Aspirante optimiste>20 ani (48)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

In sfarsit, s-au mai calmat spiritele.
Fetele, stiti cumva la ce ora are (sau a avut) Ancutza programarea la ?

Nusha, ce frumos ar fi. Cred ca de asta te-ai "rasculat" ca si-asa pleci la Odisee, asa-i?

Kory, Clau, voi cum stati cu burticile?
Irina, treci aici ca tot optimiste ramanem TOATE!

Poate sunt deplasata dar eu ador smilies de pe DC. De multe ori cand vb pe mess, imi lipsesc cei de-aici. Mi se pare ca faciliteaza comunicarea...atunci cand sunt insotiti de cuvinte.



***************
Ce nu te omoara, te face mai puternic.
Asteptam barza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

Biby tu mai ai 3 zile pana la test?????Doamne,iti tin pumnii!!!!
Olim tu cum mai esti cu sangerarea???Ti-a trecut???

NUNTA
28.05.2005
http://photos.yahoo.com/ramon_ramonel

in asteptarea gemenilor
http://tt.lilypie.com/V1-jp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AYLLA spune:

nushulica iti doresc numai bine si sa ti se indeplineasca cat mai curand dorinta.poftim si o ca nu face rau la nimeni.Mult noroc si da-ne si noua vestea cea mare cand o primesti!!

acum am citit ca vrei sa anunti vestea doar pe pm.e optiunea ta dar daca vrei sa impartasesti bucuria cu mine personal poti sa o faci,fara resentimente. toti avem dreptul la opinie.
dya

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

Tot la aceeasi tema sunteti dragelor?
Nusa, tinem pumnii sa fie in burtik ceva mic:)
La mine vine acusica perioada fertila si ne apucam iar de treaba..poate cu folos!



Nunta noastra - 2 iulie 2005;Luna de miere;Finutza Alexandra Ioana;Tunisia(2006);Revelion 06/07

Incercari bebik

Cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fecian spune:

Fetelor va bat pe TOATE.
Pai ce e cu voi?

Toate am gresit.

Diseara avem consiliu de famile. Sunteti de acord?
Pentru ca nu se mai poate asa. nu e frumos. Ar trebui sa ne intelegem, si sa nu ne luam la cearta.
Pentru Dumnezeu, aasta e un subiect in care se zice clar: ASPIRANTE OPTIMISTE nu Aspirante nervoase!!!

Hai sa facem toate o pauza pana diseara, si cand toata lumea are timp sa discutam pe marginea subiectului. Propun sa ne facem un subiect separat pe discutii generale sau in alta parte si sa ne adunam toate si sa discutam .
Altfel se va ajunge ca acest subiect, care credeti-ma ca este cel mai drag sufletului meu, sa ajunga sa fie dispretuit. Si nu vreau ca din cauza unor neintelegeri sa se ajunga la desfacerea grupului.

Si sa fie clar: noi toate am gresit, si toate meritam certate in aceasi masura. Eu ma declar din start vinovata ca am pasit in afara subiectului de vreo cateva ori cel putin, si pe buna dreptate as merita sa fiu data afara din acest club minunat.
Trebuie sa incercam sa gasim o maniera incat sa nu mai scriem asa de mult si fara rost, insa sa continuam sa ne scriem cu acelasi drag ca si pana acum.

Deci daca sunteti de acord cu acest consiliu e familie, diseara, puteti sa imi lasati PM.
Chiar, putem folosi mai des PM atunci cand vrem sa ne adresam unei persoane, asa nu vor aparea anumite discutii gen madutza_bra cu irina (care s-a soldat cu o despartire .Irina draga nu pleca, vino diseara la consiliu)
Deci fetelor cum vreti sa fie?
Eu vreau sa stergem cu buretele , sa facem un alt subiec unde ne putem spune nemultumirile, iara daca o persoana are ceva litigii cu o alta sa si le spuna pe PM. (astfel intimitatea fiecaruia e respectata)
Eu o sa intru diseara si vom vb atunci.
Eu va pup pe toate fetele la fel..
Vreau sa se stie clar: fiecare are dreptate in felul ei, insa eu doar ma declar vinovata de abuz al acestui forum si in special al acestui subiect, asa ca imi cer scuze in mod public pentru greselile mele(care nu sunt putine)insa vreau sa ramanem prietene..
Hai ca am mai gresit odata.
Va pupic si numai bine.Pe diseara


viitoare de

Felicia

http://tt.lilypie.com/oN9Ap1.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Miramar spune:

Da' chiar Olim cum e cu sangerarea?

Nusha - eu te rog sa anunti vestea cea mare pe forum! Sunt convinsa ca toata lumea vrea sa fie alaturi de tine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

biby, nu ma supar eu pe tine asa usor, ca imi esti draga, dar nu suport persoanele arogante si care dau cu bota-in balta, stropind pe toata lumea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

va multumesc fetelor ca sunteti alaturi de mine o sa vedem daca dau sau nu vestea buna luna asta

oliviasincer nu de asta m-am "rasculat"ce nasol suna...chiar am vrut si cred eu ca am si reusit sa aduc subiectul un pic mai sus pe o anumita scara...stiu ca si tie iti plac icoanele de aici si mie imi plac si le folosim slava domnului dar cred eu ca un singursau sau exprima la fel de bine ca si 10 sau mai multi

kriss hai si la tine cu bb...in weekend sa nu te sun deloc nu>?

INGRID

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_r spune:

eu intru aici de anul trecut din august si din cele care intrau am mai ramas 3 sau 4,dar niciodata nu au existat astfel de neintelegeri, ca una trimite prea multe flori sa ca cealalta se adreseaza cu "iubita".suntem personalitati diferite,fiecare are felul ei de a se manifesta,ceea ce ne leaga este dorinta de a avea un BB.
iata ca acum capitolul pe care l-ati scris nu are nici o legatura cu BB.

http://tt.lilypie.com/CMv-p2.png
oana si matei(12 NOV.2003)
http://pg.photos.yahoo.com/ph/oana_r_76/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Stati linistite ca daca n-o anunta ea (Nusha adica!) cu siguranta o voi face eu!
Fecian ma bucur ca ti-ai mai revenit! Referitor la propunerea ta eu nu sunt de acord! S-a spus ce era de spus.. Gata!
Ramo nu cred ca vin uratzii peste 3 zile pentru ca eu am abia 10 zile de la avort... De fapt nici nu stiu!
Olivia nu stiu nimic de Anca! Si eu stau ca pe ghimpi sa apara! As suna-o dar mie sa nu fie la medic...



In asteptarea...fetitzei mele

Biby


Mergi la inceput