Casnicutze sexy (99)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns CRISMIR spune:

CAMI,felicitari de bani,ce misto!!!!....abia astept sa vad ce si cum o faci,hihihi...mie imi plac la nebunie chestiile astea:proiecte,constructii,decorari,amenajari...sa ne ti la curent...da,daca e iarna la voi,asa frig,pot aia lucra la casa?

DANELUTZA,mei da ce prajitura,bravo!felicitari,cum de nu va ingrasati voi?...eu is distrusa...si auzi la OLGA,ea a slabit,,dupa ce ca si asa era manechin!!!!


BANANA,felicitari pt cm!...tine-o tot asa...eu am coarda si inca nu am sarit nimic...mare puturoasa sunt...bine ca bag prajituri ca v--a


GEORGI,a venit Stef de la bunici?

GABI,Robert e ok...doarme si el cate 2 -3 ore la pranz si apoi eu il scot in parc si sare de ma inebunste,iar la 8,30 e gata,frant,vrea la culcare...ma enerveaza ca e prea devreme si la 6,30-7 e in picioare...sanatate la puiutul tau!


BI si tie si soatei,sa se faca repede bine!...tari fazele cu politistii...de aia imi place mie aici,adica unul din motive...nu se ia nici un politist de tine degeaba...eu de 5 ani de cand sunt aici nu m-a oprit politia niciodata...iar pe sot la amendat pt viteza prea mare,de 2 ori....iar la un accident ajung mai repede de 5 minute,asa e aici la USA,pt ca sunt masini de politie peste tot pe strazi...asa mult imi place ca te simti in siguranta...si salvarea la fel ajunge pt ca au garaje si sedii peste tot...e super sistemul,viata omului e pusa chiar pe primul loc...si asta e cel mai important,zic eu...poate se va schimba sistemul si mentalitatile si in Ro ,dar peste 100 de ani, parerea mea,din pacate!

MIHA,mersic de raspuns...am sa vad care o fac,saptamana asta voi presta,ca e ziua unui prieten si vreau sa o fac


Gata,fug la nani imediat,ca mor de somn.. la toata lumea si sper sa apuc sa intru maine pe timp de zi...oricum va urez un weekend placut!










Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004)
Pozele noastre: http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001
http://www.onetruemedia.com/my_shared?z=12e3d1483e9c64814cf29c&utm_source=otm&utm_medium=text_url

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikiriki spune:

`neata




``Daca astepti momentul potrivit, te intrec altii, care nu-l asteapta! ``

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cgaby spune:

neatza..
miki - multumim de cafea...dar ce-i cu tine treaza la ora aia????
mirela -stef e mai bine...sper sa-i treaca pana luni. deci sa inteleg ca noi nu mai apucam vremurile bune?????
pupici si o zi buna tuturor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Buna dimineata!Miky, mutumesc pentru cafea!Ce buna este!!!!
Mama am vazut prajitura!Am dormit si eu pana la 8, si mi se pare ca am dormit mult!O astpt pe mama sa vina si sa taiem un cocos, care nu e pe treaba lui...calca si rate si curci...si vreo doua rate, ca sunt multe si nu stiu ce o sa gatesc , dar imi vine inspiraita pe parcurs!Masina spala de zor, barbatul a plecat caci are competitii, Dan si Catalin dorm, Dan a plecat la Alexandria cu handbalul, au si ele competitie acolo, iar eu Marita, la oale, rufe, curatenie...Mi se pune nitel pata...dar trebuie sa imi treaca...Voi ce faceti in weekend?Eu ma relaxez prin munca!Va pup pe toate!Sanatate multa la bolnaviori!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana_ch spune:






am calculator!!

Poze cu Lucas
poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cgaby spune:

dana - urraa..ce bine.///

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

'neatza, iar a urlat , nu mai rezist, ori ii ies mai repede dintzoii, ori o intzarc

Miki multzumesc de cafea

Gabitza virushii nu i-am luat de la tine, dar daca tu ai scapat, itzi trimit eu o pereche

Cuscra uite retzeta http://www.culinar.ro/forum/index.php?showtopic=10517&st=0 , dupa gustul meu e cam dulce, deci ingrasha, asha ca e buna pentru tine, pentru mine sint valabile alea cu lamiie

Bianca eu as executa retzeta, dar de unde sa iau oo de prepelitza ?! , ca alea din dotare nu-s valabile la retzeta de pe culinar

Cami sa va fie de bine imprumutul, deci tre'sa dai de baut, iar cu asta am intzeles ca au disparut gindurile de intors in Romanica.

Mirela daca-ti spun cite kg am, o sa ma intrebi de ce mai bintui pe culinar. Dar asta e, de-acum soatza m-a luat de nevasta, de schimbat n-are ce mai face, ca nu se dau neveste la schimb ...

Doina si eu ma bag la bucatareala si la curatzenie. Am pus carne de vita si de gaina la fiert, sa fac o ciorbica in stil italian, asemanatoarea cu cea romaneasca. Fac piftie din picioare de purcel, ciupercutze umplute cu piept de pasarica, mai am niste linte fiarta ieri seara, o fac cu paste micutze... si gata, ca dupa aia iar pling linga cintar.

Dana ch sa-ti fie de bine calculatorul, bine-ai revenit in sinul familiei noastre . Ce-ti fac bolnaviorii ?

Gata, dispar la treburi in bucatareala, sa ma dau si eu rotunda ca-s harnica , va tzuc pe toate in ordine analfabetica




Daniela si micuta Isabella
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena de sus

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Neata!!!!!!E week-end!

Cami bravooooooooo!Felicitari de reusita!

Trage Alesio de mine....revin!


Eu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cgaby spune:

cami - felicitari! trebuie sa dai de baut!!!succes sa terminati repede casutza...
stef a dormit toata noaptea, fara sa se trezeasca...ceea ce n-a mai facut de cand avea 2 ani!!!!sunt fericita!
pupici dulci tuturor.
danelutza - nu multumesc, nu am nevoie....ii am pe ai mei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Danelutza,hai ca ma bag sa-ti zic.
cred ca e mai bine sa o intarci. fiica-mea din momentul cand am intarcat-o a dormit toata noaptea bustean.acum nu garantez ca si cu Isa se va intampla la fel ,dar majoritatea copiilor dorm mai bine dupa ce sunt intarcati. nu mai au motiv sa se scoale . daca nu mai e titica ce rost are?
Cami,felicitari ! bravo! ma bucur mult pentru voi!
Mirela ,sunt tare happy ca incep sa dau jos .
Barbye,bine ai venit!
azi e ziua soacra-mii. sunt in bairam.


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana







Mergi la inceput