sanatoasa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikiriki spune:

Chiar ca sunt putin dusa. am scris un mesaj si l-am sters din greseala.
Barbye--- bine ai venit
Banano--- La multi pt. soacra
Ange------Felicitari.
Doina-----Ti-am trimis PM
Emily-----La multi ani pt printesa ta
Ma bucur pt. ca a fost buna cafeluta mea. maine dimineata fac alta si mai buna
Am fost treaza la ora aia deoarece m-am pregatit de mers la munca si am vorbit in sfarsit cu Mirela
Eu iar nu ma simt bine. nu stiu ce e cu mine
Dau si eu
BIA-un dans?
la toate




``Daca astepti momentul potrivit, te intrec altii, care nu-l asteapta! ``

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cgaby spune:

alina - vreau si eu zapada.....poti trimite si la mine putina???
miki - in ce sens nu te simti bine...esti bolnava sau esti coplesita de ganduri negre????pupici sa-ti treaca indiferent ce-ar fi!
mirela - mai baga o vorba aici...
olga - e valabil si pentru tine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikiriki spune:

GABY-- multumesc de pupic. nu stiu ce e cu mine. cred ca trebuie sa-mi vina rusii. m-a mai apucat dorul de casa si s-ar putea ca sa ratez si anul asta plecarea. offffff cateodata mi-ajunge
intru mai tarziu ca incepe si colegu sa ma enerveze




``Daca astepti momentul potrivit, te intrec altii, care nu-l asteapta! ``

Mergi la inceput