Aspirante optimiste>20 ani (48)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns AYLLA spune:

Eu nu postez prea des dar va citesc tot timpul si ma binedispune acest lucru.Nu prea inteleg nemultumirea aspirantelor vechi!!!Forumul este un spatiu public, cu ffff multi membri care au dreptul sa posteze orice mesaje doresc atata timp cat nu incalca regulile forumului.nushulica, no ofence,dar cred ca exagerezi.daca nu iti place aici,cu aspirantele care posteaza,poti alege ce subiect doresti si care ti se pare interesant.e dreptul tau asa cum e dreptul fetelor sa scrie cate incurajari poftesc.aaa si mai e ceva :s-a inventat telefonul si mess-ul unde se poate discuta doar cu cine doresti!!nu as fi intrat dar am simtit nevoia sa iau apararea fetelor fiindca mie chiar imi plac desi nu scriu.asta e!!gusturile nu se discuta!!

dya

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AYLLA spune:

NOU!!!AM DESCHIS UN SUBIECT PE ACEASTA TEMA LA ZZ.acolo puteti arunca cu rosii cat doriti.go for it!

dya

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

buna dimineatza fetele!!
dupa ce am citit ce ati scris (nushulica) sincer nu am mai vrut sa postez nimik, nici mie nu mi se pare normal sa nu ai voie sa te exprimi, sa sustii sa incurajeti!!!! doar si tp asta suntem aici!!!

hai ca asta a fost off topic!!

am intrat sa raportez : z 27 TB 37.2!! sunt foarte bucuroasa ac am ajuns sa vad si eu TB asta!!!

PS : daca vor aspirantele noi ne deschidem subiectul nostru unde ne putem manifesta!!!


PS SPER CA NU AM SUPARAT PE NIMENI!!!


vreau si eu un bebic!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

Neata fetelor!
Ce se intampla aici,ca eu nu inteleg nimic??De ce va certati???

NUNTA
28.05.2005
http://photos.yahoo.com/ramon_ramonel

in asteptarea gemenilor
http://tt.lilypie.com/V1-jp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Neata, vad ca fetele au avut o disputa aseara! Sincer si eu ma intrebam de ce nu mai posteaza vechile aspirante aici. Pe mine m-au ajutat vara trecuta cand voiam sa raman repede, repede graviduta si nu se intampla deloc. Mereu am avut o vorba buna de la ele. Sper sa intrati si aici de-acum incolo si sa nu fie probleme.

Ramonella, tu cum esti? Ti-ai mai luat temperatura?

CLAU
astept surioara de Razvanel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns remiclea spune:

mie mi se pare chiar super subiectul si modul cum se sustin toate fetele.te simti ca intr-o mare familie aici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

Clau mi-am luat temperatura si aveam 37.Fata de 36.9 ieri.E adevarat ca ieri am luat-o cu o jumatate de ora mai repede ca de obicei.Am tras si un test Clear Blue,dar nu cred ca e nimic.Se vede liniuta a 2-a,dar se vede locul in care este,si e alb stralucitor.Dupa vreo 10 minute m-am uitat si si acum se vede putin liniuta aceea.Dar nu e deloc albastra.Cred ca inca nu se vede.Ori nu e nimic.Inca nu ma entuziasmez.Cum o vrea Dumnezeu.

NUNTA
28.05.2005
http://photos.yahoo.com/ramon_ramonel

in asteptarea gemenilor
http://tt.lilypie.com/V1-jp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Nici eu nu sunt de acord cu pozitia lui nusulica. Ba chiar nu mi-a venit sa cred ochilor ce am citit. S-a exprimat destul de urat, spun eu, pentru o aspiranta ca si noi, la fel de preocupata de temperaturi, teste si simptome, care ne streseaza zi de zi... Totusi, tind sa cred ca e "vocea" mai multor fete care au planuit sa ne atraga atentia ca "deviem" de la subiect.
Ale, imi pare rau ca s-a luat tocmai de tine, care scrii oricum mai rar decat noi toate... No comment!!!
As putea sa ma simt si eu cu musca pe caciula, pentru ca de cate ori imi vine o idee o scriu, fara sa editez mesajul anterior, dar nu ma simt, pentru ca mi se pare normal ce fac...
Nu mai spun nimic...



bebe?!



Ioana, cea mai optimista aspiranta

Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moira spune:

Ramonella, sa dea Domnul sa fie un bebe mic deja cuibarit la tine in burtica. Iti tin pumnii!

M

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Ramo, e de bine ce spui tu acolo! Da Doamne sa fie bine si sa ai bebe in burtica.

La mine se intampla ceva foarte ciudat inca nu a venit ciclu, nu-mi vine sa cred. Ieri dimineata am avut o pata maro si am crezut ca e inceput de ciclu. Dar de atunci nimik. Nu vreau sa ma entuziazmez de nici-un fel, astept sa vad ce se mai intampla. Oricum astept uratii sa apara din clipa in clipa.

CLAU
astept surioara de Razvanel

daca nu pun la socoteala pata maro de ieri dimineata as fi in a patra zi de intarziere.

Mergi la inceput