Iasule, mandra cetate (49)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

'neata!
dau ness... cine doreste???
week-end placut!

Poze 24.01.2007-IASI: http://good-times.webshots.com/album/557201329vRuARi
Filmulet 24.01.2007: http://community.webshots.com/album/557199438qPHHkY

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns l_carmen2003 spune:

Mihaela, te rog spune-mi si mie care e farmacia cupricina...

Bun, sa va spun acum o chestie care mi se pare importanta. Nu dati cu pietre, insa...
Ieri am vrut sa duc copilul la gradi insa intai l-am dus la dr de familie sa il vada, pt ca mi se apre ca schioapata. Ei bine, da schioapatam are o entorsa mica, insa nu asta am vrut sa spun, mi s-a recomandat sa nu duc copilul la gradi perioada asta. - no coments, avis amatorilor.-

Mihaela, te rog spune-mi de la ce farmacie ai luat septilin solutie?. Scrie-mi pe mail ca inca nu pot sa ma loghez pe DC si nu vad mesajele. Multumesc. Intind si e antenele daca mai vrea cineva vaccinuri antigripale si septilin solutie va tin la curent.

Carmen de anul acesta vrei sa il dai pe Iustin?

O zi buna, plec la reg comertului sa vad cat mai stau si pe acolo.

Carmen


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns l_carmen2003 spune:

Carmen, scuza-ma, dau un miel, ma gandeam la Carmen Mephala si la Iustinul ei si nu intelegeam, ca e mai mic decat Alexul meu!!!

Am vrut sa spun Ionut...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alipiticot spune:

Miha,am gasit septilin la noi la farmacie,am cumparat 2 sa am....
Carmen daca vrei i-ti cumpar daca nu ai timp sa treci.E la farmacia de langa alimentara "ateneu" chiar vv de ateneu.E 17 ron.
Ce faci il duci la gradi?Ca tare as vrea sa merg sa vb si eu.

Acum am vazut ca septilinul e mai scump ca in nicolina,o fi vb de alt pret de primire sau doar comisionul farm difera?

Ralu as bea un ness dar nu singura....

http://pg.photos.yahoo.com/ph/paula_paduraru/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

da, da, din toamna

quote:
Originally posted by l_carmen2003

Carmen, scuza-ma, dau un miel, ma gandeam la Carmen Mephala si la Iustinul ei si nu intelegeam, ca e mai mic decat Alexul meu!!!

Am vrut sa spun Ionut...


"La plus belle russe de diable est celle de nous persouade qu'il n'existe pas" - Baudelaire



Carmen, Ilinca, Ionut
tzucurei de tzucurei 1, 2, 3,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belnicol spune:

Buna fetelor. Mi s-a facut si mie inima ghem ca Matei iar are ceva in gitut. M-am saturat, tare nu l-as duce si eu la cresa dar ce sa fac, chiar nu am incotro. Abia ce am scapat de viroza de 2 saptamini, incepuse sa manince foarte bine, si vad ca s-a mofturit din nou. Am reusit sa-i vad aseara gitutul si iar are puncticele pe amigdale. E ingrozitor. In fine. O sa mergem la dr.
Am vazut ca vorbeati de gradinite. Sa inteleg ca trebuie sa incep si eu sa caut de pe acum daca vreau sa-l dau pe matei in septembrie? Sa nu mai patesc ca anul trecut ca m-am trezit in septembrie ca vreau sa-l dau in noiembrie si nu mai gaseam niciunde loc.
l_carmen spuneai in capitolul trecut ceva de Canada ? Vreti sa plecati ? Si voi ? Si noi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nora__ spune:

Neatza fetele!

Si noi ne-am alertat cu viroza asta si ne gandeam sa vaccinam copiii.O doctorita zice ca e prea tarziu,ca-si face efectul dupa 2 luni,dar totusi la TV se insista pe vaccinare.Si care vaccin e mai bun?
Septilin vreau sa iau si eu.merci Paula de informatie,nu apucasem sa bat farmaciileSi apropo de pret,acum 2 luni am luat de la Sensiblue cu 180000,deci difera preturile.

Carmen2003...sanatate multa si piticului si mamicutei lui!Am auzit de influvac,vaccin...este altul mai bun?

Nora

Comorile Norei Noutati 2006-2007 www.dropshots.com/Nora" target="_blank">Filmulete 2006

-------------------------
Viata nu se masoara in momentele de respiro pe care le avem,ci in momentele care iti taie rasuflarea!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

ralucami, felicitari!

Carmen, Ilinca, Ionut
tzucurei de tzucurei 1, 2, 3,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns morenaA spune:

Un dentist bun nu stiti? Care sa aiba tehnician bun... si sa fie si nu prea scump daca se poate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Farmacia cu pricina se numeste Danifarm si este pe partea stanga cum mergi spre CUG,cativa metri mai la deal de Catedrala Catolica.Costa 14.7 Ron.

Nora,noi am facut vaccinul in decembrie si zic eu ca si-a facut efectul mai devreme de 2 luni.

Paula,da,pretul difera de la farmacie la farmacie.Depinde de comisionul de vanzare.


Miha


Azi poti fi caine...Maine poti fi copac...


Mergi la inceput