Casnicutze sexy (99)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

Bianco te chemam mama la nunta cum nu, dar sa vedem ce zice si cuscra, stii cum e cu mama de ginerica

Gabitza du-te si culca feciorasul mama, ca-i prea tirziu pentru el, sa-si strice ochishorii la televizor.

Fetelor, eu va tzuc dulce, va spun noapte buna, ma duc sa ma arunc in pat, ca vad ca am colectat vreun virus, ma ia cu frig si nu ma simt bine, cred ca atunci cind am tzipat la soatza, am deschis gura prea mare si a intrat frigul de afara




Daniela si micuta Isabella
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena de sus

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

Mie-mi ploua-n gura de la prai aia....Nu mai zic nik!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cgaby spune:

danelutza - sper ca n-ai luat virusii de la noi...bine ca nu se transmit prin internet....( nu astia!)
bea o tuica fiarta....sa-ti treaca.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cgaby spune:

cand sa ma duc sa ma iau de el ca de ce nu doarme...surpriza!!! dormea..
pupare.
mai e cineva pe aici????

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Iaca eu! Fac ture intre bucatarie si calculator!

LA MULTI ANI Ilinca,printesa de Emily.Sa cresti mare,frumoasa si sanatoasa!

Cuscra.... ...mama de ginerica,ai? Mumoasa prajitura. Cred ca stii ca esti datoare cu reteta,da?

Mirela,n-am mancat Alba ca zapada nici facuta de Adi,nici dupa reteta lui Adi.Te astept pe tine sa faci si sa-mi spui si mie cum a iesit. Si bineinteles sa-mi dai reteta!

Barbye,bine ai venit la noi! Speram sa ramai!

Bianca,nu-s geamana cu Danelutza!Suntem cuscre! Siu avem mult mai multe in comun!

Ma'c la bucatarie.Asa-mi trebe daca mi-am luat obligatii pe cap!




Miha


Azi poti fi caine...Maine poti fi copac...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bimilit spune:

miha sa bagi poze cu ce ai bucatarit.

fetelor am vazut pe culinar o reteta super usoara : ciuperci umplute cu oo de prepelitza.maine le execut.va pun www.culinar.ro/forum/index.php?showtopic=13870" target="_blank">aicireteta.

Ajutati-l pe DAN sa mearga din nou!Putin cate putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cgaby spune:

miha - spor la treaba....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cgaby spune:

vad ca v-ati dus la nani...
apoi ma duc si eu....
noapte buna.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ange spune:

Bi,pai politia ajunge in 5 max 10 min .daca esti in strada si ei sunt in zona ajung cat ai clipi.din pct. asta de vedere stam bine

olga,ce pana mea vrei sa dai jos dupa tine? tu te-ai uitat in oglinda sa vezi cat de "grasa" esti? Angelina e chiar obeza pe langa tine.Crede-ma ca te-am vazut nu vorbesc din fotografii
Cat despre barfa,oricand.Astept sa te muti la Mtl

barby,ce nick fain ai
sejur placut la sexoase.

gagici,am primit ok la banca.asta era motivul meu de neliniste.Ma lupt cu ei de 2 sapt. daca va puteti imagina asa ceva.Ce birocratie frate in Ro! sa vedeti aici frecus.
Chestia este ca aici nu vorbesti decat la tf. si comunici prin fax.Asta-mi lipsea ca la gerurile din ultima sapt. cozi,ghisee si functionare nu-mi trebuia
Deci,dau de beut mi-au dat bani sa-mi construiesc casa.
Maine si poimaine mergem sa vedem modele de case noi.Luni pun la vanzare casa mea.yupiiiii am reusit!
Cu putin noroc prin toamna as putea sa-mi mut fundul intr-o casa nou nouta facuta dupa placul si gustul lu' je

somn uosr.
as avea inca si altele sa va spun dar raman fara baterieeeeeee
somn usor.
pa


"nimeni nu moare virgin.viata i-o trage fiecaruia cel putin odata."

Mergi la inceput