*Aspirante optimiste >20 ani (46)*

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Olivia, pai am vb acum cu dl sot si am hotarat impreuna sa astept pana in week-end cu testul ca sa nu ne dispara speranta. Asa ca...... VOI RABDA

http://tt.lilypie.com/zDTIp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Fetele, eu la 7 o intind spre casa. O sa intru mai pe seara.
Pup fetele optimistele!!!

http://tt.lilypie.com/zDTIp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Madutza, felicitari pentru rabdare. Lasa ca MERITA!!! Da DD sa fie in burtik la tine.



***************
There's no certainty, only opportunity.
Asteptam barza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teomaria spune:

Fetelor, intru si eu sa va salut. Tare harnicute mai suntetiAbia reusesc sa va citesc Eu ,din pacate, asa cum stiam c-o sa se intample azi Z1Pe mine TB nu m-a inselat pana acum - inainte de ovulatie 36,3-36,5, dupa ovulatie 36,7-36,9, ieri si azi 36,6 (13DPO), si-acum o 1/2 de ora s-au instalat usor.Saptamana viitoare fac o HSG poate s-o fi infundat vreo trompa in urma chiuretajului (avort spontan in aprilie la 6S)Bafta maine fetelor care maine fac teste...sa vedeti dublu
Va pup pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Teo, imi pare tare rau ca au venit uratii. Luna viitoare nu mai sunt primiti!!! Pai ce, fac ce vor ei, mama lor de urati. Inarmeaza-te cu rabdare si cu credinta ca data asta va fi ultima data cand vin.



***************
There's no certainty, only opportunity.
Asteptam barza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Teomaria, bafte la analiza. Spune-mi te rog cat costa la voi un HSG?

http://tt.lilypie.com/zDTIp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teomaria spune:

Asa sper si eu fetelor, sa nu-i mai vad. Ma agat de analiza asta ca am inteles ca alta problema n-ar putea fi , vom vedea...Dr. era optimista zicandu-mi ca s-ar putea sa raman imediat dupa interventie si-am citit si eu ca multe au ramas chiar din prima luna. Parc-ar fi prea frumos sa fie asa de simplu. Off, sper sa fie doar asta problema
Despre preturi inca nu stiu nimic.O sun maine pe dr. sa-i spun ca mi-a venit ciclu si pana in Z10 sa ma programeze.Stiu doar ca se face in maternitate si mi-a zis c-o sa-mi trebuiasca o zi libera - probabil ma interneaza??Maine va spun mai multe despre HSG si pret

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Teo, sa stii ca si eu am auzit despre multe fete care au ramas imediat dupa HSG. Da DD sa se intample la fel si in cazul tau si sa fii cat mai repede.



***************
There's no certainty, only opportunity.
Asteptam barza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teomaria spune:

Olivia,nu stiu sigur, dar parca si tu esti din IasiDaca nu ma insel cumva poti sa-mi spui(doar daca vrei)la ce medic mergeai?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Teomaria, eu am plecat acum 6 luni dar nu apucasem se merg la ca abia ne apucasem de proiectul bb. Nu pot sa te sfatuiesc ca am vazut ca scriu fetele si de rau si de bine despre aceiasi medici. Sper sa ai noroc sa nimeresti la un medic bun.



***************
There's no certainty, only opportunity.
Asteptam barza

Mergi la inceput