Aspirante optimiste>20 ani (48)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Olivia, tu cum stai? Ti-ai mai luat temperatura?

CLAU
astept surioara de Razvanel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

eu nu mai zic nimic ies din discutie dupa cum vedeti multe fete imi dau dreptate...las moderatorii sa intervina si sa aplice regulamentul acestui forum nu chat

INGRID

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teomaria spune:

Adevarul e ca TONUL da muzica. Deci aveti grija nu doar la ce spuneti ,ci si cum spuneti. Personal, ii dau dreptate lui Nushulica ca a fost diplomata si a avut curajul sa spuna lucrurilor pe nume destul de elegant si mai cred ca daca ar fi sa fim cinstite cu noi insine ar trebui toate sa-i dam dreptate.Nu cred ca a fost vorba de rea intentie din partea celor care au deviat de la subiect, ci pur si simplu au fost luate de val si au simtit nevoia sa mai spuna si altceva.Sincer eu am aflat ff.multe lucruri de la voi si imi sunt ff.utile, dar e destul de greu sa citesti cap. intregi in care nu prea gasesti nimic referitor la subiect sau daca gasesti incepi sa te pierzi usor, usor si nu mai stii cine si ce-a zis...
Pup TOATE fetele fara nici o exceptie...si da cred ca ar trebui sa vedem partea plina a paharului


http://tt.lilypie.com/vUQWp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

Eu cred ca faptul ca am devenit atat de bune prietene,pt ca eu va consider prietene,ne-a facut sa deviem putin de la subiect.Poate am simtit nevoia uneori sa vorbim si despre altceva,dar nu cred ca s-a deviat foarte mult.Asta e parerea mea.

NUNTA
28.05.2005
http://photos.yahoo.com/ramon_ramonel

in asteptarea gemenilor
http://tt.lilypie.com/V1-jp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Laura esti o scumpica! Cum spuneam.. si voi repeta asta la nesfarsit: esti un exemplu pentru noi toate! Avem multe sa invatam de la tine! Sper sa revenim la normal si sa trec macar o -uta pe lista!
Olivia foarte frumos ai scris si adevarat! Imi cer scuze ca nu ti-am multumit niciodata cate ai facut pentru noi! Intotdeauna ai cautat informatii, incercand sa raspunzi fiecarei intrebari. Atat cat ai putut ai ajutat cu un sfat si-o vorba buna mereu. Pentru asta iti multumesc!
Ioana nu trebuie sa te superi. Nusha si-a exprimat parerea si poate ca a fost putin mai dura dar asta este felul ei - sincer, direct, de a spune lucrurilor pe nume. Eu o cunosc de foarte mult timp si poate din cauza aceasta nu mi s-a parut exagerat. Sper sa intelegi, si sa ne continuam drumul spre Odisee impreuna! Pentru ca noi.. sau eu cel putin, nu voi parasi acest subiect indiferent cine mi-o cere!
Billy subscriu in totalitate celor scrise de tine! Chiar si cu temperatura m-ai nimerit! Eu sunt patita... imi luam temperatura ca sa aflu perioada fertila si cand colo eu eram gravida. Iar temperatura n-avea nici in clin nici in maneca cu sarcina. Adica arata total altceva.
Clau eu zic ca e de bine! Tu aveai un ciclu regulat.. deja esti in intarziere! E normal sa nu te simti graviduta pentru ca simptomele apar mai tarziu! Doamne ajuta sa fie bebe mic la tine in burtica! Nu vrei sa te risti cu un test, nu?
Ramo hai nu mai fi trista! Tu erai cea care inveselea acest subiect in fiecare dimineata! Trebuie sa gasim o portita sa iesim din conflict. Cum te mai simti?
Irina din punctul meu de vedere s-a ajuns prea departe cu cate 2 capitole deschise zilnic. Si asta nu pentru ca era ceva important ci pentru ca se vorbea de multe ori pe langa subiect. O intrebare pe care eu o puneam ajungea sa fie pusa din nou de catre alt membru. Exact aceeasi intrebare... In fine. Fiecare are opinia lui si eu o respect!
Kory bineinteles ca poti scrie in continuare aici! Sau intrebarea ta a fost cu subinteles? Eu nu-ti pot raspunde pentru ca, dupa cum am mai spus, ma abtin la a mai face comentarii referitor la metoda temperaturii. Nu ma incred in ea!



In asteptarea...fetitzei mele

Biby


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kory spune:

Mai fetelor, eu nu o sa renunt sa scriu, acum cand abia mi-am facut si eu lillypie, cand abia am inceput sa invat sa scriu sie eu aici?Nu dragutelor!

Mary
In asteptarea puiutului nostru
http://tt.lilypie.com/mSSBp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

[green]Clau, eu Z22, TB 36.7. Nu-ti pierde speranta. Nu conteaza valoarea TB in sine cat curba temp.tale. Pentru mine, de ex, 36.7 e cea mai mare de pana acum. Adica si 36.5 mi s-ar parea buna. Am vazut pe ff cu grafic de si cu 36.4.



***************
Ce nu te omoara, te face mai puternic.
Asteptam barza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcrissa spune:

quote:
Originally posted by irina_stef
... faptul ca mi-am deschis sufletul in fata unor fete care sunt ADEVARATELE ASPIRANTE si care m-au bucurat in fiecare zi cu o floare sau un pupic...toate astea au demonstrat ca ele intr-adevar ofera si informatii si sfaturi si suportul moral de care avem nevoie unele dintre noi!ptr ele!

http://tt.lilypie.com/kpNAp1/.png



nu am crezut ca daca nu umplu pagini intregi cu pupicuri sau flori nu sunt considerata de catre comunitatea DC o ADEVARATA ASPIRANTA



Mcrissa in asteptarea mormolocului

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Categoric voi scrie in continuare la acest subiect!

Olivia, Biby, Kory, Ramo, Mcrissa, Teo, va multumesc ca sunteti aici.

CLAU
astept surioara de Razvanel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irina_stef spune:

fetelor stiti ceva?eu gata sunt in forma si eu sigur voi ramane pe aici si va voi cicali cu testele si rezultate mele cu durerile si bucuriile ce ma apuca si recunosc eu am deviat de la sub,am cerut scuze de n ori atunci ,speram sa mi se fi iertat,daca nu va poate va trece acum.haideti fetelor trebuie sa continuam lupta noastra ptr bb impreuna ca doar de asta am intrat aici si sa lasam restul la o parte ca nu se merita sa ne suparam sau sa ne facem inima rea de la nimicuri,e bine sa fim toate ptr ca si cele mai vechi stiu ca si voi luptati ptr acelasi lucru si trebuie sa fim unite nu sa aruncam cu noroi una in alta.

eu raportez ca inca nu mi-au venit uratii,ma dor sanii la fel si albusul e tot prezent

ps.mcrrisa nu voi raspunde provocarii tale

http://tt.lilypie.com/kpNAp1/.png

Mergi la inceput