Aspirante optimiste>20 ani (48)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

Mai fetelor,om avea toane de gravidute!!!Cred ca de aceea suntem asa sensibile astazi.
Apropo,am mancat mancare chinezeasca si mi-e putin rau.
Eu in weekend no sa intru,dar pe luni cand vin,sper sa va gasesc la fel de vesele se optimiste cum erati inainte.
Irina draga,te rog sa vii inapoi.Stiu ca esti acolo!
Haideti fetelor sa nu ne mai certam.

Va pupacesc pe toate!!!


NUNTA
28.05.2005
http://photos.yahoo.com/ramon_ramonel

in asteptarea gemenilor
http://tt.lilypie.com/V1-jp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Cat am scris eu, am vazut ca iar s-au incins...
Kriss, spor la .
Teo, oral si cu termometru digital. Am ovulat in Z10. Pana ieri a oscilat intre 36.4-36.5. Ieri 36.6, azi 36.7. Am vrut sa vad daca e adevarat ca termometrul digital arata mai putin si asa e. Mi-am luat si cu cel digital si cu cel cu mercur si cel clasic arata cu 0.2 unitati mai mult. De aceea nu ma prea sperii ca e mica. Tu ce mai faci Teo?
Ramo, nu-mi mai trebuie test, m-am lecuit.





***************
Ce nu te omoara, te face mai puternic.
Asteptam barza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

fetelor la mine curge muult, is rusii pana la urma, cred, maine ma duc la urgenta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Olim poate e pur si simplu o dereglare,; cum au patit unele fete de le-a venit la 30-40 de zile, tie ti-a venit mai repede! Dar nu e grav: si mie mi-a venit de cateva ori la 24-25 de zile. Daca nu-i mai repede de 21 de zile inseamna ca e bine


Poze Laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nebunica-zapacica spune:

Fetelor, chiar ma intrebam cand o sa se ajunga si la o situatie de genul asta... Subiectul chiar se indrepta intr-o directie total gresita, si spun asta din experienta personala, am pus de 2 ori cate o intrebare, strict la subiect, dar in iuresul discutiilor voastre nici nu am fost bagata in seama, raspunsuri la intrebarile mele nici atat, asa ca am plecat cu coada intre picioare, sigura ca nu am sa mai postez vreodata aici. Fac o exceptie acum, daca nici membrele mai vechi nu v-au convins, poate o sa va convinga putin mesajul meu, de aspiranta foarte optimista, care, totusi, nu si-a gasit locul printre voi..
Mult noroc tuturor, sa deveniti mamici cat mai curand, asa cum va doriti.

Cea mai inversunata lupta este cu tine insuti. Te afli in ambele tabere.
(Voltaire)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Nebunica bine ai venit alaturi de noi! Imi cer scuze in numele tuturor fetelor ca s-a trecut peste mesajul tau si te asigur ca nu se va mai intampla! O sa incercam sa facem cateva reguli... trebuie sa urmam sfatul moderatoarei de a ne gestiona!




In asteptarea...fetitzei mele

Biby


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

sincer abia acum ma simt bine si asta pentru ca simt ca am ajutat intr-un fel sa fie totul mai bine tot pentru noi...chiar daca a trebuit sa primesc si niste acuze gratuite ...sunt dispusa sa le uit(de fapt nici nu le-am inregistrat) doar ca sa mearga bine de acum inainte

INGRID

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fecian spune:

Biby, nu era decat o sugestie. Sincer eu nici nu as vrea sa se mai discute niciodata nicicand sub nici un pretext.. Insa nu vreau ca fetele sa se supere intre ele. Vreau sa fim la fel ca inainte, insa in regulile forumului. Chiar vreau sa fiu de acord cu toata lume, pentru ca tin la toate la fel de mult.

Hai sa revenim la oile noastre.
Ale mele stau pe tusa, nu mi-am facut deloc bine treaba luna asta asa ca nici un luna asta. Sunt mai mult ca sigura. .
Sper insa celelalte fete sa fie mai optimiste ca mine.

Clau, biby, anca , olim . Si pe celelalte fete la fel.
Nushulica speram sa auzim vesti bune cat mai curand.

Ne auzim poate diseara.


viitoare de

Felicia

http://tt.lilypie.com/oN9Ap1.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Miramar spune:

Nebunica bine ai venit, sedere scurta si cale batatorita catre Odisee iti doresc!

Intreaba-ne acum ce-ai intrebat in trecut, sigur se va gasi cineva sa te lamureasca.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andriushca spune:

n-o sa convinga pe nimeni, nebunico, exact asa am patit si eu. n-au observat nici mesajul meu in care le reprosam ca nu baga in seama alte mesaje. si in plus, crezi ca o sa-i pese cuiva ca e ultimul tau mesaj aici? itit faci iluzii!

andreea

Mergi la inceput