*Aspirante optimiste >20 ani (46)*

Raspunsuri - Pagina 29

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Bine, Ancutzule Ma invart pe aici sa mai incurajez ceva fete! La mine mai dureaza...inca 2 sapt si jum Dar prestam in fiecare zi Tu cand faci testul?

Clau imi pare rau pt Z1!


Poze Laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

fetelor, multumesc pentru incurajari
maine am sa fac testul sa vad ce zice
am sa incerc sa sun si pe doctorita, poate ma linistete cu vreo stire

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Laurici asa te vreau ca daca lucram intens vin aia mici.
Eu mai am o gramada pana la test,nici nu stiu cand imi vine CM ca nu il am regulat,dar stai linistita ca mai am cateva zile si incep sa imi caut simptome

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irina_stef spune:

ancuta ce simptome ca mi-a iesit testul negativ ieri si eram z31(deci o gramada de zile)avea timp sa apara hormonul.durerile de cap pot fi de la altceva,poate o raceala,starea de greata,ti-am zis o sg zi poate ca am mancat pe foame ca o scrofitza,si sanii poate vine cm

http://tt.lilypie.com/kpNAp1/.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Irina tu ai decat o zi de intarziere si la unele femei se pozitiveaza testul mai greu,mai fa un test peste 2 zile.

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Olivia capul sus! Cum adica nu mai faci teste? Hmm nu te vad eu pe tine stand si asteptand, in cazul unei intarzieri!
Laurici zi de zi???????? Cum poti???? La cat sunt eu de ahtiata dupa sex si tot n-as putea zi de zi!
Irina eu zic ca ai semne bune! La mine ar fi prea devreme sa se vada ceva asa ca mai astept! Ce test ai facut si cand? Cat te-ai uitat la el? Zii tot!



In asteptarea...fetitzei mele

Biby


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

ma duc sa imi cumpar un test sa vad ce zice.
E prea tarziu sa il fac acum? sau mai bine il fac maine dimineata.
Influenteaza cu ceva sangele asta, adica sa schimbe rezultatul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Olim daca e sa fie sarcina iese oricum si cu sange si fara! Dar ia spune-mi cum e sangerarea asta a ta?? Ce culoare? Curge mult? Cand a inceput?



In asteptarea...fetitzei mele

Biby


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irina_stef spune:

biby am facut untest ...healt&care acum 2 nopti pe la 3 dimineata ca scumpul meu sot numai putea de grija si ma tot trezea sa fac testul,si l-am facut.a iesit clar o singura linie,numai una.deci cu o zi inainte de ziua programata uratilor

http://tt.lilypie.com/kpNAp1/.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Miramar spune:

Eu azi Z26 - n-am putut sa ma abtin si-am facut un test - Ozone, ca n-am vrut sa stric Clear Blue-urile, mai bine nu-l faceam

asa ca in weekend astept invazia rusa!

Mergi la inceput